Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elégedettek vagytok és boldogo...

Elégedettek vagytok és boldogok az életben?

Figyelt kérdés

Ha nem vagytok boldogok, miért van ez? És ha mégis boldogok vagytok, akkor miért vagytok boldogok?

Csak őszintén.



2014. máj. 28. 02:29
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Elégedett vagyok, mert szuper férjem és 2 gyermekem van, imádom a családom. Komolyabb anyagi gondjaink nincsenek, egészségesek vagyunk, van jó munkánk. A boldogságot most tanulom, már egyre gyakrabban megy:) Mikor elértem mindent, amit akartam, új ház, álmaim autója, szerető család, és mégis boldogtalan voltam, akkor az nagyon elgondolkodtatott, és rájöttem, hogy magamban kell rendet tennem. Meg kell tanulnom észre venni a jó dolgokat, a rosszakkal meg nem törődni /persze amivel lehet nem törődni/. Most már attól is boldog tudok lenni, ha egy virág kinyílik a kertben, vagy ha a gyerekem az oviban jól érezte magát, vagy ha csak úgy együtt van a család. Szóval a boldogság belülről jön és tanulható, nem csak külső körülményektől függ. Olvastam is ezt jól megfogalmazva, hogy nem a történés a probléma, hanem a történéshez való hozzáállásod a probléma, vagy valami ilyesmi:)
2014. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Nem. Semmit sem értem el amit egy hasonló korú fiatal. Egy barátnőm nem volt még, barátaim nagyon régóta nincsenek. Munkahelyem sincs. Unalom az életem, de nem tudok magammal mit kezdeni, ennek kitalálása már meghaladja a csekély agyi képességeimet. Nincsenek céljaim.
2014. máj. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Egyrészt nem, nem találok senkit akivel tudnék beszélni az engem nyomasztó dolgokról mert vagy nem hallgatnak végig vagy nem bízok meg bennük.


Másrészt viszont igen, mert egyetemre járok, jó szakmát tanulok ami tetszik is, vannak barátaim, szeretem a szüleim, szereztem nyárra munkát és megyek fesztiválozni is majd.


21f

2014. máj. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Elégedett soha nem leszek. A boldogság meg nem konstans, szóval néha boldog vagyok, régen meg sokat voltam, manapság meg ritkábban.
2014. máj. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Általánosságba véve kérdezem és érdekel ki hogyan találja meg milyen formában a boldogságot. Én is keresem és én sem vagyok boldog, sok minden hiányzik az életemből amire nem tudok rájönni hogyan érhetném el. Minden este lefekvéskor ezen töröm a fejem hogy lesz e valaha jobb, 25 éves vagyok és nincs értelme lényegében az életemnek, nem találok munkát, nincsenek barátaim, nem járok közösségbe mert nincs miért, és nincs kit szeretnem sem. Pedig munkahelyre vágyom, családra gyerekre és egy olyan emberre akit szerethetek. És csak érdekel hogy mások is hasonló helyzetben ezt hogyan élik meg. Csak emiatt kérdeztem.


Nő vagyok.

2014. máj. 28. 14:50
 16/26 anonim ***** válasza:
Van kiút én már kimásztam ebből a gödörből de 20-21 évesen ugyan ezt műveltem magammal amit most te. Most 26 vagyok (fiú) és inkább többé mint kevésbé elégedett vagyok az életemmel pedig múlt hónapban járt le a szerződésem és nem hosszabbították meg. Jelenleg az böki a csőröm leginkább hogy elpunnyadtam az irodai melóban. Már össze raktam magamnak egy nagyon zorall edzéstervet az a gond hogy e mellé el is lustultam. Ezt úgy oldottam meg hogy be állítottam a telón az edzés időpontját a legidegtépőbb csengő hangal együtt és el tettem a szoba távolabbi pontjára. Ezt 21 napig eljátszom addira rögzül a szervezetben (szokás lesz belőle). 4 hónap múlva pedig biztosra veszem hogy úszni fogok a betonban mint Chuk Norrys :D (koksznélkül !!!) Példával is szemléltettem hogy mindenre van megoldás és vissza lehet ütni annak aki a padlóra küldött. :D
2014. máj. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Én is járok edzeni futni meg stb hidd el most ez adja a legnagyobb boldogságot nekem de mégis eltörpül a magány mellett amit érzek és a kilátástalanságból nehéz a fényt meglátni az alagút végén.
2014. máj. 28. 18:12
 18/26 anonim válasza:
én most nagyon boldog vagyok mert van barátom és amikor kedvességeket mond nekem akkor mindig felvidít
2014. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Az edzést jól teszed ha folytatod sok feszültséget kivesz az emberből. A magánytól nem kell félni fogdfel úgy hogy van rá időd kitalálni mit akarsz. Még mindig jobb mint egy olyan kapcsolat mint amitől szenvedtem tisztára mint a végzetes vonzerő (még jó hogy nem volt nyulam :] ). Nekem sincs barátnőm és nem igazán bánt a dolog tetszik ez a szabadság :D Kimozdulni ebből a pontból nem könnyű nekem sem volt 1percig se hidd. De a jóhír az hogy nem is lehetetlen. Ha van kedved többet is beszélni írj privátot nyugodtan. :)
2014. máj. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én egy kis macika vagyok.
2014. máj. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!