Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért ez a mai vélemény a...

Mért ez a mai vélemény a cigányokról?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok hogy mért rossz (ami teljesen jogos..) ha nem hogy még mindíg sokan védik őket. Itt gondolok arra hogy média,politikusok sokszor mondják hogy a börszínük miat ítélik el őket.. Mért nem képesek felfogni hogy NEM A BŐRSZÍNÜK MIATT HA_NEM miatt nem szeretjük őket ha nem amiatt amit túlnyomó részt ők követnek el, és ahol sokan laknak nóféltjük a gyerekeinket.... Én személyszerint rühellem őket de van olyan cigány ismerősöm aki 1000000000000000000000 többet ér nagyon sok magyarnál! Őh minden nap amegélhetéséért dolgozik és NEM LOP! Hajléktalan szállóban él ha elvan törve a keze akkor is dologzik valamit mert meg kell élni valamiből! A beszéde választékos értelmes emberre vall. Családot nem akar vállalni MERT NEM TUDNÁ ELTARTANI ÉS A GYEREKEI SE SZERETNÉNEK ÍGY ÉLNI EZÉRT NEM SZERETNE, nem úgy mint más cigányok.. Teljesen normális ember tisztelem becsülöm! De még rengeteg ilyen kivétel van.. A lényeg a lényeg, azok akik védik a cigányokat, mért nem képesek felfogni hogy mi akik nem szeretjük őket nekünk nem az összessel, és nem a bőrszínük miatt van bajunk, ha nem csak a 80%-al és azért amilyenek!


Bocsánat egy kis agymenésem volt, már nagyon nyomta a lelkem ez a kis dolog. De szerintem a lényeg benne van hogy mért nem szeretjük (nem az összeset HA NEM) a nagyrészét. És én arra lennék kíváncsi hogy mi hasznuk van politikusoknak hogy védik őket amit csinálnak nem érdekli őket, és mért kell ezt nyomnia a médiának is? Röviden erre lennék kíváncsi!


Ui: Csak a kérdésemre szeretnék választ kapni, egy lényegre törö értelmes komment bőven elég.



2013. aug. 12. 01:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Amit te vallatásnak gondoltál, azt úgy hívják, hogy állásinterjú. Nyilván szeretnék tudni, hogy milyen ember az, akit felvesznek. Tény és való, hogy pl. Borsodban nem sok munkalehetőség van, így ott sokkal nehezebb cigánynak és nem cigánynak egyaránt.

A történeted elhiszem, biztosan van ilyen. Sajnos a többi cigány tehet róla, hogy aki akar érvényesülni, annak sokkal nehezebb a dolga. Felénk azért amelyik cigány akar dolgozni, az tud, mert lehetőség van rá.

Én egy dunántúli kisvárosban nőttem fel, ahol van munka. A környékről is sok helyről ide jártak dolgozni. Mégis, a városban egy cigányt ismertem, aki targoncázott a helyi mezőgazdasági vállalatnál. Az összes többi lop, csal, pedig a lehetősége meglenne. Az egyikkel egy iskolába jártam, pár éve futottam össze vele. Rákérdeztem, mi van vele. Azt mondja: "Tanulni már idős vagyok, dolgozni meg túl fiatal". Azóta egy több milliós Audival mászkál a városban. Nyilván bodzaszedésből van. :)

Abban nem értek egyet veled, hogy fasiszta országban élünk. Csak a cigányokat ott mosdatják a liberális jogvédők, ahol tudják, közben pedig látjuk, hogy nekik mindent szabad, elpofátlanodtak. Ebből van elege az embereknek. Abban egyetértek, hogy nagyban a politika is felelős ezért. Régen fegyelem volt, a rendőr határozottan fel tudott lépni, nem kellett félnie, hogy egy jól irányzott pofon miatt másnap kirúgják. A másik, hogy tényleg mindenkinek dolgozni kellett, és volt is munkahely. Az sem volt jó rendszer, de bizonyos szempontból jobb volt, mint a mostani.

2013. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
24%

"Amit te vallatásnak gondoltál, azt úgy hívják, hogy állásinterjú."


nem az állás interjú nem arról szól hogy befurakodunk a magán életbe. ugyanis ez egy ruhagyár volt. semmi szakmai tudást nem igényel. csak annyit, hogy válogatni kelletvolna ruhákat.


hogy érted azt, hogy nekik mindentszabad? komolyan, ha például neke utolsó nem lenne munkád, és rálennél szorulva a segélyre, akkor nem adnák meg, mert magyar vagy? jah tudom, ingább megdöglenél éhen, nehogy még segélyből élj mint a cigányok, mert az nektek ciki. saját magatok nem akarjátok elfogadni a segélyt. ha nincs munka muszáj enni nem. erre sok magyar hurrog, gyűlölködik, az helyett hogy. nem tartaná cikinek. több százerer rávan szorulva. ha nem lenne eza 22e ft sokan felfordulnának éhen. magyarok is. vidéken is, legalább annyi munkanélküli van, mint cigány. kelet magyarországról beszélek. sok a segélyből elő magyar is mert nincs munka. akkor ők is élősködők nem? pedig nem kevesen vannak ők se.

2013. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
Minthogy kereskedelmi iskolát végeztem, megerősíthetem, hogy igenis tesznek fel ilyen kérdéseket állásinterjún és még ennél durvábbakat is. Egy csomó mindenen át kell menned és megfelelned, mielőtt felvesznek dolgozni. Úgyhogy ez az érv kicsit sántít utolsó.
2013. aug. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

"Azóta egy több milliós Audival mászkál a városban. Nyilván bodzaszedésből van. :) Abban nem értek egyet veled, hogy fasiszta országban élünk. "


az audiról: nem nagy cucc a mai rendszerben kihozni egy autót szinte igyen. ugye ezt is cigok találták ki?


azt mondod nem értessz egyet azzal, hogy faszista országban élünk! akinem faszista, azt nem zavarja a bodzaszedés. ugyanis nem bűncselekmény. hacsak nem más portájáról szedi. a segélytámogatás mindenki tudja hogy kenyérre nem elég, 5 nap alatt elkehet költeni és még akkor jól se lakott az ember. valamiből meg kell élni hamár sehol nem veszik fel az embert, a bodzaszedés nem bűn, ibkább az, mint lopás, vagy betörés. visszatérve az autóra. nem kell lopni csalni, hogy benzint szerezzünk bele.5000 ezerért be lehet tankolni, és meglehetnélni fufarozással belőle. még megélni nem is, de a benzint lehet fedezni belőle így ritkán fogy ki. ez is pofátlanság neknek. mert a cigánynak autója van. valamibe belekell kezdeni hamár elkurt az ország nem és nem akarnak éhen halni a 22ezerből. félre értés ne essék nem azt állítombe, hogy cigányok becsületesek, csak felkéne mérni hogy autót büncselekmény nélkül is fent lehet tartani, és kihozni szinte bárki kitud. az már másik dolog hogy nem törleszti. úgynézki hogy a kormány úszitsa a jónépet a cigányságra, kihasználja a cigányok tudatlanságát, a cél érdekében ? simán találhatnának megoldást mindenre. munka nem sok, rendőri intézkedés 0, közmunkával akarják megváltani a a problémát. támogassák a szülést, sőt fizetnek is érte, és még sorolhatnám. úszitó a kormányunk. és csak nevetnek gyülölködőkön, meg a cigókon. a állam meg közben eléri amit akar.

2013. aug. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
0%
"Minthogy kereskedelmi iskolát végeztem, megerősíthetem, hogy igenis tesznek fel ilyen kérdéseket állásinterjún és még ennél durvábbakat is. Egy csomó mindenen át kell menned és megfelelned, mielőtt felvesznek dolgozni. Úgyhogy ez az érv kicsit sántít utolsó." ja persze sántít mert egy cigó monja mi? biztos 'hazudik' akkor az mond meg hogy a 4 magyar miért vették fel rögtön utánnunk? nem kéne ennyire meremelülni erre kérdezgetős dologba, ugyanis nincsennek abba a helyzetbe hogy valakit az élet helyzete miatt ne vegyék fel! mindenkinek joga van dolgozni, és pofára menni!
2013. aug. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
0%
és nem pofára menni*
2013. aug. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
96%
Szóba jött az, hogy egy cigány azért nem illeszkedhet be a társadalomba mert kirekesztik. Na ennél nevetségesebbet rég hallottam. Van egy felnőtt cigány ismerősöm, akinek S8-as Audija van, amit a saját pénzéből vett meg. Jelenleg van egy saját építőipari kft.-je, és alvállalkozó Bp. egyik legnagyobb kft.-jében. Egy hevesi romatelepen született, hetedik gyerekként, alkoholista apával és lotyó anyával. Nem volt túl sok lehetősége, de nem volt munka vagy tanulásundora, és kihasználta a lehetőségeit. Így is lehet csinálni, csak az ilyen cigányok 99%-a tízévesen otthagyja az iskolát és onnantól bűnözői életet folytat. Aztán a fasiszta magyarokat hibáztatják, amiért egy söpredék a népünk nagyrésze.
2013. aug. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
100%
*népük nagyrésze, csak szemétkedik az autocorrect.
2013. aug. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem Audit soha nem adtak 0 Ft kezdőre. Munkahely nélkül pedig főleg nem. Amúgy ez a banda sok embert átvert. Volt, akit milliókkal verték át. Persze hülye, aki akármilyen üzletet köt egy cigány bandával, de ugye a kapzsiság sok mindenre ráviszi az embert. A másik öregek lakását játszotta ki magának. A naív, magányos emberek bizalmába férkőznek, aztán kiforgatják a vagyonukból. Ott vannak a stricik is.

A segélyezéssel nincs bajom, amíg valaki valóban rászorul. A bodzaszedéssel sincs, nem állítottam ezt sehol. A baj azzal van, hogy olyan vagyonuk van, hogy annyi bodzaszedésből nem szedhető össze. És nem, nem azért zavar, mert cigány, hanem azért, mert úgy csalta össze a vagyont.

2013. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
69%
az a gond, hogy ha láttok egy cigányt luxus autóval, akkor egyből azt gondoljátok hogy bűnőzésből szedte össze rá a pénzt. bizonyítani nem tudtok semmit de könnyű rámondani. nem mindnen cigány strici. magyrba is vannak ugyanúgy stricik! úgyanúgy magyar prostik is, azoksem fizetnek egy kiló adótse. ebbe az országba már csak csipészségből él meg az ember, valaki beválalja, valaki gyáva hozzá, és halálra gürizi magár éhbérért, se élete semmi, úgy él mint egy robot aztán szitkozódik a neten hogy más nem dolgozik, mégis megél. én az gondolom hogy aki tud csibészkedi, csibészkedjen, de úgy, hogy ne semmize ki a másik embert. a kormány ugyanezt csinálja, mijogon várja el a kormány hogy becsületes legyen a nép?! holot őksem azok, egy koruptak! a magyarokat csicskáztatja havi100.000 forintért, semmi életük csak dolgoznak mint a bolond(ezért a leg lehangoltabb világon a magyarnép) nameg mert sok a cigány. ne engedjétek magatokat magyrok! azzal nem sokat értek a fanatikus becsületes hozzá állásal, márcsak azért sem nehogy aljanép legyetek. hát akkor nyeljetek.
2013. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!