Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Mit néztek meg elôször...

Girl08 kérdése:

Fiúk! Mit néztek meg elôször egy lányon, és miért pont azt?

Figyelt kérdés
2013. aug. 17. 10:21
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ez baromság... Ha a belső rendben van, akkor nem igénytelen. De a ti felfogásotok alapján akkor mindenkinek prostituált nőszemélyezni kellene?

(Bocsi, a trágárságszűrő nem tudja, hogy a "kábetűs" szó ennek a szakmának a neve. :D)

2013. aug. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem, a kva, a prosti vulgáris szinonimája :D Jó, most ne egy szóba köss bele, hanem a mondandómat értelmezd, azért próbáltam több példát felsorolni. Akkor felejtsd el, az ápolatlan szót, a hangsúly azon volt, hogy ha nincs meg felé a testi vonzódás, akkor lehet akármilyen a belsője... ez így van, amíg a férfi az férfi. Egyébként nálatok sincs máshogy, max nem gondolkodtok annyit rajta.
2013. aug. 19. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát pedig ha a csaj "szellemébe" beleszeretek, akkor nem azt nézem, hogy hány foga van. Jó, ez elég morbid, de a lényeg a lényeg. Természetesen az igénytelenség elég ocsmány, ha ffi, ha nő az illető.
2013. aug. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kékszemű lány ismét: megint csak nem akarok támadni de: hogy egy lány hogy néz ki legtöbbször nem tehet róla. Olyan dolgokat, mint a fogak ápolása, smink vagy testmozgás megtehet, de ha csúnya arccal születik akkor úgy is marad (kivéve ha nagyon gazdag és plasztikáztat, de ez már megint más téma). Szóval oda akarok kilyukadni, hogyha valaki külsőleg nem tökéletes, akkor már nem is jár neki esély? Max csak barát? Ez így nem fair. Mint mondtam, nem tehet róla, ha nem szép az arca, vagy genetikailag testes, és hiába mozog nem fogy (mert ilyen embert is ismerek). nem vagyok nősoviniszta, csak az ilyet valahogy nem nézem jó szemmel.


Bár lehet, hogy itt jártatom a szám mikor a 19. válaszoló maga a tökély épp ezért vágyik a tökéletes lányra. Akkor viszont bocs:)

2013. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Kék szemű lány!


Ez mind szép és jó. De, ha nincs vonzalom, akkor nem lesz párkapcsolat. Pontosan, ahogy írod. Ha egy lány külsőleg nem jön be, de belsőleg oké, akkor abból csak barátság lehet, több nem.

A szépség különben is relatív. Ahány ember, annyiféle ízlés. Lehet, hogy például te nagyon tetszenél nekem, de más meg szóba se állna veled. Nyilván egy jól kinéző ember könnyebben talál magának párt. De olyan nincs, hogy valaki senkinek se kelljen.

2013. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

Már nem azért, de itt a nő nem szószólói nagyon kötik az ebet a króhoz, holott ők is ugyanezt csinálják, csak itt most egyszerűbb a férfiakat hibáztatni. Ti nálatok is megvan ugyanez, ti is először a külsőt nézitek.

De ezt inkább biológia, hogy a külsőt nézzük, hogy megfelelő apa/anya lehet, megfelelő génekkel. Nincs mit szépíteni, mind állatok vagyunk, csupán az értelmesebb fele. Egyébként meg egyetértek a sorrendel, hogy mit nézünk, csak talán nekem inkább a mell van a második helyen.

2013. szept. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!