Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek aki ezen az...

Szerintetek aki ezen az oldalon előadja magát, hogy mennyire gazdag vagy épp milyen jó élete van, az mennyire igaz?

Figyelt kérdés
csak mert nem gondolom, hogy unatkozó milliomosok vagy milliárdosok itt tengetnék üres óráikat ... :D
2014. márc. 14. 00:14
 1/7 anonim ***** válasza:

ezen az oldalon sokmindenki kamuzik..

de van aki bicajjal hódít :)

2014. márc. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyilván, van, aki hazudik. Bár milliárdosok beírását nem olvastam. Viszonylagos jólétben meg sokan élnek.
2014. márc. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Sokan, akik előadják magukat, nyilván kamuznak. Feltűnően sok a válaszolók közt a bombanő/jóképű, többdiplomás, sok nyelven beszélő, a szemetet szelektíven gyűjtő, a kutyaürüléket minden esetben felszedő, rendmániás, jől öltözött, gazdag feleség/férj. :D


Viszont az internet ugye nincs keresethez kötve, tehát bárki kikapcsolódhat ezen az oldalon. Elméletileg biztosan böngészget itt jónéhány gazdag emberke is.

2014. márc. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap nyertem a lottón… problem? :P
2014. márc. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Hehe, találtam egy remek példát: a kérdező és a férje doktor és hirtelen 4 válaszoló is -állítása szerint- doktor.. :DD Azért ez már nyilvánvaló kamu http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..
2014. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem itt kompenzálnak, mert itt bárki bármit mondhat, a való életben nem értek el semmit, közmunkából élnek, és a falusi Teleházban van csak internet. Én viszont most a saját Yachtomon ülök, mert kinyitott a kikötő Marbellán, az autópilóta vezet, egy 900 ezer Ft-os Alienware laptopról pötyögök, és két ukrán topmodell nyalogatja a golyóimat közben.
2014. márc. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk úgy, hogy meglehetősen tehetős vagyok. Szoktam ezen az oldalon szórakozni, esténként, mikor nem csinálok más semmit. Ennyi az egész. Írok nehány kérdésre, pl. kapcsolati témában és politikában, vagy esetleg családi kapcsolatok, sport. Néha megnézem a gazdagokkal kapcsolatos kérdéseket és elég sokat mosolygok az előítéleteken, véleményeken. :)
2014. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!