Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, ha 12 éves lány...

Normális, ha 12 éves lány létemre (persze érettebb a korosztályomnál) jobban érdekelnek a szociopaták, a betegségek, a jog, mint aminek kéne hogy érdekeljen?

Figyelt kérdés
Csak azért teszem fel a kérdést mert mások ezért elvontnak hisznek, pedig csak szimplán jobban leköt például a szociopataságról olvasni, mint a west end tetőn lenni :D

2014. jún. 2. 23:44
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Hahahaha :DDDDD feldobtad az estém komolyan :D "nem engedné"? Inkább csak nem kényszerít rá hogy annyi délutáni alvás után most igenis aludjak, mert ugyebár nemtudok. És az meg, hogy szerinted csak egy troll vagyok de nem 12 éves... Hát.. Neked miért kéne bizonygatnom a koromat? Feltettem egy kérdést, választ várok rá, nem azt hogy utalgass rá hogy a szüleim nem normálisak ... De persze így látatlanban biztosan rengeteg dolgot tudsz megállapítani a családi hátteremről kedves 00:51 :)
2014. jún. 3. 01:07
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Ha tényleg érettebb lennél akkor már rájöttél volna hogy te is csak arra mész amerre terelnek. Ezek amiket leírtál mind ott vannak a népszerűbb sorozatokban a teljesség igénye nélkül itt van pár: Dr.csont, helyszínelők minden mennyiségben, Dexter, Hannibál, stb... Megvan bennük mind a 3om amit leírtál. A szociopatákat amúgy is nagyon felfuttatták mostanában mint a vámpírokat páréve pedig ők azok akik nem szeretnek szem előtt lenni ráadásul léteznek is. Röviden teljesen átlagos vagy. Bocs ha túl őszinte voltam de te kérdezted :P
2014. jún. 3. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

@Garabonc


+1

2014. jún. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Hogy érettebb vagy-e a korodnál, azt ennyiből nem tudom megítélni. De hogy értelmesebb, az szinte 100%.


Miért is lenne baj, ha valakit nem csak az Alkonyat, mangák, meg a dedós h*lyeségek érdekelnek? Igazából én azt tartom gáznak, hogy szabályosan lenézik azt, aki akár csak egy kicsit is intellektusban felemelkedik a sárból, és olyan dolgok is érdeklik, amihez ész is kell.

De persze, manapság ciki tudni valamit. Ha valaki nem egy átlagos, vagy buta rüfke, azt már lenézik.

2014. jún. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#12: nyilván az embert az érdekli, ami iránt valamilyen szinten felkeltik az érdeklődését. Most az, hogy egy sorozat miatt kezdte el érdekelni, az miért lenne rossz?

Ha tényleg arra menne, amerre terelik, akkor Justin Bieberről olvasna nyálcsorgatva, és Barátok Köztöt nézne. Eleve már saját döntése, hogy milyen sorozatot néz, de még ha megszabnák mindenkinek, hogy most pedig Dr. Csontot kell nézni, elenyésző lenne azok aránya, akiket tényleg elkezdene érdekelni a jog és a betegségek.

Mellesleg: nem lehet, hogy rossz irányból nézed a dolgokat? Nem gondoltál arra, hogy valaki nem a sorozat miatt kezd érdeklődni valami felől, hanem pont az érdeklődési köre miatt kezd nézni egy sorozatot?

2014. jún. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem nézek Dr csontot se semmi ilyet... Egyedül Suitsot, de semmi mást, egyszerűen ez érdekel, nem az ask.fm és a többi :) de persze megértem, ahány ember annyi vélemény
2014. jún. 3. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!