Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyok jól. Mit tegyek ez...

Nem vagyok jól. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Boldogtalan vagyok. Kevés dologban lelem örömöm. Már a hobbimnak sem szentelek elegendő időt, mint régen. Alig érzek kedvet bármihez is. Sosem voltam sírós, de mostanában bármilyen élethelyzetben elbőgöm magam, ez elég gyakran fordul elő. Ritkán mosolygok, nevetek. Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

2013. jún. 21. 14:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
10 vagyok. Bocs, ahelyett, hogy tanácsot adtam volna, itt sajnáltattam magam. De az a helyzet, hogy nem tudok tanácsot adni, mert nem tudom, mi a megoldás.
2013. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

#2 vagyok. Hasonló dolgokon mentem át, mint te, a család széthullását nálunk az alkoholizmus okozta. Soha nem volt egy erős, összetartó família, és ez csak tovább romlott. Mindig is magamba forduló, visszahúzódó és bizalmatlan voltam. Nagyon kevés barátom volt/van, és nem egy támadott már hátba, jelenleg egyetlen egy személy van, akiben 100%-ig megbízom, egy 8 éves barátságról van szó. Azóta nemigen engedtem közel magamhoz senkit se -akárhogy is nézzük, ez rengeteg időt jelent-, egészen múlt évőszéig. Azonban az az illető is kihasznált és átvert, hát ezért zuhantam magamba teljesen. Eddig még csak-csak tartottam magam, de ez teljesen padlóra küldött.

De nem siránkozni akarok. Tudom, mit érzel, szerintem én lassan a depresszió határát súrolom. Elkezdtem rendszeresen futni, ez segít kiadni a felgyülemlett érzelmeket, utána jobban érzem magam. Próbálom megtalálni ennek a bús magánynak a jó oldalát, mostanában sokat sétálgatok a városban, és elmélkedem mindenfélén. Persze ez mind csak átmeneti megoldás, okosabb tanácsot tényleg nem tudok adni. :((

2013. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem is volt egy legjobb barátnőm. Szinte mindent együtt csináltunk. Le se szálltunk egymásról. Egymás legjobb barátnői voltunk, aztán ő lecserélt engem másra. Feltűnt, hogy kevesebb időt töltünk együtt és máshogy is viselkedett. Mindig mesélte, hogy mit csináltak a másik lánnyal. Nekem nagyon rosszul esett ezeket hallgatni. Aztán egy idő után már legjobb barátnőjeként emlegette. Én meg csak álltam, hogy hát az eddig én voltam. Késöbb ha nem is konkrétan, de bevallotta, hogy jobban szereti őt mint engem és jobban érzi magát vele. Azóta mindig vele van engem pedig szinte elfelejtett. Nekem nagyon hiányzik, de próbálom elfogadni, ez az ő döntése volt, legyen boldog.

2013. jún. 21. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!