Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van egyes embereknek...

Miért van egyes embereknek lufi fobiajuk, miért felnek tőle? Tiszta rohely.

Figyelt kérdés

Hallottam már olyat,hogy van aki fél a lufiktol,ha lufit lát,a hideg rázza,és általában azt Hallottam,hogy lányoknál van ez a lufi fobia,félelem.

De miért kell a lufitol felni aki fél tőle?



2014. márc. 3. 15:20
1 2 3
 21/26 anonim válasza:

Gratulalok kedves kerdezo.Megis mit gondolsz, a fobiat meglehet valogatni? Szerinted ez ugy mukodik, hogy eldontod magadban, mitol felsz es mitol nem? "Tiszta rohely.." i

Igazad van, szold le a masikat amiatt, amirol nem tehet.Kisgyerek voltam enis feltem veszettul a lufiktol, de nem a "durranos" reszetol.Hanrm amikor kiengedik belole a levegot, a lufit meg elengedik.A hangja, meg ahogy megy mindenfele.Par evig tartott, es hidd el gyermekfejjel nem volt kellemes.Lehet rohogni, nem en valasztlttam!

2015. ápr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Smile_44 válasza:

Szerinted tiszta röhej...

Hát másik fobiait viccesnek találni szerintem nem szép dolog. Én speciel rettegek a lufiktol és a bohocoktol. Gyerekkorom óta félek a lufiktol. Nem azt mondom hogyha meglatok egyet pánik rohamot kapok.de félek tőlük és nem szeretem ha a közelemben van egy. Inkább szépen kikerulom, viszont azt hogy valaki viccesnek találja azt hogy másoknak milyen fobiai vannak, hát eléggé felidegesit. Az ember nem válogathatja meg azt hogy mitől fel és mitől nem. Nekem ezek mellé társul meg egy elég durva bogár fóbia. Érdekes ezt nem szoktak annyira meg szólni, de ezt a lufisat.. Engem felidegesit, hogy körülbelül le degradalod azt akinek ilyen fobiaja van. Engem nem egyszer kinevettek emiatt és az arcomba tolták a lufit, amikor kicsi voltam sírva fakadtam és ezen még jobban nevettek. Azóta nem bírom ha megszoljak hogy milyen fobiaim vannak.

2016. máj. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

én is félek a lufiktól. és nő vagyok, bumm.

nem értem, miért kell más félelmeit kinevetni. van, aki a hányástól fél, van, aki a kosztól, stb. most ezek is viccesek neked, kedves kérdező?

saját szegénységi bizonyítványodat állítottad ki ezzel a kérdéssel.

örülj neki, hogy te nem félsz semmitől.

2016. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:

Megnyugodtam,hogy nem én vagyok az egyetlen lufifóbiás :D

én is eléggé félek tőlük,vagy igazából bármitől ami váratlanul nagy zajjal jár ha történik vele valami...

az osztálytársaim is folyton b*szogatnak emiatt :// de hát nem tudok mit tenni

2016. jún. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Aix válasza:

Azért kedves kérdező megnézném hogy neked hogyan esne ha lenne egy fóbiád és kiröhögnének :D

Egyébként énis lufi fóbiás vagyok, és bármennyire is viccesnek hangzik, rohadtul nem az.. Kiskorom óta félek a lufiktól, fel nem tudnék fújni egyet sem, meglátok egyet és rosszul vagyok tőle. Régebben nem tudtam ezt kezelni, elkezdtem sírni ha láttam egyet, most 8.as létemre még mindig nagyon félek tőle, de próbálom tűrni ezt ha pl. suliba vagyok, de nagyon rossz érzés. Főleg a farsang. Nem tudom honnan van ez a lufi fóbiám, de hidd el, nem örülnél ha lenne egy ilyesmi fóbiád. :$

2016. szept. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 Roadkill válasza:
Sziasztok,tudom régi kérdés de csak válaszolok rá.Tényleg nem vicces a fóbia jó tudom én a lufiktól félek hanem a pókoktól de keresztapám mindig kiröhög hogy nem merek bemmeni a fészerbe mert ott pókvan,én nagyon örülnék ha én válogattam volna fóbiám de nem tudom,szal tényleg rossz ha valakinek akármilyen fóbiája van,viszlát
2017. máj. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!