Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám magamat erősebbé...

Hogyan tudnám magamat erősebbé tenni? Többi lent!?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok,179cm magas és 78 km...(fiú),pár hete belefogtam abba ,vagyis ki kalkuláltam azt hogy itthon ''edzek'',régebben jártam sportolni de suli melett nincs időm..és azt találtam ki hogy itthon edzek,sulyzózok,felülések,torna gyakorlatok stb..ezeknek lenne értelme? amikor pl: nyáron a strandon leülök akkor ugye alul az a háj réteg össze tömörül és undorító látványt okoz,álló helyzetben nem látszik,de így nagyon undorító,régebben nem zavart,de mióta van barátnőm azóta kicsit irritál..és szeretnék tenni ez érdekébe, ezt a magán edzés programot azért nem kezdtem még el mert nem tudtam hogy ez így jó döntés,hisz fejlődő szervezet.. meg állítólag még növök..szóval ugyis eltünik..de hát mégis csak,engem zavar,undorító amikor az a háj réteg össze tömörül és rácsapsz és igy hullámzik..kicsit vicces( :D ) de attól hogy el röhögöm nem lessz jobb,szóval valakinek valami ötlet? ha valaki szerint ez jó ötlet,és segítene és van ideje akkor egy ilyen kis ''edzés tervet'' össze állíthatna nekem,azt nagyon megköszönném! :)

2013. dec. 27. 23:30
 1/1 anonim válasza:
Szerintem nem ártana.
2013. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!