Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen az ha valaki arrogáns?

Milyen az ha valaki arrogáns?

Figyelt kérdés
Milyen tulajdonság az arrogancia? Egyáltalán mi az az arrogancia? Azt is írjátok légyszi, hogy jó, vagy rossz...(ha nem derülne ki)

2013. aug. 17. 11:03
1 2
 11/12 anonim válasza:
Apósom pl arrogàns. Teljesen mindegy, hogy mekkora ökörséget mondd egy témàban, ha kijavítod sincs igazad, de ha később kiderül, hogy mégis csak neked volt igazad, akkor természetesen azt ő is úgy gondolta koràbban. Én az ilyen embereket jó pàr hónap pszichoteràpiàra küldeném vagy gyógyszeres kezelésre.
2020. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sajnos rám is mondták már, réges régen. Szégyelltem is magam kegyetlenúl!

Nálam épp a túl érzékenység mellett jelenik meg. A csipós kritikámat szinte azonnal megbánom, hetekig őrlődök, tönbször bocsánatot is kértem. De ez már eső után köpönyeg. 2021.jún

2021. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!