Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek van az életetekben...

Nektek van az életetekben olyan dolog, amiért küszködnötök kell, mert nélkülözhetetlen dolog, de 1%-ot is alig éri el a sikerességetek az adott dologban?

Figyelt kérdés

Pl sok embernek sir a szája, hogy munkát találni "nehéz"...és valojában csak annyi történik, hogy 2-3 hónapig küldözgetik immel-ámmal mindenfelé az önéletrajzukat, aztán kapnak valami munkát. EBBEN MI A NEHÉZ?


Én nekem nem volt problémám azzal, hogy jó önéletrajzot csináljak. (mert sokaknak még ez is feladja a leckét)...voltam vagy 20 interjún, mégse vesznek fel sehova. Mert a személyiségem nem jó. Meg se kell szólalnom, már akkor rosszallnak rám. És onnantól az interjú már csak egy protokoll dolog. Szóval már egy év eltelt, de még mindig nem kaptam munkát, pedig Pesten keresem, és BME-n végeztem.


Ugyhogy ezért lennék kiváncsi, hogy más emberek életében van e olyan dolog, ami miatt egy csomót szopatják magukat, de eredmények a legkisebb nyomát nem látják.


Mert én ahogy észrevettem, az embere többségének 2-3 hónap alatt megoldódnak a "nehéznek" beállitott gondjai.


Nem sok olyan embert ismerek, akik több évet szopnak valamin és menetközben a legkisebb eredményre nem jutnak. PEDIG ugyanazt csinálják, mint mások.


2014. ápr. 27. 15:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

pl olyanra kéne gondolni, hogy valaki dadog, de MUSZÁJ lenne neki jól megtanulni szónokolni!


Mert nekem kb iylen kihivást jelent, hogy normális empátiám legyen, meg emberekből ne csak a rosszallást váltsam ki.

2014. ápr. 27. 16:39
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát akkor most már így érthetőbb a kérdésed.

Ebben pszichológus fog tudni neked komolyabb segítséget nyújtani, vagy fordulj vmely valláshoz, az is sokat segíthet, szerintem.

De egyébként attól függetlenül, hogy nem árt az önvizsgálat hogy vajon miért nem vesznek fel, és magadba nézned, attól független is igen nehéz munkahelyet találni, az pedig csak mese habbal, hogy másnak milyen könnyű.

2014. ápr. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia

Akkor valszeg félreismered magad. Tuti tuil sok az energiád, napi egy ora kerekparozast vagy napi ket harom ora setat - vegyel egy kutyat. Ja h miert? Tapasztalat :)

2014. ápr. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

EGyébként kérdezted h miért van az aki nyiltan hangoztatja a munkához valo negativ hozzááállását stb

Pofonegyszeru. Ők egyszerubb nyiltabb személyiségek. Talán picit oszintebbek is magukhoz, mint Te. Hiszen a munka az munka, és nem hivatás. Az már megint más tészta.

Egyébként pedig, aki remegve megy be, az jo. Te rutinos voltál. Tényleg azt vártad el a felvételiztetőtől hogy átlásson a helyzethez nagyon nem illő viselkedéseden? Nem hagytál neki alkalmat a személyiséged megismerésére. Hiszen ha nem izgulsz eleve nehezebb mert erre senki nem számit meg valahol furi is. Probáld meg magad motiválni. :)

Amugy nem vagy te egy picit irigy? :)


Sok sikert

2014. máj. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!