Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen férfi az aki nem...

Milyen férfi az aki nem szereti az állatokat, hanem "növénypárti"?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 11:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Úristen utolsó ez nagyon durva!Szegény kicsi kutya:(

A vitához hozzátéve állatbarátnak tartom magam,és nem vagyok embergyűlölő sem. Ugyanúgy segítek nagyoknak cipekedni,mint ahogy pár évig állatoknak is segítettem önkéntesen. Szerintem ez a normális,és nem kell azzal jönni hogy a "mai világban" meg"gondolkodni és érezni képtelen kutya". Ahogy egy okos ember mondta : a világ nem változott,csak könnyebben terjednek az információk. Mindig is voltak jó és rossz emberek nem kell ezt cifrázni.

A kérdésre válaszolva vagy vega(ha az ízére gondolt) vagy szimplán nem kutyát tart,hanem növényeket ültet,nincs ebben semmi.

2014. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

*nagyoknak-nagyiknak :)

Ja és még annyit hogy az állatok ugyanúgy éreznek,és szerintem gondolkodni is képesek.

2014. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Hát senki nem mondta, hogy mindenki ilyet tesz, de nézz meg egy állatvédő szervezetet. Naponta megállás nélkül csörög a telefonjuk annyi bejelentést kapnak. Országos szinten szerintem napi több 100 megkínzott, kidobott kutyát-macskát szednek össze. Úgyhogy elég sok ember megengedni magának azt, hogy a nemnormális hajlamait kiélje olyanon, aki nála gyengébb...

Arról nem is beszélve, hogy a pedofilokat nem veszed komolyan? Talán nem élsz nyitott szemmel? Sok eset nyilvánosságra kerül, de annál több nem. Az egyik barátnőmet a saját édesapja erőszakolta meg mikor 8 éves volt, és senki nem tudja azóta se róla kb, mert a lány alig merte valakinek is elmondani, nekem is sok-sok év után mondta el. Most 27 éves a lány, gyűlöli az apját. Az apja a munkahelyén meg mindenhol meg ugyanolyan agyonsztárolt ember, akinek előadja magát, közben meg senki nem tudja róla, hogy a szerencsétlen 8 éves lányát kikötözte és megerőszakolta.

Szóval sok esetben a látszat csal.

Szal nyugodtan fogadd el, hogy ez is jelen van a világban.

2014. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

A válaszíró 58%-ban hasznos válaszokat ad.


Én nem írtam sehol, hogy az emberek többsége gyilkos, vagy pedofil. Csak rámutattam a dolog másik oldalára is. Bocsi, arról meg én nem tehetek, hogy nem értetted meg a válaszom lényegét.

Egyáltalán nem vagyok ember gyűlölő, sőt szeretek emberek közé járni.:)

2014. jan. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Egyébként a kérdezőhöz visszatérve:

Nem baj az, ha valaki jobban szereti a növényeket, nem vagyunk egyformák, ez normális.

Mindig azt vallottam, hogy nem az a baj, ha valaki nem szereti az állatokat , hanem az, ha bántalmazza, kínozza őket.

Szóval ez

2014. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!