Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátommal másfél hónapja...

A barátommal másfél hónapja vagyunk együtt van egy pár számomra idegesítő tulajdonsága. Miért nem változtat rajtuk?

Figyelt kérdés

A barátom 22 én 23 éves vagyok.Friss a kapcsolat és még nem alakult ki a szerelem.Előttem 2 17év körüli barátnője volt.Most van nagyon sok 15-18 éves csaj ismerőse akiket nem is ismer csak likeolja a képeiket.Úgy érzem javíthatatlanul bolondul a női testekért és szinte csak ismeretlen nőkből tevődik össze az ismerettségi köre.Megemlítettem neki,hogyha engem akar ne likeolgassa csak úgy nézze hogy ne lássam mert rosszul esik.Egy ideig leállt de most megint elkezdte 1-2 csajnak a képét akiket ismer is.Direkt olyanokat akiknek hatalmas melleik vannak.Nekem ettől rossz érzésem támad mindig.Tudom hogy engem akar meg őszinte mert mindig elmondja amit gondol, pl szereti nézegetni a csajokat mert az nem bűn.Tudom hogy hülyeség ez de ilyen kis dolgokból lehetnek később a nagyok.Megváltozhat a pasim később hogyha belém szeret vagy ilyennel ne is tervezzek hosszútávon?

Mire buknak az ilyenfajta pasik? Hogy viselkedjek vele?



2014. jún. 20. 07:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
91%

"Az, hogy nöket nézeget, magánügye, inkább TE ne nézegesd az ö profilját, mert az nem rád tartozik.


A férfiaknak mindig tetszeni fog egy-egy csinos nöi test, és ha neki a nagy mellek tetszenek, akkor azokat nézetegi, akiknek az van.

Az nem igaz, hogy ATTÓL, mert nöket nézeget az interneten, késöbb meg fog csalni - aki nem tartja a hüséget, az akár nézi öket interneten, akár sem, megtalálja erre az alkalmat, aki meg CSAK nézelödik, az emiatt nem lesz hütlen. Viszont ha kontrollálod, azzal csak elriasztod magadtól. "


Ok, most ezt képzeld el fordított verzióban, nők nézegetik férfiak képeit...az bezzeg már zavaró lenne, mi?

2014. jún. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Alapvetően engem is zavarna ez a probléma. A legnagyobb probléma mégis ezzel van: "Friss a kapcsolat és még nem alakult ki a szerelem."

Miért vagy együtt olyannal, akit még csak nem is szeretsz? Vagy csak számomra ilyen alapvető kombináció a szerelem-kapcsolat dolog?

Ha ő sem szeret téged, miért várod el, hogy csak veled foglalkozzon? Csak tiszteletből, mert a barátnője vagy? Igen, a barátnője, akivel kölcsönösen nem szeretik egymást. Mégis mit vársz?

2014. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!