Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem undorító az...

Csak szerintem undorító az ilyen? Hogy lehet valaki ennyire nagy tapló és paraszt?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vegetarianizmus..


Bár nem vagyok vegetáriánus de ez engem akkor is nagyon felháborított! Hogy juthat ilyen nagy taplóság valakinek az eszébe??

Miért kell egy vegetáriánus ember kajájába húst csempészni? Ha ezt komolyan gondolta nála nagyobb paraszt nincs a földön ez tény.

És legyen egy illető akármilyen ok miatt vegetáriánus akkor is tiszteletbe kell tartani a vegetarianizmusát!


Ez olyan aljas dolog mint ha egy keresztény sértéshúst etetne egy muszlimmal. Ez pontosan ugyanolyan nagy undorító és szemét dolog!


Ő mégis mit szólna ahhoz ha egy kínai kutyahúst etetne vele?Pedig megérdemelné!

Hogy lehet valaki ennyire nagy tapló?



2013. szept. 15. 16:52
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak azt tudom, hogy akkor mi lesz, ha egy lisztérzékeny ember kajájába glutént csempészel: lehánylak...
2013. szept. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is felháborító! oké, nem fog belehalni, ha eszik egy kis húst, de ha valaki annyira nagyon tartózkodik tőle különböző okok miatt, akkor ez hatalmas stressz lesz a számára!! Szerintem ha annyira szemétkedni akar valaki, ne ilyennel tegye.
2013. szept. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
13%

"Ha ezt komolyan gondolta nála nagyobb paraszt nincs a földön ez tény."


De naiv vagy, kérdező.


Amúgy muszlimmal én is szívesen etetnék sertéshúst.

2013. szept. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

utolsó! te etetnél muszlimmal sertéshúst?

hát akkor csak gratulálni tudok!-.-

2013. szept. 15. 17:20
 5/36 anonim ***** válasza:
65%
Első sorban ez egy viccből kiírt kérdés lehet szerintem. Másodjára pedig szerintem túlságosan felhúztad magad, kedves Kérdező.:)
2013. szept. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
29%
Mivel a vallásokat nem tartom semmire, ezért igen, szívesen tenném, hiszen hülyeségen alapszik a hite.
2013. szept. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
76%
Írtó buta vagy előző.
2013. szept. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Mirk ***** válasza:
96%

Nem az a lényeg, hogy a muszlimok nézeteit kineveti egy másik vallású ember. Vagy, hogy egy ateista minden vallásos embert kinevet, vagy akár az, hogy a húsevők kinevetik a vegetáriánusokat az elveik miatt.

A lényeg az lenne, hogy tiszteletben tartsuk mások életét és elveit. Tiszteljük a másik embert. A válaszok alapján úgy látom, sok ember híján van ennek a képességnek. De remélem tudjátok, hogy aki nem tisztel senkit, azt nem is fogja tisztelni senki.

2013. szept. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Szemétség.

Szerintem van olyan,aki ettől be is kattanna.

2013. szept. 16. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem jó poén! :D Nincs eben semmi taplóság! :D Persze egy kis harizás belefér emiatt, úgyhogy nyalizni kell utána, hogy visszaálljon a rend, de a vicc kedvéért megérné! xD
2013. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!