Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » WTF! Ez meg miért van? Csak...

WTF! Ez meg miért van? Csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés
Hogy egyes emberek a régi zenéket szidják a régi bandákat a Nirvanát,Se.x Pistols,Ac Dc,Ramones stb.. hogy i.di.o.ták és ,hogy s.z@.rok és ,hogy nem normálisak pl.: Nekem Sid Vicious a példa képem és szidják ,hogy ő és a Se.x Pistols tagjai senkik voltak meg ,hogy nincs izlésem mert szeretem a Punk és a Rock N Roll-t azért én is drogozni fogok és alkoholista leszek pedig igen Sid Vicious a példa képem és szeretem Kurt Cobain-t Jimi Hendrix-et is ,de meg nem fordult a fejembe ,hogy drogozak stb.. (az öngyilkosság igen ,de az azért volt mert depresszios voltam és a suliban bántalmaztak és senki sem segített) és mindenkitől azt hallom ,hogy fúúj halgass inkább Wán Dájreksőnt vagy Dzsásztin Bíbőrt!!!-őszintén mitől jobb a Dzsásztinko meg ezek a páwa divat b...u.zik a régi jo Rock N Roll-tol és a régi bandáktol? Szeretem a régiek jobban mert mindegyiknek volt egyedi stílusa és egyedi dalaik stb.. ezek meg mind ugyan egyformák egytől eggyik!és dzsástinkát védik ,hogy milyen jo ember az nekik jo ,hogy az emberekkel úgy bánik mint a kutyákkal köpözi a rajongoit a nagyijának meztelenül kornyikál az ablakban mint a Bag.zó Macska?? Ez a normális ki viselkedett még így melyik zenész? és ,hogy Mj a példaképa Mj valahol forgot a sírjában ,hogy meg vette a házát és egy ilyen pa..razita lakik benne ,aki így bánik az emberekkel! + Sid nem volt tökéletes piát (mint bármelyik ember!) drogozott igen ,de meg volt az oka ,de szerintem még is jobb példa kép mint ők!Tetszett ,ahogy szerette Nancyt bár néha eldurvult ,de akkor is tiszta szívből szerette és az ex csajait sem szidta sőt megvédte őket most meg azt hallom ,hogy csak szidják mint pl: Harry Stájölszke miért fajult el ennyire a világ?Miért szidják az emberek? Csak én vagyok így vele ,hogy a 50-60-70-80-90-es években még volt normális zene/zenék nem mint most? Mert most csak a swag hü.ly.e páva ferde hajlamúak vannak és erre nedvesednek be? Mi történt a jo zenékkel és a jo bándákkal mint pl.: Nirvana,AC DC,Sex Pistols,Duran Duran,Rolling Stone stb..

2013. szept. 14. 22:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

már bocs, de én rohadtul nem bírom végigolvasni, annyira olvashatatlanul írsz...

kb. annyit sikerült a regényedből leszűrnöm, hogy az ismerőseid a régi bandákat szidják, meg téged, amiért ezeket hallgatod, nem a mai tömegzenéket...

hát erre csak annyit tudok mondani, hogy ne foglalkozz velük, hadd legyenek boldogok a mai előadókkal, akik jóformán nem is a saját "tehetségük" miatt lettek híresek, hanem a botrányaiktól.

2013. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha azt mondod, hogy egy olyan ember a példaképed, aki drogozott, akkor még megértem, hogy aggódnak érted, hogy nem fogsz-e te is így tenni. De az, hogy a zene miatt... Az baromság. Én is szeretem a régi zenéket, de a maiakat is (nem Biebert meg a Directiont, de jobbakat). Nem hallottam még, hogy őszinte legyek, hogy bárki is szidná a régieket.
2013. szept. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
én is a régieket de az új rockzenekarokat is szeretem de ezt nem értem miért szólnak hogy miket hallgatsz engem az iskolában néha úgy becéznek hogy rocker csávó mert én vagyok az egyetlen abban a tetves iskolában 350 gyerekből aki csakis rock zenét hallgat és nyugodj meg nálunk is meg ez a rohadt páva gyerek szar stb a lényeg az hogy soha de tényleg soha ne hagyd hogy beszóljanak mond azt hogy hallgassák meg a páva dalt és utána a Nirvanatól a Come as you are-t és kérdezd meg hogy hallod a különbséget te barom ? kíváncsi vagyok mit fog válaszolni
2013. szept. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én jártam-e egyedi helyekre, de nekem általánosban totál elfogadták, hogy régi zenéket hallgattam, gimiben meg mindenki tökre le*arta.
2013. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!