Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eddig még soha nem ért attroci...

Garner kérdése:

Eddig még soha nem ért attrocitás a "bőrömszíne" miatt. Szerintetek a jövőben fog-e az álláskeresés, illetve a munka világában hátráltatni?

Figyelt kérdés
Én egy cigány "kinézetű" cigány vagyok. Az általános iskola alsó tagozatában viszonylag sok cigány volt, de akkor még nem tudtuk hogy mi az. Aztán felső tagozatában már az én osztályomban egy cigány sem volt. A középiskolában pedig 1 félvér osztálytársam volt. (Az iskolába volt kb 10 db) az egyetemen pedig még nem találkoztam 1 db-vel sem, és az az érdekes hogy még soha nem ért semmilyen nemű attrocitás a származásom miatt, sőt még szóba sem került. (persze ez így jól is van)

2013. aug. 24. 20:58
1 2
 11/13 Aspartia ***** válasza:

Talán azért, mert Te azok közé a roma emberek közé tartozol, akik ritkák, mint a fehér holló! Bocs, hogy ezt írom, de nálunk már van családba cigány és hát...ők sajna olyanok is.

Ettől függetlenül szerintem örülj, hogy senki nem kezel téged "cigányként". Csak az előttem szólóakat tudom ismételni. :)

2013. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

„szeretet illata”


Ezt még soha nem hallottam így, de nagyon tudom miről beszélsz, csak nem tudtam volna ilyen szépen és találóan megfogalmazni.

2013. aug. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Biztosan azért, mert normális vagy és így fel sem tűnik. Nekem volt egy kolléganőm, egy iskolázott cigánylány. Jó barátnők lettünk. És b*sszus, hónapok után esett le, hogy cigány! Tényleg. Pedig látszik rajta, de valamiért annyira "nemcigányos" volt, hogy utólag esett le nekem. :D


Pedig nem szeretem azokat az aljanép cigányokat, akiket az ember az aluljárókban lát. De ennek a lánynak köze sem volt hozzájuk, mint ahogyan gondolom, Neked sem.


Lerí az ilyesmi az emberről, hogy ő milyen valójában.

2013. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!