Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Marhára félek a medence...

Marhára félek a medence lefolyóitól. Milyen fóbia ez?

Figyelt kérdés
Ahányszor megyek strandra, a legtöbb medencébe nem merek bemenni mert sokhelyen vannak lefolyók amik rohadtul félelmetesek számomra. Vajon melyik kőtöknek van még ugyanilyen fóbiája? nagyon rossz nézni azt a fekete lyukat a közepén és a legjobban azt illeti hogy a szívóerejüktől félek igazán. ha én most belegondolok tudom hogy nap közben nem működnek de ezt sose lehet tudni mert már annyiszor hallottam ilyeneket hogy a medence főlefolyója beszippantott valakit. főleg hogy én szivesen bemennék a jó meleg Jacuzziba de ott meg plána azért félek mert az tele van mindenféle lyukakkal,szűrőkkel,szivattyúkkal amitől én félek. Mit tegyek?

2014. jan. 8. 13:32
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
LOL xD
2014. jan. 8. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!