Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magyarországon miért van...

Magyarországon miért van ennyi, buta, primitív és igénytelen ember? Ez nekem tűnt csak fel?

Figyelt kérdés
ezt már észrevettem h az emberek jó néhány része igénytelen meg alpári a viselkedése, amire még nem jöttem rá hogy ez miért van, vagy ez nekem tünt csak fel?...bocsi ha hosszú leszek, csak van több pldám is... Főleg ebben a faluban ahol élek. Ordibálnak, vitatkozni se lehet velük kulturáltan, meg az alapdolgokat se tudják szinte, nagyzolnak arra is amire nem kéne h 8 általánosuk van csak..Önmagában ezzel még nem lenne baj, de ahogy viselkednek, ha normálisan szólnék hozzájuk (pl. emgedjenek le a buszról, vagy épp tüzet kérnék tőlük, mert elromlott az öngyujtóm), a "válasz" a flegmaságuk..Tüzet kérnék, és erre az egyik ilyen 50-es nő azt válaszolja, hogy "gázszámlát ne fizessek helyetted?" mindezt ilyen tök flegmán, aztán meg elment.. A másik: buszon ülünk, egy haverral beszélgetünk, éppen arról hogy ő az érettségire megy, meg utánna egyetemre én már túl vagyok rajta, és egy másik ilyen vénkisasszony beszól hogy mi fiatalok mi menekülnék innét Magyarországról meg azért megyünk el mert itt büdös a munka, el vagyunk kényeztetve, meghogy egy csekket se tudunk kitölteni (keltem már fel én is hajnali 5kor, és van hogy én töltöm ki anyuméknak a számlát, meg én fizetem ki)meghogy minek ez mikor majd mi is közmunkások leszünk mint ő.. Egy utolsó: A buszmegállóban cigiztem (a cigiből egy picike volt már csak), odajön hozzám egy 50-es nő, és elkezd ordítozni, undorító módon h ne ott cigizzek mert ott tilos(amit én nem tudtam).. Ha Én meg normálisan reagálok rá, hogy el lehet azt szépen is mondani, meg lehet normálisan kérni, meg hogy nem ehhez a stílushoz vok szokva, akkor még neki áll feljebb... Ja, a viselkedésükről ne is írjak: és még az utcán is köpködnek! Aztán ahogy kinéznek.. szégyen, pedig nem ítélek kinézetre.. büdösek, több fülük van mint foguk, ráadásul nők!!! (szerintem, ha egy nőnek nincs foga elől szerintem igénytelenség), és még büdösek is, olyan áporodott húgyszaguk van, a házuk is mindjárt összedől meg tök putris, gazos az egész udvaruk.. nem értem h hogy lehet így élni? Oké h minden drága, de ahhoz h hetente egyszer kitakarítsák a lakást, ahhoz nem kell túl sok pénz.... Vagy ahhoz h elolvassanak egy könyvet néha.. Miért van ez? És miért szaporodnak az ilyen tuskó, primitív tanulatlan emberek ebben az országban?

2013. dec. 3. 14:08
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
0%
Mindenfelé a világon rengeteg a bunkó ember, vannak normálisak is, külföldön az előbbieket veszik észre, itthon az utóbbiakat. Bele van nevelve az emberekbe az önutálat. Sokfelé jártam, a tömegember mindenütt ugyanolyan...
2022. dec. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!