Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen férfi az aki nem...

Milyen férfi az aki nem szereti az állatokat, hanem "növénypárti"?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 11:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
49%

10: Na ha elvakult nem is vagyok, de sokszor az állatokat többre tartom mint az emberek nagyrészét. ;)

Nem hiába mondják, hogy az ember a legnagyobb állat...

2014. jan. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%

"a ha elvakult nem is vagyok, de sokszor az állatokat többre tartom mint az emberek nagyrészét"


Na, pont erről beszéltem. Pont attól vagy elvakult, hogy számodra az embergyűlölet teljesen normálisnak tűnik. Az embereknek is vannak hibáik, de te csak azt látod, az állatok hibáit nem. Figyeld meg, hogy amikor a kutya megharapja a kocogó embert, a gazdája mindig a futót hibáztatja nem, soha nem a kutyáját.

2014. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
24%

Na ebből is látszik az eszed.

A kutya nem harap meg senkit ok nélkül...A kutya ösztönből teszi, nem azért mert azt gondolja magában, hogy na megyek azt jól megharapom azt a csávót mert az vicces.

A kutya azt vagy félelmében teszi vagy egyéb más okból.

Egy ilyen esetnél a futó nem hibás, de a kutya mégannyira sem, itt csak a gazda a hibás, aki nem figyel a kutyájára. ERGO MEGINT CSAK AZ EMBERI BUTASÁG.

AZ VÁLLALJON KUTYÁT, AKINEK ESZE VAN, ÉS TUDJA KEZELNI, TUD NEKI KERíTÉST, PÓRÁZT, EGYEBEKET BIZTOSíTANI.

Az emberek felelőtlenségéből történnek csak ilyenek.

Te hülye vagy, ha egy gondolkodni nem képes állatot hibáztatsz.

És a sok kidobott, megnyomorított, agyonkínzott állatról sem az emberek tehetnek mi? Vagy nézzük el, mert az ember hibázik??

2014. jan. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
24%
Szóval akkor egy, idézem "gondolkodni nem képes állat" neked többet ér mint a gondolkodó ÉS érző emberek többsége. De nem vagy ám elvakult. Meg embergyűlölő sem.
2014. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim válasza:
83%

"Szóval akkor egy, idézem "gondolkodni nem képes állat" neked többet ér mint a gondolkodó ÉS érző emberek többsége. De nem vagy ám elvakult. Meg embergyűlölő sem"


Én nem vagyok ember gyűlölő, viszont nem értek veled egyet.

1. Mi, a nagyon nagy ésszel és gondolkodással bíró emberek tesszük tönkre a saját környezetünket a nagyra vágyásunkkal, s sz*runk bele, hogy az állatok élőhelyét is elpusztítjuk ezzel. Hova vezet ez? Okosok vagyunk, nem?:)

2. Az állatok is ugyanolyan érző lények. Szerinted nekik nem fáj, ha belerúgsz, csak mert te feljebb valónak érzed magad? Persze könnyebb egy védtelen állaton kitölteni sok embernek kisebbségi komplexusait, mint egy vele egy termetű emberen. Nem de?

2014. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
75%
Volt egy neptunkód nálunk az egyetemen: BIOFIU
2014. jan. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

Kedves 58%-os.

A mai világban nem nehéz az állatokat jobban szeretni.

Csak nézz körbe: mennyi gyilkos, agresszív, pedofil, bűnöző stb. ember van.

Csoda ha már valaki jobban szereti a kutyáját, aki minden hazaérkezéskor a nyakába ugrik és örül neki mint a szomszédasszonyt aki ok nélkül ott tesz neked keresztbe, ahol csak tud mert unatkozik meg mert egy vén szipirtyó?

Ne is haragudj, de sokszor olyan emberekkel találkozok munkám során is pl, hogy leokádni nem tudnám. Másokon átgázol, csak magát nézi, mindenkit semmibe vesz, arrogánst stb.

És egyre több ilyen van.

2014. jan. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Akkor te 58%-os gondolom teljesen normálisnak tartod az állatkínzást is, mert az ember gondolkodik, az állat meg nem. Ugye?? Na látod, az ilyenekkel van tele a föld.


Tudod az egyik családtagom egy civil állatvédő szervezetet vezet, és eszméletlen amivel minden nap szembesülni kell. Csak itt a mi környékünkön. Elgázolt, cserben hagyott haldokló állatok, megkínzott, megcsonkított állatok stb. Ja és a poén, amikor valaki kidobja a kutyáját az út szélére, csak mert agresszív. Hát persze hogy agresszív szerencsétlen, amikor egész életében egy fél méteres láncon tartotta, abba nincs lény, aki ne őrülne bele. De én is mentettem már meg olyan kutyát, akin szó szerint 10 centis megkeményedett szőrpáncél volt, csak mert nem foglalkoztak vele, de már mozogni alig tudott szerencsétlen.

Na, ezt mind emberek követték el. És milyen jogon???

Ez csakis gonoszság. Mert egy épelméjű, normális ember ilyet nem tesz.

Azt hiszem ezek után no comment.

Nem vagyok embergyűlölő, csak látom amit látok...


Tudod, nem hiába a kutyák az ember legjobb barátai. Tudod milyen jó szolgálatot tesznek az embereknek, anélkül hogy bármit is várnának cserébe? Remek ház és terület őrzők, vakvezetők, sok betegen is segítenek manapság már terápiáskutyák mert bizonyítottan az állatsimogatás nagyon sok betegség esetén segíthet, a rendőrségi is katonasági kutyákról ne is beszéljünk akik rengeteg eltűnt embert megtalálnak vagy rengeteg drogcsempészt lebuktatnak stb. sorolhatnám, és ezért ők semmit nem várnak cserébe. Nem mint az emberek nagyrésze, aki meg se mozdul, ha nincs belőle haszna.

2014. jan. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
15, 17, 18: Persze, az emberek többsége gyilkos meg pedofil, és délutánonként egész családok rugdossák a kutyát hogy feltöltődjenek felsőbbrendűséggel. És ők nem nyilván nem ösztönlények mint az állatok, hanem gondolkodó emberek. Bocs, de onnantól kezdve, hogy a pedofilok előkerülnek egy vitában, én azt a vitát nem tudom komolyan venni, és amúgyis offtopic.
2014. jan. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Elmesélek egy sztorit én is. Még az országos napilapok is lehozták anno pár éve. Nálunk a faluban történt.


Adott egy család, aki nem túl igényes, az a zabáljunk addig amíg van mit, aztán meg menjünk kölcsönkérni meg sajnálkozni, hogy de rosszul élünk. Van 2 gyerekük. Kitalálják, hogy kutya kell. Na, nem is kell abba belegondolni, hogy az mivel jár, rohannak megvenni egy apró kis gyönyörű spániel kölyköt. A kerítésen akkor lyuk, hogy egy dinoszaurusz átférne, de persze ez hol érdekli őket? Jóvanazúgy hozzáállás. Kis apró kutyát persze kiteszik már első éjszaka a kertbe, aki csak fél meg szokatlan neki a hely, hát szerencsétlen neki áll kicsit felfedezni a kertet. Megtalálja a lyukat, ugye senki nem mondta el neki, hogy azon nem lehet átmenni, meg senkinek nem jutott eszébe, hogy megcsinálja. Átmegy a szomszéd kertjébe, aki hajnalban mikor megtalálja nem az, hogy átszólna a szomszédnak, hogy vigye el és csinálja meg a kerítést, hanem fogja a vasvillát, és felnyársalja az alig pár kilós kölyköt, és úgy dobja vissza a szomszédnak, hogy reggel a gyerekek így találják meg az új házikedvencet.


Na, akkor 58%: Itt ki a hibás? A kutya?

2014. jan. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!