Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok a cigányokról?...

Mit gondoltok a cigányokról? Volt már vmi tapasztalatatok velük?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 13:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az automata trágárságszűrő nem engedi hogy kifejtsem a véleményem, ezért röviden csak ennyit írok: Már rég ki kellett volna őket irtani.
2014. jan. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
42%
A buszon hagytam a telefonom és amikor leszálltam a buszról egy cigány férfi megveregette a vállam és vissza adta a telefonom, megköszöntem.
2014. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Korcsolyáztam és a vékony jég beszakadt, sokan voltak ott egy cigány volt ott és ő segített kijönnöm a vízből a többiektől megfulladhattam volna! a cigányok ilyen segítő készek
2014. jan. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
3%

Nálunk a kertemet lopta állandó jelleggel a szomszéd NEM cigány gyerekei s egy cigány ember segített kikergetni őket.

Tehát lop itt a nagy többség is bőven.

2014. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
A cigányok a legtisztességesebb emberek mostanában, igazi magyarként viselkednek, persze vannak bőven rasszista elemek akik beléjük kötnek, de mit szóljunk rasszista országgá lettünk.
2014. jan. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Tisztességes munka és tisztességes fizetés kell bárkinek is,hogy tisztességesen éljen és nem lesz több bankrablás, trafikrablás, se.
2014. jan. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Mit gondoltok a cigányokról? Volt már valami tapasztalataitok velük?


Ez a kérdés provokatív és uszításra ad lehetőséget, kérem az ilyen kérdéseket mellőzzék,mert sértő!!!

2014. jan. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
15%
Magyarországon az elnyomott, kitaszított megnyomorított cigányság a mélyszegénység ellenére toleráns és tisztességes maradt. Mi magyarok ilyen helyzetbe lennénk Isten bizony forradalmat csinálnánk.
2014. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
0%
Egy bolti térmegfigyelést végeztünk a sorozatos bolti lopások miatt, megdöbbentő felvételeket láttunk, egy tanár lopott, egy jól öltözött asszony babakocsijába rejtette az árút stb.., végignézve egyetlen egy cigányt nem láttunk lopni pedig árkus szemekkel néztünk amikor egy cigányt láttunk.
2014. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

Most már nem is a cigányaink lopnak !

Sajnos a növekvő gazdasági válságban egyre több az éhező magyarság száma, ide vezetett.

2014. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!