Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sok fiatal "vagánykodásból"...

Sok fiatal "vagánykodásból" zsebretett kézzel sétál. Kinek mutogatják a lazaságot, ha egy haverjuk sincs ott?

Figyelt kérdés
Amikor ott bandáznak az utcán egy körben, akkor így állnak. Mikor haza sétálnak egyedül, kinek mutogatják a lazaságukat?

2014. febr. 21. 16:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel az téged, hogy kinek hol a keze. Nem mutogatja hogy mekkora arc, csak ugyebár az ember mit is kezdjen a kezével. A zseb egy jó hely neki, ha nem akarja bután lógatni maga mellett beszélgetés közben. Mivel ilyenkor megszokja, menet közben is előfordul hogy úgy marad.

Miért kell mindent túlmisztifikálni?

2014. febr. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ennyi! Kedves elottem szolo! A valaszod egyszeruen tokeletes!!!
2014. febr. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nos sok esetben csak fázik a keze az illetőnek, illetve 'nem tud mit kezdeni' vele. Én is így vagyok. Ha csak álldogálok az utcán, és beszélek valakivel, akkor zsebre rakom a kezem, mivel összekulcsolni nem akarom, összefonni sem akarom magam előtt (ugye az a bizalmatlanság) és csak úgy lógatni sem akarom, mert az furcsán néz ki. Így leginkább zsebre teszem. Az is igaz lehet viszont, hogy tényleg van néhány olyan ember/gyerek/tizenéves aki azért rakja zsebre a kezét, mert az 'menő'. De hogy ez a lazaság kinek szól... Talán a járókelőknek, de nem vagyok biztos benne.
2014. febr. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, és zsebre dugott kézzel szoktam sétálni. Nem akarom, hogy vagány legyek, csak benne van a bérlet meg az ipod, amit épp hallgatok, nem akarom, hogy kilopják/kiessen.
2014. febr. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is amikor csak tehetem zsebre teszem a kezem, mert nem tudok vele néha mit kezdeni, és megszoktam, hogy úgy van, nem vagánykodásból... 15/L
2014. febr. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Jó tudni, hogy a vagányságomat meg a lazaságomat mutogatom. Örülök, hogy egy ismeretlen embertől kellett ezt megtudnom a neten, aki biztosan jobban tudja nálam, mert olyan okos :D
2014. márc. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egyszer mesélte az énektanárunk, hogy Pavarotti sem tudott mit kezdeni a kezeivel éneklés közben, ezért kitalálta, hogy mindig fehér zsebkendőt fog majd a kezeiben. (Én nem láttam, csak ő mesélte.) Ez tök ugyanaz a probléma.
2014. márc. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!