Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A meleg férfiak miért viselked...

A meleg férfiak miért viselkednek hivalkodóan?

Figyelt kérdés

Elég nehéz leírni pontosan ezt a viselkedési fajtát, de lényegében a viselkedése elárulja, hogy meleg.


Ahogy beszél, pl jaj de ari, ilyet egy férfi nem mond. Illetve a gesztusai nem normális viselkedést tükröznek. Én nem vagyok meleg, csak érdekel, hogy miért így viselkedik egy homoszexuális emberek, szándékos, vagy genetikai?


Azért is furcsa ez mert egy hetero embernek -nek nem változik meg a viselkedés ha hetero egy melegnek miért?



2014. ápr. 21. 00:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem a lányos fiúkkal van gond önmagában, csak néha olyan erőltetett, vagy nem tudom hogyan mondjam. Lényeg jogy van az a viselkedés, ami ha lányoknál van az is irritáló, és hülye pcsa, meg ha feminin melegeknél, az is.
2014. ápr. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Komolyan melegek is néha olyan butaságokat tudnak írni,hogy az fáj.

A lányos fiúk "lányok között szocializálódnak".pff

Nagy szakértő lehetsz.


Kérdező,amiket te megfigyeltél,ezeken a típusú melegeken náluk ez természetből fakadó.Ilyen alkatok,ez sugárzik belőlük.Ha próbálnának minél férfiasabbak lenni náluk az lenne fura,folyton erre figyelni.Ezt nem lehet egy egész életen keresztül.És ezt senki nem is bírja.

Mindenki úgy viselkedik,ami belőle árad.Most lehet,hogy neked bizonyos emberek furák,nem átlagosak,de akkor is természetes,mert nem megjátsszák magukat,hanem magukat adják.

A férfias melegek között van egy réteg,akiknek az IQ-ja elég alacsony és úgy akarják magukat elfogadtatni,hogy a kevésbé szerencsésebb társaikat lefikázzák.Szerintem ez gáz.

Ez csak egy sztereotípia.Meg eleve az h mi nőies és mi férfias,az is csak egy átlagból vont következtetés.

Vannak nőies heteró férfiak is.

A melegekről azért alakult ki ez a tévhit,mert ők nem tudták titkolni.Akin meg nem látszik,arról nem feltétlezed,mert a heterók azt hiszik,hogy akik szembe mennek velük az utcán azok mind heterók.Vagy az határozza meg,hogy milyen ruha van rajtuk,vagy egyéb baromságok.

2014. jún. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!