Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem undorító az...

Csak szerintem undorító az ilyen? Hogy lehet valaki ennyire nagy tapló és paraszt?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__vegetarianizmus..


Bár nem vagyok vegetáriánus de ez engem akkor is nagyon felháborított! Hogy juthat ilyen nagy taplóság valakinek az eszébe??

Miért kell egy vegetáriánus ember kajájába húst csempészni? Ha ezt komolyan gondolta nála nagyobb paraszt nincs a földön ez tény.

És legyen egy illető akármilyen ok miatt vegetáriánus akkor is tiszteletbe kell tartani a vegetarianizmusát!


Ez olyan aljas dolog mint ha egy keresztény sértéshúst etetne egy muszlimmal. Ez pontosan ugyanolyan nagy undorító és szemét dolog!


Ő mégis mit szólna ahhoz ha egy kínai kutyahúst etetne vele?Pedig megérdemelné!

Hogy lehet valaki ennyire nagy tapló?



2013. szept. 15. 16:52
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

8. válaszoló!

Teljesen egyetértek veled!

Én is ezt akartam megfogalmazni a kérdésemben.

Ha a muszlimok tiszteletben tartják/elfogadják azt hogy nem mindenki muszlim akkor én is tiszteletben tartom az ő nézeteiket.

Ugyanez van a vegetarianizmusnál is.


Ja és utolsó!

Kiváncsi lennék ha egy kínai kutyahúst csempészne a kajádba akkor te hogy fogadnád!!!!

Ja hogy ez már nem lenne poénos???!!!

Akkor ne tartsd azt se poénosnak ha egy vegetáriánus kajájába húst csempészel!!!

2013. szept. 18. 15:11
 12/36 anonim ***** válasza:
21%

Miért, most mi van akkor, ha valaki azzal viccel, hogy kutyahússal etet a tudtomon kívül?


Úgysem az én kutyámat vágná le, onnantól meg kit érdekel. Ha már szegény kutyust leölte, akkor úgyis valakinek a tányérján végezte volna.


Szóval ez hülye visszavágás.

2013. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
17%
Azért az más... a kutyahús nem hagyományos étel! Míg mondjuk a disznó, csirke, stb... igen! Ha egy vega ezen felháborodik, hogy normális kaját eszik, akkor dögöljön bele...
2013. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
24%
Amúgy ha fincsi volt a kutyahús, akkor nincs gáz, csak a chipet ne kajáljam be! xD
2013. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 Mirk ***** válasza:
79%

Mennyi tapintatlan és szűk látókörű ember van itt.

Mit nem lehet azon felfogni, hogy ha megeteted a vegetáriánussal a húst, akkor megsérted az elveit? Micsoda baromság az, hogy a kutyahús nem hagyományos? Egyrészt mindenhol más a hagyományos, másrészt tökéletesen mindegy, hogy kutya, disznó, vagy csirkehússal, esetleg sáskával eteted a vegetáriánust.

Mit szólnátok, ha Hannibal Lecter az édesanyátokból készített rántott hússal etetne meg? Még csak nem is vagytok vegetáriánusok, akkor mi a baj? Ja, hogy számodra nem elfogadott az emberevés? Másnál talán az.

Miből gondoljátok, hogy valami ami számotokra triviális és apróságnak számít, másnak is az? Nem lenne egyszerűbb simán csak NORMÁLIS és tisztelettudó embernek lenni bunkók?

2013. szept. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

utolsó!

nagyon egyetértek veled!!!

kaptál tőlem egy hatalmas nagy zöld kezet!!!(és a 8-as válaszoló is kapott)

és miért kell nektek lepontozni az utolsót????

Teljesen igaza van!!!


És a 10-es válaszolónak őszintén kívánom hogy majd valaki emberhúst fog etetni vele!

Húú de megnézném az arcát hogy mit szólna mikor megtudná hogy embert evett :DDD

és utána még a kínálója még röhögne is mellé :DDD

mert kb. egy vegetáriánusnak is ilyen roszzul esik mikor valaki húst etet vele.


és a 13-ik válaszolónak még valamit:

ha egy kannibál emberhúst etetne veled is és utána gondolom fel lennél háborodva és utána a kannibál ezt vágná a fejedhez: "Ha fel vagy azon háborodva hogy természetes húst eszel akkor dögölj bele!" (mert hát a kannibáloknál ez normális) akkor mit szólnál???

Mert van fogalmad róla hogy az írásod egy vegetáriánusnak mekkora nagy fájdalmat okoz???

Nahát neki is ugyanolyan fájdalmat okoz mint ha veled húst etetne egy kannibál és utána még azt vágná a fejedhez amit fennt írtam...

Ja hogy neked nem normális az emberevés??? Hát a vegetáriánusoknak se normális ha ő húst eszik!


El sem hiszem hogy ilyen kevés embernek van a Földön empátiája :(((

2013. szept. 19. 14:49
 17/36 anonim ***** válasza:
3%

Kérdező, nincs otthon szex? xDD


Nagyon felhúzod magad... chill, baby ;P


Ez csak vicces kérdés volt te meg úgy reagálsz mint azok, akiknek nincs elég IQ-juk, hogy értsék a poént.


Jól gondolom, hogy te is egy vagy a vegák közül? :'D

2013. szept. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező, tudom, hogy szellemileg visszamaradott vagy (az írásstílusodból ez egyértelmű), de próbáld azért meg felmérni, hogy mégis mekkora különbség van aközött, hogy egy vega, aki saját döntésből nem eszik állathúst (ami megjegyzem teljesen elfogadott cselekedet) és aközött, hogy egy kannibál megeszi egy embertársát (ami megjegyzem, egyáltalán nem elfogadott cselekedet).


Rohadtul nem ugyan az a kettő, viszont látom nagyon rákattantál arra, hogy valaki adta alád a lovat és egyetértett veled, így most a kannibál téma az, amin kattogsz. De sajnos csak a hülyeséget szajkózod.


Persze gondolom nem vagy több, mint 14 éves, szóval nem lep meg a stílusod. Majd megokosodsz :)

2013. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
70%

Valaki nem akar emberhúst enni, valaki nem akar kutyahúst enni, valaki pedig nem akar semmilyen húst enni.

Ha az első két ember döntését tiszteletben tartjuk, akkor a harmadikét miért nem? Az miért "vicces"?

Nem a kérdező "idióta", hanem az őt letámadó válaszolókba szorult túl kevés empátia és tisztelet. Kívánok nekik hasonló bánásmódot embertársaiktól.

2013. szept. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
69%

És mi az, hogy "szellemileg visszamaradott"?????

Miért kell sértegetni egymást? Mert ismeretlenül megteheted? Ezzel csak saját magad minősíted.

2013. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!