Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az állandó hiányérzet?

Mi ez az állandó hiányérzet?

Figyelt kérdés

Nem is igazán tudom megfogalmazni a problémám ,a párkapcsolatomat illetően merülnek fel ilyen gondok.19 éves lány vagyok,a barátom pedig 21,hétvégente találkozunk. Szeretem a párom és olykor nagyon hiányzik,de sokszor olyan silány a kommunikáció köztünk,hogy azt kivanom bár fel se hivott volna. Nem beszélünk semmi fontosól,ő sokszor egyéb tevékenységeket végez közben,félorákat szidja a főnökét/szomszédokat/szüleit/stb ,ilyenkor minden kedvem elmegy. Nekem is vannak rossz napjaim,de nem jogosan várnám el hogy néha kicsit magunról is beszélgessünk? A másik dolog az,hogy egyszerűen nem szentel nekem elég figyelmet,sose mondja pl hogy tetszenék neki,nem bókol meg ilyenek,olyan hétköznapinak érzem magam mellette.

Jogos ha ezek a dolgok miatt állandó hiányérzetem van? Hogy többre vágyom? Olyan rossz ezt naponta megélni,lassan minden érzést kiöl belőlem ez a hülye helyzet.

Barátommal beszéltem már minderről,de valahogy nem érti mi a gondom.


2013. szept. 17. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy sok jövője lenne a dolognak...
2013. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szeretem,de már látom hogy nem igazán illünk össze..
2013. szept. 17. 22:54
 3/13 A kérdező kommentje:
Valamit tipp esetleg? Vagy teljesen reménytelen ez az egész? Ettől függetlenül nagyon ragaszkodunk egymáshoz. :(
2013. szept. 17. 23:05
 4/13 anonim ***** válasza:
Bármennyire is rossz... ennél jobb tanács nincs. Ha eddig sem értette a dolgot, akkor ezután sem fog változni varázsütésre.
2013. szept. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Ennel a kerdesnel jobbat sem talalhattam volna most.. ugyertve, hogy egyaltalan nem orulok a problemadnak, viszont teljesen aterzem a dolgot.

Szorol szora megegyezik a tortenetunk, annyi a kulonbseg, hogy mi 1-1 evvel fiatalabbak vagyunk nalatok.


Mondjuk talan annyival jobb, hogyha talalkozunk akkor jol elvagyunk mindig. Olyankor a kommunikacioval sincsenek problemak.

Viszont hetkoznap mar nagyon gaz a helyzet..


Semmi hasznos tanaccsal nem szolgalhatok, ne haragudj viszont remelem, hogy neked sikerult megoldani a problemat! Meg gondolj arra, hogy legalabb nem vagy egyedul..

2013. szept. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Utolsó,mi is jól elvagyunk ha találkozunk,csak most egyetem miatt még kevesebbet lehetünk együtt és felmerült bennem hogy ez talán igy nem fog működni.Pedig semmit sem szeretnék jobban..
2013. szept. 17. 23:34
 7/13 anonim ***** válasza:

Írt le, mi miatt ragaszkodtok egymáshoz? Te miért ragaszkodsz hozzá? Valami oka csak van! Írd le, mit csináltok, ha együtt vagytok, milyen ekkor veled?

Egyébként telefonban ne várj sokmindent, főleg bókot ne:) Max olyat, hogy "de ügyes vagy" mert mondjuk sikerült egy vizsgád....

Amikor beszélsz neki erről, ő mit mond? MIt nem ért? Ha ezekre válaszolsz, lehet hasznosabb tanácsokat tudunk majd adni!

2013. szept. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Jól érzem magam vele, szeretem, ezt leszámitva minden rendben lenne. Ha együtt vagyunk sokat beszélgetünk, filmezünk, sétálunk, de hétköznap csak telefonon értekezhetünk és az szó szerint egy katasztrófa. Nincs olyankor témánk, ha van akkor olyan jellegű hogy mit mondott neki xy, meg mit hallott yz-ről, semmi kedvesség, semmi szép szó, rólunk egy szó sem.

Nem azt mondom hogy nem érti amit kérek. Ha megemlitem hogy nem lep meg semmivel, a következő két találkozásunk alkalmával tuti kapok tőle csokit, aztán annyi. Ha azt mondom, hogy nem bókol nekem(nem telefonon várom), nincs egy kedves szava, akkor reggel tuti azzal ébreszt hogy milyen gyönyörű vagyok, aztán várhatok hasonló alkalmakra.. Vagy elfelejti a dolgokat egy idő után, vagy magasról tesz rá, vagy mindkettő.

Szeretem, képtelen lennék szakitani vele, de igy boldogtalan vagyok.

2013. szept. 18. 10:05
 9/13 A kérdező kommentje:

Mivel mindketten szeretünk olvasni, igy felvetődött kb egy hónapja, hogy olvassunk egy könyvet párhuzamosan, azt talán majd átbeszéljük. Én kb 3 nap alatt kiolvastam a könyvet, ő még a felénél sem tart( mennyit várjak, egy évet?? ), nem is esett szó róla azóta, pedig ő választotta( nem egy csajos könyv ) és állitólag tetszik neki.

Néha ugy érzem csak én generálom a problémát, hogy túl sokat várok el, hogy más ezzel talán igy is elégedett lenne. Vagy nem?

2013. szept. 18. 10:13
 10/13 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje vagytok együtt?

Én úgy látom egyébként, hogy tényleg meg akarod változtatni. Tudod nem minden pasi olyan, hogy mindig eszébe jusson, hogy "bókolni illik". Az én barátom sem teszi mindig, csak amikor ő úgy érzi, mondania kell. Ettől függetlenül szeret.

Látod a barátod is ha szólsz neki, egyből jobban figyel, persze később már nem annyira jut eszébe, de erről már írtam fent, sok pasi ilyen..

Telefonon hány percet szoktatok beszélni? Mert ha csak fel hív 5-10 percre, tényleg nem nagyon tudtok másról beszélni. A barátommal mi nagy telefonosok voltunk, mert messze laktunk, ingyen hívtuk egymást, de sokszor csak csendben tartottuk a fülünknél a telefont, szóval nem mindig volt olyan izgalmas. Sokszor tényleg nem tudtunk egymásnak mit mondani, élőben persze jobb lett volna.

Ha sokáig beszéltek egy huzamban (pl 1 órát) telefonon, akkor vess fel olyan témákat, amikről személyese is beszéltek. Pl mondd el, hogy olvastál egy könyvet valamiről, és hogy szerinte igaz-e, vagy léteznek-e, hisz-e benne, stb... persze ez csak egy példa, bármilyen témájú könyv lehet, amiről tudtok beszélgetni.

2013. szept. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!