Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért ez a mai vélemény a...

Mért ez a mai vélemény a cigányokról?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok hogy mért rossz (ami teljesen jogos..) ha nem hogy még mindíg sokan védik őket. Itt gondolok arra hogy média,politikusok sokszor mondják hogy a börszínük miat ítélik el őket.. Mért nem képesek felfogni hogy NEM A BŐRSZÍNÜK MIATT HA_NEM miatt nem szeretjük őket ha nem amiatt amit túlnyomó részt ők követnek el, és ahol sokan laknak nóféltjük a gyerekeinket.... Én személyszerint rühellem őket de van olyan cigány ismerősöm aki 1000000000000000000000 többet ér nagyon sok magyarnál! Őh minden nap amegélhetéséért dolgozik és NEM LOP! Hajléktalan szállóban él ha elvan törve a keze akkor is dologzik valamit mert meg kell élni valamiből! A beszéde választékos értelmes emberre vall. Családot nem akar vállalni MERT NEM TUDNÁ ELTARTANI ÉS A GYEREKEI SE SZERETNÉNEK ÍGY ÉLNI EZÉRT NEM SZERETNE, nem úgy mint más cigányok.. Teljesen normális ember tisztelem becsülöm! De még rengeteg ilyen kivétel van.. A lényeg a lényeg, azok akik védik a cigányokat, mért nem képesek felfogni hogy mi akik nem szeretjük őket nekünk nem az összessel, és nem a bőrszínük miatt van bajunk, ha nem csak a 80%-al és azért amilyenek!


Bocsánat egy kis agymenésem volt, már nagyon nyomta a lelkem ez a kis dolog. De szerintem a lényeg benne van hogy mért nem szeretjük (nem az összeset HA NEM) a nagyrészét. És én arra lennék kíváncsi hogy mi hasznuk van politikusoknak hogy védik őket amit csinálnak nem érdekli őket, és mért kell ezt nyomnia a médiának is? Röviden erre lennék kíváncsi!


Ui: Csak a kérdésemre szeretnék választ kapni, egy lényegre törö értelmes komment bőven elég.



2013. aug. 12. 01:07
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%

"Nekem senki ne jöjjön a cigányok jogaival. És az enyémek hol voltak? Nekem nincsenek jogaim talán?"


Te is cigány vagy...

2013. aug. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
94%

""Nekem senki ne jöjjön a cigányok jogaival. És az enyémek hol voltak? Nekem nincsenek jogaim talán?"


Te is cigány vagy..."



Te nem vagy normális. Mást nem olvastál abból amit írtam? És ha már ezzel jössz, legalább pontosan is írhatnál. Max félig vagyok cigány. De ha tehetném, kivágnám magamból azt a felem.

2013. aug. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim válasza:
21%

Undorító emberek vagytok.

A cigányoknak nem adnak munkát mert magyarország a magyaroké.

És utánna meg a cigánynak büdös a munka.Gonosz megkeseredett rasszista emberek vagytok.Ez van a Magyar kormány megnyomorítja az embereket és a cigányokon vezetitek le.

2013. aug. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
45%
Akkor talán utolsó nézz meg pár grafikont a cigányok iskolázottságáról, mielőtt ennyire védenéd őket. Bár a saját fajtámat lehet én is védeném...
2013. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy cigány ha akar dolgozni, akkor felveszik dolgozni. Nem sok dolgozó cigányt láttam életembem, de amelyik akart egyről a kettőre jutni, annak sikerült is.
2013. aug. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

Errenem számitottam hogy sokaknak az jött le hogy mindenkit aki cigány rühellek, meg mert lopnak nem szeretem őket. Ez nem igy van, és nem csak 1 olyan cigány ismerősöm van akit leírtam. Nem vagyok rasszista. Nekem nem lopás meg ilyenekkel van bajom ha-nem azzal, ahol sok a cigány ott féltik a magyarok a gyerekeiket, terrorban tartják őket, szemetelnek, a környezetüket rongálják... És ide mért nem állítanak rendőröket? Azért mert cigányok és az faji megkülömböztetés lenne vagy nem is tudom.. És én ezt a logikát nem értem, ha sok ott a bünözés állítsanak rendőröket oda, tartóztatság le őket, költöztessék máshova stb.. És az hogy védik őket, azzal azért nem értek egyet, mert ők MINDEN cigányt védenek, még azt is akik minket tartanak terrorban, és nem értem mire jó ez? Mért nem mondják ki a politikusok, médi stb hogy igen, ahol sok a cigány ott sok a probléma tegyünk ellene valamit, legyen nagyobb közbiztonság az adott településen.


Ui: Kihangsúlyoznám NEM vagyok rasszista, és nem csak 1 cigány ismerősöm van akit tisztelek. De érdekes módon, ők se szeretik a "fajtájukat" mert miattuk nem jutnak sokszor munkához mert jönnek az elő ítéletek, és igazuk is van!

2013. aug. 13. 23:25
 27/44 anonim ***** válasza:
0%

Na, nehogy már azt mondjuk, hogy ha valaki cigány, még előnyben is részesül a munkahelyeken.. :D Pozitív megkülönböztetésben részesülnek!!!!4!! Ők veszik el a munkát a dolgos magyaroktól!!!!4!!


Próbáld ki, jelentkezz 100 telefonos álláshirdetésre, két külön telefonszámról. Egyiken mutatkozz be Lakatos Elemérként, a másikon pedig a saját neveden, de ezen kívül semmiben ne füllents! Majd meglátod hogy mennyire könnyű romaként állást találni.

2013. aug. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%
20-asba nem kellene belekötni, inkább együttérezni vele. Nem csoda, hogy nem tartja magát annak. ezek után? Inkább örülnétek, hogy magyarnak tartja magát, nem úgy, mint sok félcigány, akik néha még cigányabbak a cigánynál, szidják a magyarokat, holott félig ők is azok. Leírás alapján én egyébként oláh cigány apukára tippelek, náluk szokás az ilyen házasság. Egy városban ahol éltem egy ideig, voltak oláh cigányok, de nem értettem miért mondja rájuk a többi cigány,hogy ők a legrosszabbak (mivel nem szóltak be, csak elvoltak maguknak), de most már értem.
2013. aug. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
A politikusok azért védik őket, mert hivatalosan ciki lenne cigányozni, meg rájuk sütnék a rasszista jelzőt. A politikusoknak alapból vigyázni kell,hogy mit mondanak, ilyen téren meg pláne. A közvéleménytől félnek, a jelzőktől, amit kapnának, főleg ha eddig nagyban a polkorrekt véleményt hangoztatták. Ismerek egy-két politikust, van, aki magánemberként is komolyan ezt gondolja, mert hisz az integrációban. És süket a másik oldalra. De vannak olyanok is, akik tisztában vannak a helyzettel, de sajnos tenni ők sem nagyon tehetnek semmit, amíg "rasszizmus"... A jogvédők azért védik őket, mert ebből élnek, és ha megszünne a "kirekesztés", nem lenne ki miatt pofázni. De köztük is biztosan van, aki őszintén ezt is gondolja. De érdekes, még ők sem cigány környéken élnek.
2013. aug. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
0%

25 "Szerintem egy cigány ha akar dolgozni,

akkor felveszik dolgozni. Nem sok

dolgozó cigányt láttam életembem, de

amelyik akart egyről a kettőre jutni,

annak sikerült is."


sikerült, kiknek ? akik városközelben laknak. ugye tudjuk hogy vidéken munka nem nagyon van. a cigányok legtöbb része, pedig vidéken él, ott meg kevés munka van. azt a kis lehetőséget is inkább magyaroknak adják, mint hogy egy cigánynak. elő tanúja voltam mikor mentünk munkafelvételire 7-en voltunk cigányok, és kb 4 magyar. a magyarok megvárták szépen még mi, cigányok, menjünk először az irodába. egyesével hívattak. és ott hülyeséget kérdezgettek.. van-e gyerekünk, nősek vagyunk-e, hol dolgoztunk/meddig/mikor stb! hát dolgozni jöttünk nem vallatóra! és akkor szép diszkréten hazaküldtek minket azzal a mondattal, hogy köszönjük szépen de betelt emberekkel a gyár! 7-en voltunk egyikönket se vettek fel! nem voltunk se büdösek, se trágárak! mikor mentünk kifelé a gyár területéről, leültünk egy lócára mert ugye a busz még várhatott magára. és arra lettünk figyelmesek, hogy a 4magyar, már a papírokkal szaladgál az orvosira, stb, felvették őket, mert magyarok. akkor miről beszélünk? megbámultak a sok magyar minket! gondolván "holvoltak ugyan ezek a cigányok így csapatba verődve" felvételen.. gondolta volna? nem! akkor miről beszélünk. ha dolgozunk aza baj, mert elvesszük a magyaroktól munkát, ha nem, akkor meg az a baj. tény, és való, van cigánybűnözés! és sok a mocsok köztük! de az is tény, hogy magyarország egy faszista, rasszista, náci, a legfajgyülőlőbb ország a világon. hogy miért, az tök mind egy, de ez már több mint egyenlőség követelés. itt már a tüzre kívánják a kissebbégeket (cigányokat) élve elégetnék egytől egyig, nem kapna kegyelmet az a normális 20% cigány ahogy énse.



a rendszerváltás előtt, nem volt ilyen nagy probléma a cigányokkal,mint most. akkoriban mindenki dolgozott (cigányok is) jött a rendszerváltás és elba**ták az országot, segélyeket osztogatnak. mégis ki a hibás ? a rendszer váltás előtt karban tudták tartani a rendet! a kormány hibája minden nem a cigányoké! ők tették ilyenné az országot, és nem a cigányok, ők csak folytatják a 'példát.' már már túlmennek minden határon! megtehetik. nincs, olyan rendszer ami sorba igazítaná őket. akkor ki a hibás azért hogy tart az ország?! ez miatt jobban érezhető a faszista szag!

2013. aug. 15. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!