Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A meleg férfiak miért viselked...

A meleg férfiak miért viselkednek hivalkodóan?

Figyelt kérdés

Elég nehéz leírni pontosan ezt a viselkedési fajtát, de lényegében a viselkedése elárulja, hogy meleg.


Ahogy beszél, pl jaj de ari, ilyet egy férfi nem mond. Illetve a gesztusai nem normális viselkedést tükröznek. Én nem vagyok meleg, csak érdekel, hogy miért így viselkedik egy homoszexuális emberek, szándékos, vagy genetikai?


Azért is furcsa ez mert egy hetero embernek -nek nem változik meg a viselkedés ha hetero egy melegnek miért?



2014. ápr. 21. 00:24
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom :D

Én meleg vagyok, nem buza, mint sokan mások xd.

Nem csinálok olyat, hogy elkezdek integetni valakinek, mint egy óvodás kislány, hanem köszönök neki, vagy szimplán intek egyet.

A kézfogásom erősebb, mint sok heteró fiúé, és volt már olyan, hogy mondták, hogy ne ilyen erősen. Rendesen öltözködök, férfiasabban írok, mint sok fiú osztálytársam, nem vagyok páwa, mint ők. Nem SZTK szemüveget hordok, hanem olyat, amilyet fiatalok nem nagyon szoktak (szögletes, fekete, fúrt keretes).

Adok magamra. Nem a legújabb, másolat parfümöket veszem meg, hanem valami nehezebb illatút, sokszor heteket várok, mire megtalálom a legjobbat. Nem mondom azt, hogy az árat nem veszem figyelembe, mert nem így van. De az ember hosszú időre vásárol parfümöt.

Kedvelem a komolyzenét, a normálisan elkészített ételeket, és az igényes dolgokat.

Nem szeretem, ha valaki zenei ízlése, stílusa a tömegével egyenlő.


Szóval melegként elmondhatom, hogy elütök a tömegtől, de nem a kinézetem miatt, hanem a valamivel magasabb szintű igényeimből adódóan. Ennek nem genetikai okai vannak, hanem egyszerűen ilyen vagyok :D


18F

2014. ápr. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Utolsó, úgy tudom, hogy amit leírtál, az elég tipikus a melegek körében. De talán ezt majd egy "szakértőbb" elmondja.
2014. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 moonlightsentinel ***** válasza:
79%

Igen, elég tipikus.

Ahogy az is, hogy búzázzák azokat a melegeket, akik nem olyanok, mint ők. Le kellene szállni a magas lóról, ha már toleranciát követelünk.

19/F

2014. ápr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Én azt látom tipikusabbnak, hogy egy meleg srác lányos :D

Akkor szerencsétlen helyen élek xd

2014. ápr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 ftf1983 ***** válasza:
56%
Ez az én meleg vagyok ő b*zi nagyon gáz. Csak megsúgom, hogy a meleg és a b*zi szó pontosan egyenértékű! És sok melegnek sír a szája, hogy fogadjanak el minket, de közben meg kirekesztőbb, megbélyegzőbb, mint sok homofób! Tessék már kicsit gondolkodni!!!
2014. ápr. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

A nők közül sem mindenki rossz r!b@nc, meg a melegek közül sem, de mindkét csoportban bőven vannak olyanok is.

Ezzel a viselkedéssel próbálják a kanok figyelmét felhívni magukra.

Nőnek vagy melegnek születni kell (általában), de mindenki választhat, hogy normálisan viselkedik-e, vagy ordenáré l0tyó módjára.


Hasonlóképpen, a férfiak is választhatnak, hogy normális, kulturált módon viselkednek-e, vagy pedig türhő parasztként előadják a falu bikáját (és közben gyakran éppen ezzel próbálják leplezni a titkos homoszexualitásukat).

2014. ápr. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Itt van egy feminin meleg:

[link] (a szőke srác)



És itt egy olyan, aki jól is néz ki:

[link]


Amúgy a melegek körében (legalábbis az én baráti körömben) gyakran lebuzázzuk egymást, de nem vesszük komolyan. Az pedig egyénid döntés, hogy nekem a férfiak tetszenek, és nem a lányos fiúk :D Ebben semmi kirekesztő sincs. Nem tudom, hogy honnan vetted ezt... Ezért nem szólnék be egy srácnak, de nem szeretem, ha valaki úgy néz ki, mint egy lány, és közben meleg srác... Remélem, hogy nem gond, hogy leírtam :D

2014. ápr. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Utolsó, a szőke srácnak más problémája van, nem az, hogy meleg. Bár lehet, hogy ez neki nem probléma. :-)

A párjának így tetszik, és ez a lényeg. :-)

2014. ápr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
A melegek kb 20%-a lehet ilyen, vagy még annyi sem. Ők azért, mert lányok közt szocializálódtak, és ragadt rájuk lányos viselkedés.
2014. ápr. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Nekem sem probléma az, hogy meleg vagyok. :D


Ja, lehet, hogy a barátjának tetszik. De emiatt nem nézem le a csajos pasikat, csak nem ideálisak nekem.

2014. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!