Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van egyes embereknek...

Miért van egyes embereknek lufi fobiajuk, miért felnek tőle? Tiszta rohely.

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat,hogy van aki fél a lufiktol,ha lufit lát,a hideg rázza,és általában azt Hallottam,hogy lányoknál van ez a lufi fobia,félelem.

De miért kell a lufitol felni aki fél tőle?



2014. márc. 3. 15:20
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
És akkor most elmondom,hogy amikor dekorációra készültünk a múlt hét szombaton egy szülinapi bulira 50 lufit kellett felfújni és én kaptam a harci feladatot,szájjal fújogattam fel őket egymástól és kettőt túl fújtam,ami kidurrant és az egyik megcsipte a képemet is,mégsem felek tőlük,na jó nekem könnyű,mert ahogy már írtam dekoráció lufiboltban dolgozom és az ilyet én már fel sem veszem.
2014. márc. 3. 18:27
 12/26 *Nekomimi* ***** válasza:

Kiskoromban nekem még szórakoztató is volt az, mikor kidurrant a lufi. Imádtam túlfújni, hogy paff, arconcsapjon. Ja meg mindíg ki akartam őket harapni.

Én tényleg egyetlen egy embert sem ismerek, akinek ilyen fóbiája lenne. Ha az előző hsz.-szel megbántottam valakit, akkor elnézést, de számomra ez felfoghatatlan. :D

2014. márc. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Én két srácot ismerek, legjobb barátok, az egyik a lufiktól retteg, a másik a bohócoktól. Amikor ezt meghallottam, mondtam is nekik, hogy na, veletek is móka lehet egy gyerekzsúr... :)


Egyébként roppant nagy közönyről tesz tanúságot, aki úri passziónak feltételezi más fóbiáját. Ha neked nincs semmiféle félelmed, az nagyszerű dolog, de ettől másnak még lehet. Olvass egy kicsit utána (úgysem teszed, tudom), nagyon-nagyon régi feljegyzések tanúskodnak emberek fóbiáiról, azokból az időkből is, amikor szerinted még nem az volt, hogy "nem tudták, mit csináljanak jó dolgukban". Lehet, hogy akkor lufi még nem volt, de volt más.

2014. márc. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted egy férfi nem tud megijedni, ha kipukkad egy lufi? Nem kell lufifóbiásnak lenni, hogy megijedj egy zajtól. Van, amikor a saját telefonom csörgésétől ugrok egyet, annyira belemerülök a munkába, ez nem jelenti azt, hogy félek tőle.


Egy férfi meg, ha meg is ijed, nem fog hozzád fordulni, és közölni veled sokkos állapotban, hogy beszart a pukkanástól.


Egyébként mint egy óvodás ismételgeted, hogy "de a lányok félnek, de a lányok félnek."

2014. márc. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Mert ez így van,és hogy értsétek meg.

Én egy dologtól felek,ha a lufi boltom becsodol,de remélem nem fog,mert még azért van. Vásárló:)

2014. márc. 4. 10:25
 16/26 anonim ***** válasza:

Tehát a szánkba akarod rágni, hogy a lányok félnek a lufitól? Miért?


Akkor van neked lufiboltod, amikor nekem egyszarvú farmom. Úgy hangzik minden, amit leírsz, mintha egy butább tinédzser írná.

2014. márc. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ráadásul "lufibolt"? A mai gazdasági helyzetben egy bolt, ami csak lufit árul? Még véletlenül sem partikellék, ajándékbolt, vagy ilyesmi?
2014. márc. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
A gyengébb eszűek kedvéért: fentebb már írtam,hogy Lufi és dekorációs bolt,ahol dolgozom.
2014. márc. 4. 15:47
 19/26 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem miért félnek tőle, főleg a nők, pedig aranyos és ártatlan teremtmény a lufi. Èn mondjuk kedem a lufikat:)


És olyan (főleg lány) van aki pont ellenkezőleg van ezzel, imádja a lufikat, meg velük játszadozni?

2014. márc. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
Igen van ilyen!! Én rettegek tőlük. Mindig kinevetnek, pedig halálosan félek tőlük. De a,felfújt gumikesztyűtől is, és minden olyantol ami ilyen. Kiskoromban mellettem fújta valaki a bicikli belsőt és akkorát durrant hogy azóta rendesen rosszul vagyok tőle.simán elkap a hiszti roham ha valaki azt hiszi hülyéskedek és az arcomba nyom egyet. :(((( ha ilyen szitu van én inkább elmegyek onnan
2014. szept. 30. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!