Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mért ez a mai vélemény a...

Mért ez a mai vélemény a cigányokról?

Figyelt kérdés

Most nem arra gondolok hogy mért rossz (ami teljesen jogos..) ha nem hogy még mindíg sokan védik őket. Itt gondolok arra hogy média,politikusok sokszor mondják hogy a börszínük miat ítélik el őket.. Mért nem képesek felfogni hogy NEM A BŐRSZÍNÜK MIATT HA_NEM miatt nem szeretjük őket ha nem amiatt amit túlnyomó részt ők követnek el, és ahol sokan laknak nóféltjük a gyerekeinket.... Én személyszerint rühellem őket de van olyan cigány ismerősöm aki 1000000000000000000000 többet ér nagyon sok magyarnál! Őh minden nap amegélhetéséért dolgozik és NEM LOP! Hajléktalan szállóban él ha elvan törve a keze akkor is dologzik valamit mert meg kell élni valamiből! A beszéde választékos értelmes emberre vall. Családot nem akar vállalni MERT NEM TUDNÁ ELTARTANI ÉS A GYEREKEI SE SZERETNÉNEK ÍGY ÉLNI EZÉRT NEM SZERETNE, nem úgy mint más cigányok.. Teljesen normális ember tisztelem becsülöm! De még rengeteg ilyen kivétel van.. A lényeg a lényeg, azok akik védik a cigányokat, mért nem képesek felfogni hogy mi akik nem szeretjük őket nekünk nem az összessel, és nem a bőrszínük miatt van bajunk, ha nem csak a 80%-al és azért amilyenek!


Bocsánat egy kis agymenésem volt, már nagyon nyomta a lelkem ez a kis dolog. De szerintem a lényeg benne van hogy mért nem szeretjük (nem az összeset HA NEM) a nagyrészét. És én arra lennék kíváncsi hogy mi hasznuk van politikusoknak hogy védik őket amit csinálnak nem érdekli őket, és mért kell ezt nyomnia a médiának is? Röviden erre lennék kíváncsi!


Ui: Csak a kérdésemre szeretnék választ kapni, egy lényegre törö értelmes komment bőven elég.



2013. aug. 12. 01:07
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Cigányokkal vagyok körülvéve. Nem is olyan régen még jó környék volt ez a hely, de betelepült egy cigó, és vonzotta a többi barmot is. Undorítóak. Egész nap visítanak, lopnak, oda sz@rnak ahova jól esik, ütik a kölkeiket, akik persze magasról tesznek rájuk. Nem ismerik a ajtót, az ablakon át közlekednek. Más ablakán keresztül is. Ostobák, és degeneráltak. Egész nap mezítelenül mászkálnak, és semmi kivetnivalót nem látnak ebben. Térdig járunk a mocsokban miattuk, ja, és tetvesek. Már 2x lettem én is tetves mióta itt vannak, pedig kerülöm őket ahogy lehet. Ha véletlenül nyitva hagysz valakit, mert nem is oly rég még lehetett bátran, akkor ők azt azonnal kiszúrják, és viszik amit lehet. Ha eszedbe jut, hogy nyitva maradt, akkor fejvesztve rohansz, és zárod rögtön, hátha az még ér valamit. Hirtelen ennyi jut eszembe róluk, bár biztos, hogy maradt ki még jócskán. Elköltözni sajnos nem olyan egyszerü, de dolgozunk rajta. Hamarosan meglesz az is. Bár nem albérletben lakunk, de nyugalomra vágyunk. Nincs az a bolond, aki ide jönne.
2013. aug. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Aki azt írja, hogy nem utálja a cigányokat, annak kiadó a házam, éljen velük. Mind mocskos tetü népség. Szaporodni, tudnak csak, mást nem. Ja, meg inni, és dajdajozni. És lopni, rabolni, szóval tudnak ők dolgokat, de ettől a szememben csupán alja népség.
2013. aug. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
35%
Veszprémben apukám cégének egy intatlanjánál most is lopják az áramot a "drága, védett" cigók. Már nyaralni se hagyják az ember családját azok a rhadékok... Egyébként nem vagyok rasszista, mert semmi bajom a más nemzetiségekkel, sőt szeretem pl. a ferdeszeműeket, a sötétebb bőrűeket, a más, de LÉTEZŐ kultúrával rendelkező népeket. De a cigányokra nem tudok másképp tekinteni sajna. Számos megaláztatást kellett elviselnem miattuk, de nem tehettem semmit, mert féltem, hogy legközelebb bandával támadnak rám. A magyar rendőrség meg ugye tehetetlen...
2013. aug. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 sativus ***** válasza:
96%
Nem értem akik akik azzal jönnek h elvakult rasszisták vagytok azok nem ebben az országban élnek ? De gondolom ők még csak nem is találkoztak cigányokkal csak a tévéből hallják milyen rosszul bánnak velük
2013. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim válasza:
0%
Bárcsak megtudnátok milyen cigánynak lenni.Milyen egy olyan világba születni ahol nincs helyed.Ha megprobálsz beilleszkedni egy egy társaságba mindent elkövetni,hogy ember számba vegyenek és arra se képpesek,hogy a nevedet megjegyezzék csak össze súgnak a kis cigány.Nem adnak munkát mert cigány vagy akkor már inkább egy magyarnak adnak munkát.
2013. aug. 13. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
9%

Magyarország elfasisztázódik .

A Média uszítás, és a szélsőjobb uszításai.

A Cigányok a leg becsületesebb emberek a világon és a leg béketűrőbb nép. De állandó megaláztatásoknak és szegregációnak vannak kitéve! UNDORÍTÓ AMIT MŰVELNEK SZEGÉNY CIGÁNYOKKAL!!!

A nácik azt kapják, amit megérdemelnek.

Ha a hivatalos politika felbiztatja a hülyék egy részét a cigányok ellen, ha van olyan párt, amelyik a romák elleni félelemkeltésből óhajt meggazdagodni, a nácizmusával kovácsol politikai tőkét és a parlamentbe jut ilyen alapon, akkor miért csodálkozunk, ha van közöttük nem is kevés aberrált és komolyan veszi a kiirtásukra vonatkozó ismételt és ismételt burkolt felszólításokat.


Ha a parlament vezető erőitől az érkezik, hogy minden bajok forrása egy népcsoport, egy etnikum, a másság valamely formája vagy egy vallás, akkor biztosan akad néhány hülye is, akik a kiirtásban gondolkodnak. Íme a p

2013. aug. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, úgy látom nem véletlen a 19 %. :) Vagy neked mosták ki az agyad, vagy te akarod másét.

Sehol nem volt még a Jobbik, a médiában sem volt szó a cigányokról, mikor én már személyesen megtapasztaltam, hogy nem szabad bízni bennük, és jobb őket messziről elkerülni. A szülővárosomban az összes cigány család problémás, és mind bűnözésből él. Többük börtönviselt, de mindig viszonylag gyorsan szabadulnak. Kell a hely a többieknek a börtönben.

2013. aug. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
95%
15. Mindjárt elsírom magam annyira sajnállak! Ma be sem zárom az ajtóm, mert a zár akadályozza a romák munkáját!
2013. aug. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
73%

15-ös! Ameddig ez a hely itt MAGYARORSZÁG, addig MAGYARNAK adjanak előbb munkát, ne egy cigánynak! Röhej... Majd ha lesz cigányországotok, ott emeljétek föl emiatt a hangotokat!!

16-os! A LEGBECSÜLETESEBB???? LEGBÉKETŰRŐBB?! 19%-os, te láttál már cigányt "munka" közben? Húúú ehhez inkább nem írok semmit. De úgy nevettem, még a könnyem is kicsordult. :-)

2013. aug. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
97%

"Bárcsak megtudnátok milyen cigánynak lenni.Milyen egy olyan világba születni ahol nincs helyed.Ha megprobálsz beilleszkedni egy egy társaságba mindent elkövetni,hogy ember számba vegyenek és arra se képpesek,hogy a nevedet megjegyezzék csak össze súgnak a kis cigány.Nem adnak munkát mert cigány vagy akkor már inkább egy magyarnak adnak munkát."



Anyám magyar, apám cigány. Így lettem én félvér. Hála a mindenhatónak, nem látszik rajtam az apai szín. És képzeld, én is azt hittem, hogy vannak rendes cigányok, és mindig a saját családommal példálóztam. Aztán 15 év házasság után apámból kitört a vére. Már nem csak időnként verte meg anyámat, (amiről addig nem is tudtunk) hanem állandóan. Menekülni kellett éjjel-nappal egészségesen, és betegen. Az igaz, hogy anyagilag megkaptunk mindent, és tömve voltunk pénzzel, de nem voltunk biztonságban. 14 voltam, mikor apám annyira megverte anyámat, hogy kórházba került. Akkor 2 éve már minden naposak voltak a verések nálunk. Anyám távollétét kihasználva apám "férjhez adott". Eladott, mint később megtudtam, egy házat kapott értem. Még aznap éjjel az "apósom" lefogott, míg a "férjem" érvényesítette a jogait. Magyarul elhálta a házasságot. 14 évesen!!!! Apám tudtával, és beleegyezésével!!!!! Akinek másnap elpanaszoltam, hogy mi történt, és még én kaptam pofont, mondván, hogy igenis mindenben a férjem rendelkezésére kell állnom. Mit képzeltem mégis? Hát, mondjuk azt, hogy az édesapám nem teszi ezt velem. Na de mégis végülis mit képzeltem? Tudtam, hogy az ő családjában ez a módi. Nem hittem volna, de anyám 2 évig harcolt, hogy velem ne ez legyen, ezért verte őt már 2 éve. (ez is később derült ki)Aznap este egy kést vettem magamhoz, és mikor a "férjem" hozzá akart látni a dologhoz, megfenyegettem, hogy megetetem vele a golyóit, ha még egyszer hozzám ér. egy darabig nem mert próbálkozni a féregje. Lestem az alkalmat, mikor tudok megszökni, és rá nemsokára sikerült is. Visszavittek. Megint megszöktem, megint visszavittek. persze apámhoz vittek, ő meg továbbadott. 18 voltam, mikor már nem vihettek vissza, akkor sikerült rendesen megszökni. Új életet kezdtem, cigányt látni sem akarok. Undorodom a fajtájuktól. A szaguk, a beszédük, a kinézetük, a szokásaik, minden undorít. Hidd el nekem nincs köztük becsületes, rendes ember. Én 14 évig büszke voltam az apámra, és ő volt a példaképem. 18 évesen már csak az volt az életcélom, hogy őt tönkretegyem, és azokat is, akiknek eladott. Sikerült. De a fekély még bennem van. Éjjelente még van, hogy arra riadok, hogy megint ott vagyok, és rettegve ébredek. Egyszerűen nem érzem magam tisztának, mert egy olyan aljadék beszennyezett. Belém piszkított. Lelkileg, és fizikailag is. Legalább egy jó volt. A 4 év alatt míg vele kellett élnem, 2x estem teherbe. Gyermek nem született, mindig kiverte belőlem. Ennek örülök csak, hogy nem lett tőle gyerekem. Viszont azóta nem lehet senkitől. Meddő lettem. Ezt annak a féregnek köszönhetem. Nekem senki ne jöjjön a cigányok jogaival. És az enyémek hol voltak? Nekem nincsenek jogaim talán?

2013. aug. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!