Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem undorító az...

Csak szerintem undorító az ilyen? Hogy lehet valaki ennyire nagy tapló és paraszt?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vegetarianizmus..


Bár nem vagyok vegetáriánus de ez engem akkor is nagyon felháborított! Hogy juthat ilyen nagy taplóság valakinek az eszébe??

Miért kell egy vegetáriánus ember kajájába húst csempészni? Ha ezt komolyan gondolta nála nagyobb paraszt nincs a földön ez tény.

És legyen egy illető akármilyen ok miatt vegetáriánus akkor is tiszteletbe kell tartani a vegetarianizmusát!


Ez olyan aljas dolog mint ha egy keresztény sértéshúst etetne egy muszlimmal. Ez pontosan ugyanolyan nagy undorító és szemét dolog!


Ő mégis mit szólna ahhoz ha egy kínai kutyahúst etetne vele?Pedig megérdemelné!

Hogy lehet valaki ennyire nagy tapló?



2013. szept. 15. 16:52
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
És nem is húsevők. Hanem mindenevők, ami azt is jelenti, hogy van választási lehetőségünk.
2013. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
55%

Én egyetértek veled kérdező!!! Aki vegetáriánus, az jobb ember, és végtelenül pacifista, soha sehol egy agresszív megjegyzés, sehol nem kötnek bele másokba, és nem szidalmaznak senkit durván! :D

És Adolf Hitler is egyetértene ha hallaná, hiszen ő is vegetáriánus volt! Nagyon is jól tette :DDD

Sőt, Rákosi Mátyás is az volt (remélem nem kell magyaráznom ki ő, csak nem tűnsz agyoniskolázottnak)


*szarkazmus, szarkazmus*

2013. szept. 25. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Hitler nem volt vegetáriánus, csak ritkán fogyasztott húst, mert emésztési zavarai voltak. De pl. a bajor kolbászt imádta.
2013. szept. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
2013. szept. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Életrajzi kötetben olvastam hogy nem volt az, és nemrég láttam egy német dokumentumfilmben is. Állítólag ritkán , de evett húst, nem volt teljesen vegetáriánus, ez csak a náci propaganda része volt az "önmegtartóztató" führerről.
2013. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a vegetarianizmus önmegtartóztatás? Húha! Már nem is tetszik.
2013. szept. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!