Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mit néztek meg elôször...

Girl08 kérdése:

Fiúk! Mit néztek meg elôször egy lányon, és miért pont azt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 10:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
:')
2013. aug. 17. 13:32
 12/26 anonim ***** válasza:

Arcát és a testét(segg, mell, lábak...)


"Lány vagyok. Olyan érdekes, hogy a szemet egyikőtök sem mondta. Nekem nem egy ismerősöm azzal kezdi, hogy olyan szeme legyen a csajnak ami elbűvöli..:D"


Igen, ezt mondjuk a lányoknak, ez a marketing dumánk:P De a valóság más, mint láthatod:))

2013. aug. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én vagyok a szemet felhozó lány.

A francba.. Pedig már kezdtem örülni, hogy hódítok a tengerkék cicaszemeimmel..:D Úgy látszik ez nem jön be:/:D

2013. aug. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

A szem is számít, csak nem élvez akkora prioritást, mint az előbb említettek:P

(nekem is szép szemem van, ha annyira szép szemeket akarok látni, elég nézegetni magam a tükörben:P:D:D)

2013. aug. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
a szem szinte tök lényegtelen, de jól hangzik, ha azt mondjuk, mert eszitek mint a cukrot :D alapban a testtel kezdünk (én arc), aztán ha ninvs probléma, jöhet a belső
2013. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nyílván arc, mert az mégiscsak fontos, azután a kezét, mert az árulja el a legtöbbet róla: körömlakk szine, mikor festette, mennyire ápolt, milyen ékszereket visel, mennyire van száraz bőre... én ennyiből már meg tudom ítélni jóban leszek e vele.

Ezután láb, ott inkább azt nézem meg sportol e, mennyire otthonülős, aztán a ruha: mennyire márkás, milyen szinű.

Ez kb 10 másodperc, nekem ennyi kell hogy egy lányt megismerjek mielőtt beszél magáról.

2013. aug. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
szerintem meg inkább a belsőt kéne először nézni,mert mit ér hogy ha össze jössz vele a külsője alapján és utána meg a hátad mögött hatszor megcsal vagy éppen elárul rólad olyan dolgokat amit csak neki mondasz el...
2013. aug. 18. 09:57
 18/26 anonim ***** válasza:

Ismét a kék szemű lány vagyok:D

A kérdezőnek igaza van. Most a külsejéről mondjuk megállapítod, hogy sportol, jó a segge, szépek a lábai, szép a keze, jók az ékszerei, márkás és szép ruhában van, szép az arca szóval minden passzol aztán kiderül, hogy a legrosszabb ellenségednek nem kívánnád, mert mondjuk csak a pénzre hajt, csak azt nézi van-e sportkocsid nagy házad meg nyaralód Mexikóban. Összejössz vele, megcsal, hisztis, elviselhetetlen. Nem akarok senkit támadni!:D

Csak nem véletlenül szokták mondani a hülyéknek, hogy "legalább szép vagy"...:D

2013. aug. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Igen, de ha csúnya, ápolatlan, vagy akár csak testileg nem vonzódom hozzá, akkor lehet bármilyen a belsője, sosem lesz belőle tartós kapcsolat. Kell hozzá külső és belső vonzalom is. De ha csak külső vonzalom van, mert később kiderül, hogy hülye, még mindig lehet dugni tartani, aztán ha meguntam lehet tovább lépni.


Szóval tartós kapcsolathoz mindkét oldal kell, de az sem rossz, ha csak a külső stimmel. De, ha csak a belső, az max barátnak lesz jó.

2013. aug. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Pontosan, így van. Számból vetted ki a szót:)
2013. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!