Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért ez a mai vélemény a...

Mért ez a mai vélemény a cigányokról?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok hogy mért rossz (ami teljesen jogos..) ha nem hogy még mindíg sokan védik őket. Itt gondolok arra hogy média,politikusok sokszor mondják hogy a börszínük miat ítélik el őket.. Mért nem képesek felfogni hogy NEM A BŐRSZÍNÜK MIATT HA_NEM miatt nem szeretjük őket ha nem amiatt amit túlnyomó részt ők követnek el, és ahol sokan laknak nóféltjük a gyerekeinket.... Én személyszerint rühellem őket de van olyan cigány ismerősöm aki 1000000000000000000000 többet ér nagyon sok magyarnál! Őh minden nap amegélhetéséért dolgozik és NEM LOP! Hajléktalan szállóban él ha elvan törve a keze akkor is dologzik valamit mert meg kell élni valamiből! A beszéde választékos értelmes emberre vall. Családot nem akar vállalni MERT NEM TUDNÁ ELTARTANI ÉS A GYEREKEI SE SZERETNÉNEK ÍGY ÉLNI EZÉRT NEM SZERETNE, nem úgy mint más cigányok.. Teljesen normális ember tisztelem becsülöm! De még rengeteg ilyen kivétel van.. A lényeg a lényeg, azok akik védik a cigányokat, mért nem képesek felfogni hogy mi akik nem szeretjük őket nekünk nem az összessel, és nem a bőrszínük miatt van bajunk, ha nem csak a 80%-al és azért amilyenek!


Bocsánat egy kis agymenésem volt, már nagyon nyomta a lelkem ez a kis dolog. De szerintem a lényeg benne van hogy mért nem szeretjük (nem az összeset HA NEM) a nagyrészét. És én arra lennék kíváncsi hogy mi hasznuk van politikusoknak hogy védik őket amit csinálnak nem érdekli őket, és mért kell ezt nyomnia a médiának is? Röviden erre lennék kíváncsi!


Ui: Csak a kérdésemre szeretnék választ kapni, egy lényegre törö értelmes komment bőven elég.



2013. aug. 12. 01:07
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%
márcsak azért sem teszitek nehogy aljanép legyetek. hát akkor nyeljetek.*
2013. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:
16%
Milliomos cigánycsalás sarja vagyok bocsika(apukam nem lopásból él hanem 2kezi kőművesmunkából) szerintem nem itt kéne ócsárolni a cigányokat mert semelyik nép nem lehet ugyanolyan!!! Éljetek együtt 2millió cigánnyal és ennyi.
2013. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
80%

"Milliomos cigánycsalás sarja vagyok bocsika(apukam nem lopásból él hanem 2kezi kőművesmunkából)"


Becsületes kétkezi kőműves és milliomos?! A nap vicce!

2013. szept. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim válasza:

Lehet későn írom már, de egy mondatot címeznék a kommentelőknek;

Nem kell minden cigányt egy kalap alá venni, mint a kérdező írta, nem csak lopni vágyó cigányok élnek Magyarországon.:)

2015. márc. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!