Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lett hirtelen menő Paul...

Miért lett hirtelen menő Paul Walker?

Figyelt kérdés
A lényeg,hogy a gyászolásból egyfajta divatb*ziság lett. Mindenki csak osztogatja a képeket,lájkolgatja ,ki ír mindenféle csöves idézetet, berakja őt profilképnek,közbe azt se tudja ki volt ő,cska jöjjenek a lájkok. Jó meghalt tényleg tök rossz,de szegény már forog a sírjában a sok fa*zságtól. Most ebben mi a jó ??

2013. dec. 11. 17:29
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

Nem vártam, hogy az utcán vonuljanak az emberek, csak kb minden 3. poszt a facebookon az volt, hogy meghalt Paul Walker, az egyik adón műsorváltozás volt, hogy leadják a filmjeit, sőt még egy összeesküvés elméletet is csináltak, hogy igazából csak megjátszotta a halálát, miközben Nelson Mandela, aki tényleg sokat tett az emberekért, és hatással volt a történelemre, annyi figyelmet kapott, hogy bemondták a hírekben, hogy meghalt... És kössz, hogy rávilágítottál, hogy sokan nem ismerik őt, teljesen igazad van, hiszen szerencsétlen nem szerepelt egyetlen izgalmas akciófilmben sem, és nem cikkeztek róla a bulvárlapok, mégis honnan a jó életből ismerhették volna az emberek?

Nem azt mondom, hogy Paul Walker halála valami mellékes esemény, és hogy ne foglalkozzanak vele az emberek, csak azt, hogy kaphatna nagyobb figyelmet egy olyan ember, aki tényleg sokat tett le az asztalra életében, és akkor talán meg is ismerhetné néhány olyan ember, aki eddig nem hallott róla…

2013. dec. 13. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát a CNN-en kb 3 napig csak Mandelára való emlékezés ment, összefoglalták az életét, a munkásságát. Le kell jönni az RTL Klubról meg a facebookról, és rendes hírműsorokat nézni. Akkor értéket is kapsz a bulváron kívül.
2013. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
39%

Azt kell mondjam testvér, nagyon rosszul szűröd le más emberek mondanivalóját :D

Nem tudom, hogy miért pont az jött le neked, hogy én rtl-en meg szennylapon élek, de valószínűleg köze lehet ahhoz, hogy minden áron bele akarsz kötni abba, amit mondok.

De elmagyarázom: nem az a probléma, hogy én nem vagyok tisztában a világban történő eseményekkel, hanem az, hogy a nagytöbbség él kizárólag tv-n és bulváron. A facebookkal meg ne legyen bajod, én konkrétan csak így tudok kapcsolatban maradni az olyan barátaimmal, akik messze vannak tőlem, na mekkora tapló vagyok, ugye? Szóval nem onnan szerzem az értesüléseimet, de azért ez egy jó tükör, hogy az emberek miről tudnak, mi érdekli őket…

2013. dec. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Jah, nem konkrétan rád gondoltam, elbaltázott volt a személyes névmás használata. :)

Ettől függetlenül tartom, hogy egy intelligens ember képes megtalálni az értékes híreket - az mondjuk tényleg szomorú, hogy magyarul alig.

A facebook is biztosan jó dolog, én nem nagyon használom. Azért írtam azt, amit, mert sokan fel voltak háborodva, hogy milyen dolog már Paul Walkerről megosztogatni dolgokat a Facebookon. mintha tényleg ez lenne az élet legfontosabb színtere. Érted..

2013. dec. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
OH akkor visszavontam a dühkitörésemet :D És igazat szóltál...
2013. dec. 15. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
21-es!lehet h Nelson Mandela sokat tett az emberekért de nézz utána egy kicsit Paul Walker után! -,- aért ő se kevesett tett az emberekért,rengeteget jótékonykodott és sokan szerették a filmjeit is!!egyik kedvenc szinészem és nem csak a Halálos Iramban miatt,rengeteg jó filmje van!és nem lett menő attól még hogy sokan sajnálják hogy meghalt!-.-
2014. febr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Csilla0 válasza:

De Jacksont is siratták.

Unokatesómmal mindig az ő zenéjét hallgattuk és vettünk könyveket is amiből sok dolgot megtudtunk meg videókat néztünk róla. Mikor meghalt egész nap sírtunk és kitaláltuk, hogy minden újságból kivágjuk a róla szóló cikkeket és egy füzetet csinálunk ami csak róla szól, de nem volt elég egy füzet hanem 2 kellett.

Pault én a Halálos iramban filmjéből ismertem meg és már akkor tudtam, hogy ő a kedvenc filmszínészem. A Googlebe minden hírt megnéztem mindig róla, követtem a hivatalos oldalait a közösségi oldalakon és megnéztem a filmeit. November 30-án reggel mikor felébredtem és facebookon megláttam egy R.I.P.-es képet róla azt hittem megfojtom aki merte rakni, de előtte googlbe beírtam és szembesültem a tényekkel, hogy tényleg igaz. :( Neked ebbe a kérdésbe mi volt a jó? Elhiszem, hogy neked rossz lesz, mert nem fognak ennyit beszélni róla mikor meghalsz..A sok képek, osztogatások és idézetek, csak azt jelképezik hogy mennyien szerették őt és még most is mennyien szeretjük!

2015. ápr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!