Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy ne híresztelj...

Mit tegyek, hogy ne híresztelje a volt párom rólam, hogy igénytelen vagyk?

Figyelt kérdés
A volt párom,azóta amióta szakítottunk nagyon durva pletykákat terjeszt rólam,mint pl:ápolatlan vagyok,koszos ruhákba járok,meg ilyeneket,ami azért is esik rosszul mert a munkahelyemen teszi ezt(sajna 1 helyen dolgozunk) és azóta elég sok kollégám is lenézően bánik velem,tényleg azt hiszik,hogy ápolatlan vagyok.Azóta olyan rosszul érzem magam,már a depresszió kerülget,és olyan szégyent érzek,hogy már nem bírom elviselni.Szerintetek hogy kéne kezelnem ezt a helyzetet?
2013. dec. 17. 17:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mégis hogy? Nem látszik rajtad, hogy fürdesz e, meg a ruhák? Itt valami nem stimmel :D
2013. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
vágd pofán a gyökeret
2013. dec. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy valaki ápolt vagy ápolatlan látszik rajta.

A kollégáidnak is látni kell, hogy ha ápolt vagy és normális ruhákban jársz, így tudhatják, hogy nem igaz, amit a volt párod mond.

2013. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha látják rajtad, hogy ápolt vagy, jó illatú, tiszta és rendezett a ruházatod, akkor mondhat bármit is, a tények téged igazolnak!
2013. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy nagyon jó parfümöt,járj új ruhákban,most ki más,parfümös öblítővel őket,most kezdj adni magadra!:D A hülyéknek meg ne adj a véleményére!

Azért írtam,hogy adj magadra,hogy aki normális,az úgyis látni fogja,hogy mi a helyzet.:)

2013. dec. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igényes embernek tartom magam,minden nap fürdök,tiszta ruhába járok,sminkelem magam.A munkahelyemen még soha nem mondta senki hogy igénytelen lennék,pár férfi kollégám még meig is szokott dicsérni milyen csinos vagyok..ezért is esik rosszul hogy ilyeneket terjeszt rólam (amit én se tudok mire vélni)egyszer fordult elő hogy véletlenül leöntöttek kávéval és piszkos lett a ruhám de ez se az én hibámból történt és nem gondolnám,hogy egy ilyen miatt már igénytelen lennék
2013. dec. 17. 18:11
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kommenteket!
2013. dec. 17. 18:12
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sértődött.De majd elmúlik ez is!Minden csoda három napig tart.Van,amelyik négy,de ahhoz nagyobb csoda kell.
2013. dec. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is talälj ki rola ilyesmiket.Nälam bevält, az en volt bunkom is ez csinälta.
2013. dec. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogyan hihetik azt, hogy tényleg ápolatlan vagy??

Az látszik valakin...

2013. dec. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!