Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez az állandó hiányérzet?

Mi ez az állandó hiányérzet?

Figyelt kérdés

Nem is igazán tudom megfogalmazni a problémám ,a párkapcsolatomat illetően merülnek fel ilyen gondok.19 éves lány vagyok,a barátom pedig 21,hétvégente találkozunk. Szeretem a párom és olykor nagyon hiányzik,de sokszor olyan silány a kommunikáció köztünk,hogy azt kivanom bár fel se hivott volna. Nem beszélünk semmi fontosól,ő sokszor egyéb tevékenységeket végez közben,félorákat szidja a főnökét/szomszédokat/szüleit/stb ,ilyenkor minden kedvem elmegy. Nekem is vannak rossz napjaim,de nem jogosan várnám el hogy néha kicsit magunról is beszélgessünk? A másik dolog az,hogy egyszerűen nem szentel nekem elég figyelmet,sose mondja pl hogy tetszenék neki,nem bókol meg ilyenek,olyan hétköznapinak érzem magam mellette.

Jogos ha ezek a dolgok miatt állandó hiányérzetem van? Hogy többre vágyom? Olyan rossz ezt naponta megélni,lassan minden érzést kiöl belőlem ez a hülye helyzet.

Barátommal beszéltem már minderről,de valahogy nem érti mi a gondom.


2013. szept. 17. 22:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

1 éve vagyunk együtt. Téged nem frusztrált a dolog? Mert engem nagyon, főképp amikor pl tanulás miatt csak félórát beszélhetünk naponta, és az annyira semleges, hogy sokkal sz*rabbul érzem magam utána mint a beszélgetés előtt.

Általában több időnk jut a telefonálásra, napi 2*1 óra biztosan.

Rossz az, ha azt szeretném, hogy változzon kicsit? Mivel az emberek amúgy is mindig változásban vannak, úgy gondolom semmi rossz nincs abban, ha megpróbálom kicsit erre terelni. Én is változom, talán idővel leadok az igényeimből, ő pedig talán kicsit figyelmesebbé válik.

Nem is várom el hogy folyton bókoljon nekem, de gyakorlatilag sosem szokott.

2013. szept. 18. 11:03
 12/13 anonim ***** válasza:

Tudod van az a mondás, hogy vagy megszoksz vagy megszöksz...

Persze változtatni lehet, de akkor segíts neki! De ne olyat várj el tőle, hogy ha eddig nem bókolt (főleg egy év után!) akkor majd most kezdjen neki! Gondolom azért az a 12 hónap elég volt arra, hogy megtapasztald, mennyire romantikus, vagy mennyire bókolós fajta.

Anyám is 25 év után most akarja rávenni apámat, hogy bókoljon neki...

Ahogy írtam, a beszélgetést akkor tereld úgy,ahogy neked jó! Pl mondd azt, hogy mennyire hiányzik, vagy kérdezd meg tőle, mit tenne veled ha itt lenne? Lehet, hogy ő is mondaná, de hiányzol neki! Ez is egyfajta bók! Egyébként én sokszor kérdeztemőt arról akár telefonban is, hogy pl "büszke vagy rám?", szóval "kicsikartam" a bókot xDDDD Talán csináld így, ha neked így jólesik.

2013. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszi, ezt talán majd kipróbálom. :)

Számomra fontos, hogy el legyek ismerve minden szempontból. Ha pedig valamivel gondja van, akkor mondja azt el, és abban járok, hogy a kedvére tegyek.

Nem most ötlött fel bennem ez a néhány probléma.

2013. szept. 18. 12:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!