Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert vagyok ennyire feltekeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok ennyire feltekeny? Mit csinaljak hogy ne legyek az? 1eve egyutt

Figyelt kérdés

Most utoljara azt tortent hogy baratom nekem azt mondta hogy otthol van kozbe meg a varasoba volt, en veletlen meglattam a kocsijat es rogton rosszra gondoltam, pedig nekem jott karacsonyi ajandekot venni, aztan szarul ereztem magam :-(


Nem reg pedig veletlen nekem kuldott smst, egy haverjanak akarta kuldeni en meg arra gondoltam valami csajal kavar.



2013. dec. 23. 23:38
 1/4 QueenRavenna ***** válasza:
Ha én lennék a pasid, már rég otthagytalak volna a francba!
2013. dec. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk o is hibas mert egy csajt fiu nevel mentett el a teloba, hogy nyugottan tudjon vele beszelni, allitolag mas nem tortent. Ha akkor mikor ez tortent (kb. augusztus) ugy dontottem elnezem neki akkor el kene hogy felejtsem es ne mindig egybol rosszra gondoljak.
2013. dec. 23. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Na az ott már gyanús, ha "nyugodtan akart vele beszélni". Ha tényleg csak barátkozni akart volna, nem lett volna szükség fiú névre...elhiszem, hogy bogarat ültetett a füledbe. AZ van, hogy ez valószínű nem múlik el... két dolgot tehetsz, vagy úgy döntesz, hogy bármit is csinál, nem érdekel és nem szólsz neki többet mikor gyanakszol, vagy befejezed a kapcsolatot, és olyannal kezdesz, akiben megbízol. 25/L
2013. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
szeretnek nem feltekeny lenni vagy legalabb nem kimutatni de nem tudom hogy sikerulni fog-e
2013. dec. 24. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!