Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem undorító az...

Csak szerintem undorító az ilyen? Hogy lehet valaki ennyire nagy tapló és paraszt?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vegetarianizmus..


Bár nem vagyok vegetáriánus de ez engem akkor is nagyon felháborított! Hogy juthat ilyen nagy taplóság valakinek az eszébe??

Miért kell egy vegetáriánus ember kajájába húst csempészni? Ha ezt komolyan gondolta nála nagyobb paraszt nincs a földön ez tény.

És legyen egy illető akármilyen ok miatt vegetáriánus akkor is tiszteletbe kell tartani a vegetarianizmusát!


Ez olyan aljas dolog mint ha egy keresztény sértéshúst etetne egy muszlimmal. Ez pontosan ugyanolyan nagy undorító és szemét dolog!


Ő mégis mit szólna ahhoz ha egy kínai kutyahúst etetne vele?Pedig megérdemelné!

Hogy lehet valaki ennyire nagy tapló?



2013. szept. 15. 16:52
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
19%

Nem neked való az internet, ha ezen fennakadsz.


Menj, egyél egy tál salátát, attól jobb kedved lesz, te nyúl :)

2013. szept. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
46%
Csak az húz fel, hogy valószínűleg az életben egy 40 kilós gyáva kis tizenéves vagy, akit otthon is mindenki helyretesz, itt bezzeg ok nélkül, ráadásul arc nélkül próbálsz alázni másokat, mert úgysem tudják megcsapni az arcodat. Nagyon bátor.
2013. szept. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
19%

Nos, ha ez kell a boldogságodhoz, elárulom, hogy egy 53kg-os lány vagyok :)


Szóval inkább ne fogadj, mert nagyot buknál rajta, nyuszika.

2013. szept. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 Mirk ***** válasza:
69%

A tisztelt kérdezőnek azt javaslom, törölje a listájáról ezt a kérdést, nem érdemes visszatérni már a válaszokért. Miután ezt elküldtem én sem írok több választ.

Vannak emberek akik nem képesek felfogni mi a tisztelet.

Sárkányidomárnak pedig azt üzenem, remek képet festettél önmagadról válaszaiddal. Undorító ember vagy, van hova fejlődnöd. Észérvekkel nem tudsz vitatkozni, csak gyerekes böfögéseket írsz. Egyébként ne fáradj azzal, hogy visszavágsz még egy értelmetlen, senkit sem érdeklő hozzászólással. Azt írhatsz amit akarsz, engem egy cseppet sem érdekel. Azért mert én nem egy önbizalom hiányos gyerek vagyok aki az interneten akar egy csepp csodálatot kicsikarni a többi gyerekből a nevetséges "kemény" beszólásaival.

2013. szept. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
0%
Ne foglalkozzatok vele. Sérült szegény, a válaszaiból és stílusából látszik. Én inkább sajnálom, ha valaki ennyire együgyű.
2013. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Nem volt gyomrom végigolvasni a gyalázkodó kommenteket, így ha valakit ismétlek, bocsi.

Kérdező, nem akarom védeni a kérdésben szereplő húscsempészt, de gyanítom, sokkal nagyobb szemétség, amit iparszerűen megetetnek velünk. Lásd: gyógyszeripar, éelelmiszeripar. Egy kis húsba valószínűleg nem halsz, vagy nem betegszel bele, szemben az általam említett nagyrabecsült cégek termékeivel.

2013. szept. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
Szerintem leginkább elvi, és nem egészségügyi okai vannak, hogy ne tegyünk egy vega szendvicsébe húst.
2013. szept. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:

22-es!

te valószínűleg egy nagy bunkó vagy aki mindenkibe beleköt, akinek minden embernek elege van belőle a környékeden ahol laksz és mindenki távolodik tőled!

ezért ez eléggé kiakasztó hogy valaki legyáváz mást csak a kommentjei miatt.


Ja és Sárkányidomár!

miért lennék szellemileg visszamaradott ha helyesen írok???!!!

(na jó csak az az egy helytelen hibám van hogy kis betűvel kezdem a mondatot mert elegem van abból hogy mindig le kell nyomnom a shiftet, de ha kézzel írok soha nem kezdem kis betűvel.)

vagy netalán az a bajod hogy sok mondat után rakok egy csomó kérdőjelet vagy felkiáltó jelet????

csak azért rakok mert szeretek vele kiemelni mondatokat!!!

ettől még egyáltalán nem leszek visszamaradott mert helyesen írni tudok akkor mi is a baj???

2013. szept. 20. 14:55
 29/36 anonim ***** válasza:
42%

A mondateleji nagybetű hiányok igen is nagy problémák. Emellett a vesszőket sem tudod helyesen használni... sőt, szinte nem is használod őket. Újabb nagy hiba.


A mondatvége túlzott felkiáltó/kérdőjel használat pedig tipikus tizenéves szokás. Nem valami nagy elmére vall.

2013. szept. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
46%
Értem én, hogy elvek, de azzal, hogy nem eszik húst, kb az emberségének egy részét tagadja meg! Nem növényevők vagyunk...
2013. szept. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!