Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért ez a mai vélemény a...

Mért ez a mai vélemény a cigányokról?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok hogy mért rossz (ami teljesen jogos..) ha nem hogy még mindíg sokan védik őket. Itt gondolok arra hogy média,politikusok sokszor mondják hogy a börszínük miat ítélik el őket.. Mért nem képesek felfogni hogy NEM A BŐRSZÍNÜK MIATT HA_NEM miatt nem szeretjük őket ha nem amiatt amit túlnyomó részt ők követnek el, és ahol sokan laknak nóféltjük a gyerekeinket.... Én személyszerint rühellem őket de van olyan cigány ismerősöm aki 1000000000000000000000 többet ér nagyon sok magyarnál! Őh minden nap amegélhetéséért dolgozik és NEM LOP! Hajléktalan szállóban él ha elvan törve a keze akkor is dologzik valamit mert meg kell élni valamiből! A beszéde választékos értelmes emberre vall. Családot nem akar vállalni MERT NEM TUDNÁ ELTARTANI ÉS A GYEREKEI SE SZERETNÉNEK ÍGY ÉLNI EZÉRT NEM SZERETNE, nem úgy mint más cigányok.. Teljesen normális ember tisztelem becsülöm! De még rengeteg ilyen kivétel van.. A lényeg a lényeg, azok akik védik a cigányokat, mért nem képesek felfogni hogy mi akik nem szeretjük őket nekünk nem az összessel, és nem a bőrszínük miatt van bajunk, ha nem csak a 80%-al és azért amilyenek!


Bocsánat egy kis agymenésem volt, már nagyon nyomta a lelkem ez a kis dolog. De szerintem a lényeg benne van hogy mért nem szeretjük (nem az összeset HA NEM) a nagyrészét. És én arra lennék kíváncsi hogy mi hasznuk van politikusoknak hogy védik őket amit csinálnak nem érdekli őket, és mért kell ezt nyomnia a médiának is? Röviden erre lennék kíváncsi!


Ui: Csak a kérdésemre szeretnék választ kapni, egy lényegre törö értelmes komment bőven elég.



2013. aug. 12. 01:07
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
96%
Mert ma kb. kétmillió cigány él Magyarországon, és ez egy hihetetlenül könnyen befolyásolható szavazótábor, amit az a párt tud felhasználni, aki a legjobban védi őket.
2013. aug. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
11%

Címeres, dagadt barom vagy.


Az elvakult rasszizmus mintapéldája. Már eljutottál arra a szintre, hogy a rasszizmust mélyen beépítetted a személyiségedbe, és összetett racionalizációt építettél fel arra, hogy a rossz cselekedeteid saját magad előtt jó színben tüntesd fel.

1. szerinted teljesen jogos utálni valakit a származása miatt

2. szerinted teljesen jogos, hogy bizonyos bűnökért (pl. lopás) kollektíven egy-egy népcsoportot tegyünk felelőssé

3. persze nem vagy te rossz, nem vagy te gonosz rasszista, hiszen nem a bőrszínért utálód őket de nem ám! hanem mert csak.

4. Ja és persze, nem vagy te rasszista, hiszen van egy cigány ismerősöd! Emelem kalapom, nem vagy ám rossz ember, nincs semmi rossz abban, hogy circa 1 millió embert kutya számba se veszel, hiszen van 1, akit úgy ahogy elfogadsz!


Ha tanultál volna egy kis pszichológiát, akkor tudnád, hogy miért védi oly sok civil szervezet őket. Esetleg kövesd az Oroszországi melegellenes megmozdulásokat, és akkor leesik, hogy milyen az, ha a gyűlöletet államilag támogatják.


Azt meg szerintem ne firtassuk, hogy a politikusok kiből csinálnak kilóra vehető marhát, mert legalább annyi elvakult rasszista van, aki a leggyűlöletesebb, legkitaszítóbb alakra azonnal voksol, mint ahány cigány van. Sőt, szerintem több. Nem a származáson múlik az, hogy meg lehet-e venni az embert kilóra.


"Ui: Csak a kérdésemre szeretnék választ kapni, egy lényegre törö értelmes komment bőven elég."

Lényegre törő bólogatást, egyetértést vártál? Mást nem fogadsz el. Ha fontos, hogy lényegre törő legyen, akkor olvasd el az első mondatomat. Abban minden benne van.


Amúgy szüless te is cigánynak, vagy élj olyan környezetben, ahol sok a cigány, és utána köpdösd le őket... Hirtelen minden panelproli rasszista lett, mert látott két romát a buszon.

2013. aug. 12. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
90%
Kérdező én is ezen a véleményen vagyok,sokan védik őket de miért?Nem kell őket védeni ha magyar támad egy cigányra akkor az rögtön rasszista hiába önvédelemből tette...
2013. aug. 12. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
87%

2. hozzászólón jót nevettem:)

Köztudott, h a cigányság egy rettentő primitív, genetikailag egy alulmaradt valami.

Bulgáriától Franciaországig tudják ezt mindenhol.

Nálunk is csak ahogy már írták, szavazótábor.

2 üveg sörért arra szavaznak akire akarod:D

2013. aug. 12. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
82%
Mert az Eu sok mindenbe beleszól, és a politikusok meg nem tehetnek mást, mint azt, amit mondanak nekik...aztán védik őket...
2013. aug. 12. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
72%
Azért védik, amiért te utálod őket, mert manipulálva vagy és manipulálva vannak az emberek. Pont az a lényeg, hogy utáld őket meg a zsidókat is hiszen a zsidók pénzéhesek, de ha tudnád, hogy Izraelbe máshogy mennek a dolgok és vannak olyan zsidók, akik nem lépnek be az Izraeli seregbe, mert át látják a dolgokat. Mindezt a cionisták teszik a világgal, hogy elvakítsák az embereket és sikerül is nekik. Ne a cigányokat utáld, hanem azokat, akik így alakították a dolgokat, hiszen, ha rád küldenek egy beidomított kutyát, akkor se a kutya a hibás, hanem, aki erre nevelte. A sok baromnak meg ez a témája meg a politika, de a dolgok mögé nem látnak be. Ezért tart ott az ország, ahol van, de nem csak az ország, hanem a világ. Szerencsére Oroszország nincs ezek közt, ők ellen tudnak állni ennek a liberális cionista világhatalomnak és Obamának van is oka félni tőlük. Aki nem tudná ezek a politikusok, akikre szavaztok ezek mind részesei abban, hogy egy világhatalmat hozzanak létre. Egy egyesített Európát. Ha nem hiszitek nézzetek utána még mielőtt itt okoskodnátok egy felvilágosultnak. Ezzel az a célom, hogy pár embert felébresszek, ha esetleg még nem vagytok túl manipulálva. De szidhattok is nem bánom én úgy se fog változni a világ, amíg nem dől össze ez a rendszer, de azt mindenki megfogja érezni azt garantálom.
2013. aug. 12. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
0%

"Azért védik, amiért te utálod őket, mert manipulálva vagy és manipulálva vannak az emberek. Pont az a lényeg, hogy utáld őket meg a zsidókat is hiszen a zsidók pénzéhesek, de ha tudnád, hogy Izraelbe máshogy mennek a dolgok és vannak olyan zsidók, akik nem lépnek be az Izraeli seregbe, mert át látják a dolgokat. Mindezt a cionisták teszik a világgal, hogy elvakítsák az embereket és sikerül is nekik. Ne a cigányokat utáld, hanem azokat, akik így alakították a dolgokat, hiszen, ha rád küldenek egy beidomított kutyát, akkor se a kutya a hibás, hanem, aki erre nevelte. A sok baromnak meg ez a témája meg a politika, de a dolgok mögé nem látnak be. Ezért tart ott az ország, ahol van, de nem csak az ország, hanem a világ. Szerencsére Oroszország nincs ezek közt, ők ellen tudnak állni ennek a liberális cionista világhatalomnak és Obamának van is oka félni tőlük. Aki nem tudná ezek a politikusok, akikre szavaztok ezek mind részesei abban, hogy egy világhatalmat hozzanak létre. Egy egyesített Európát. Ha nem hiszitek nézzetek utána még mielőtt itt okoskodnátok egy felvilágosultnak. Ezzel az a célom, hogy pár embert felébresszek, ha esetleg még nem vagytok túl manipulálva. De szidhattok is nem bánom én úgy se fog változni a világ, amíg nem dől össze ez a rendszer, de azt mindenki megfogja érezni azt garantálom."


Na megjött az első antiszemita "cigányvédő". Kíváncsi vagyok, a zsidókon és a cigányokon kívül kit tartasz még idomított kutyának. A nőket? Várj, kitalálom, te már megalkottad a nyugdíjasbbűnözés fogalmát. Mert ugye ők is szánalmas, manipulálható néptömeg...


Az ilyen emberek meszet ettek? Csak azt ne várd, hogy erkölcsileg támogassalak.

2013. aug. 12. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
83%

Hmm na mi van 68% nekem nem mersz beugatni?

Beszéljünk már arról, h a segghülye romákat kidobták még Kanadából is!:)

Most mit játszod itt az objektívet, látszik, h egy koszos cigány vagy, aki ide jár ugatni, mert máshol leszarják a fejét.

Nem véletlenül utalják a cigányokat az emberek:)

2013. aug. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
96%
A tudásnak nem a tudatlanság a legnagyobb ellensége, hanem a tudás illúziója. Ezt vésd bele a fejedbe. Meg a fogalmakat. Én antiszemita lennék? Tudod egyáltalán mit jelent az? A zsidók közt van jó és rossz egyaránt. Én nem védem egyiket se csak leírom a tényeket amit te nem látsz. Én egyébként is teszek az emberekre, mert értelmetlen ilyenekkel foglalkozni. Ezt tudja a nép legalja csak csinálni. Akik meg fentről irányítanak azok meg pont az ilyeneken röhögnek:) Úgy irányítanak benneteket, ahogy akarnak és ti szabadnak érzitek magatokat. Ez a manipulálás legjobb módszere és igen az embereknek sokszor fáj ezzel szembe nézniük és inkább ugatnak. Azt hiszitek ez ellen nem lehet tenni? 1 Hét alatt meg lehetne oldani a cigány problémát és bármi mást csak még ezt se veszitek észre. A feletteseitek orrotoknál fogva rángatnak. Lényeg, hogy dolgozz és robotolj, de még csak véletlenül se gondolkozz. Én már sajnálni se tudom az ilyeneket.
2013. aug. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
97%
2., szerintem te vagy az, aki még nem látott cigányt. A kérdező egy teljesen normális és jogos kérdést tett fel, erre egyből nekiállsz a libsi fröcsögésedet nyomatni, hogy ő bizony rasszista, rossz ember. Bezzeg a sok ezer cigány, aki a börtönben van, vagy ott kéne lennie, az nem rossz ember, igaz? A cigánybűnözés létező probléma, nem kéne a szőnyeg alá söpörni. Nézz körül, a világban mindenhol ugyanilyenek a cigányok, sehol nem tudnak beilleszkedni az adott kulturába. Ne nekünk, magyaroknak (beleértve az egyébb, együttműködő kisebbségeket is) kelljen már megalázkodni, akik ezt az országot felépítettük. Számtalan kisebbség él az országban, de csak a cigányok nem tudtak beépülni a társadalomba, pedig nekik volt rá a legtöbb idejük. Régen, ahogy az normális, a gyerek kapott egy pofont, ha nem viselkedett. Ennek kéne társadalmi szinten működni. Csak dícsérettel nem lehet nevelni. Pofon kell az összes bűnöző, élősködő semmirekellőnek, legyen az akármilyen kisebbség tagja, vagy akár a legtisztább vérű magyar. A gond az, hogy a cigányságot igyekeznek kimosdatni minden bűn alól, a büntetések pedig nem elég szigorúak, így nyeregben érzik magukat, és sajnos abban is vannak. Következmények nélkül lophatnak, csalhatnak, és ez nem túlzás. A szülővárosomban mindenki tudja, melyik cigány hogy csalta ki idős emberek vagyonát, házát, mégis a mai napig szabadon vannak, és gazdagodnak a naív emberekből. Nem szabad ezt hagynunk, mert csak rosszabb lesz.
2013. aug. 12. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!