Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen ostoba sötét sok...

Miért ilyen ostoba sötét sok ember, ha a homoszexualitásról van szó? Pedig felnőtt emberek!

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom a kérdést, de komolyan nem értem. Én meleg vagyok, de tényleg nem tudom már néha, hogy sírjak-e vagy nevessek.

Sok kommentnél, főleg cikkeknél látom, hogy átlagba 40-50 éves felnőtt CSALÁDOS férfiak, nők olyanokat írogatnak teljes meggyőződéssel, hogy csak pislogok. És tényleg némelyikből a totál sötétség árad.


Mikre értem:


44 éves 2 gyerekes családanya: "A homoszexualitás pusztán csak divatirányzat, ez tény."

- ha valaki megpróbálta a hölgyeményt kijózanítani az álomvilágából, akkor a nő az illetőt alpári stílusban leosztotta, és győzködte az embereket, hogy ez "divat".


38 éves férfi (hogy van-e családja, nem tudom): "Bele se merek gondolni, hogy a melegek milyen szemmel nézhetnek szegény ártatlan gyerekekre"

- na ennél nagyobb hülyeséget én nem láttam. De kérdezem, miért? Hogyan képes valaki ilyen baromságot mondani? Hogyan képes valaki egy átlagos, de homoszexuális embert gyermekmegrontó pedofilnak tartani? A pedofilok többsége heteroszexuális, ráadásul itt a nemi irányultságnak semmi jelentősége, mert a gyereket károsítja meg.

Hogyan képes egy elvileg felnőtt, 38 éves ember ILYEN HÜLYESÉGET állítani, és szó szerint ettől félni? Én ezt komolyan nem értem.


40 éves nő: "A homoszexualitást nem szabad a gyerekeknek ELTANULNIA, mert az egész döntés kérdése."

- szintén nem értem, hogy valaki 40 éves felnőtt nő létére, hogy lehet ilyen korlátolt. Valaki megkérdezte tőle, hogy "Ön mikor döntötte el, hogy heteroszexuális lesz?" Erre rávágta, hogy az a természetes állapot, abba születni kell.



Lehetne még sorolni, de komolyan nem értem, hogy egyes emberek, akik elvileg felnőttek, hogy tudnak ilyen baromságokat teljes meggyőződéssel állítani, terjeszteni, vagy ezekben hinni?


Ha valaki normálisan forrásokra, vagy érvekre támaszkodva kifejti, és elmagyarázza az illető(k)nek, hogy butaság az amit állít, és nem helyes, akkor sem értik meg, akkor sem fogják fel, és még nekik áll feljebb, gyakran minősíthetetlen stílusban.



Miért? Miért ilyenek egyes emberek?


Mit gondoltok ezekről? Ti olvastatok már hasonló "elmés" dolgokat?



2014. júl. 19. 18:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én is sokszor megtapasztaltam h a melegek közt vannak defektesek, nem kevesen.


De teljesen jogos az észrevételed, hogy "a külsősök" közötti sötétség egyszerűen határok nélküli. Már nem egyszer leírtam itt a GYIK-en is, hogy mit akarunk addig, amíg eddig két különböző pszichiátert is nekem kellett felvilágosítanom arról, hogy a homoszexualitás transzvesztitizmus ill. a pedofília nem ugyanaz. Mert ő nem tudott különbséget tenni a fogalmak között, de olykor még a transzszexuális kifejezést is bele kutyulta, és egyikről se volt fogalma se.

Na most akkor kérdem én: az átlag birkától milyen szellemi színvonalat vársz? Sajnos szomorú, de ez van.

Tudod, mikor döbbenek meg a legjobban? Amikor valamely civilizált nyugati országban járok avagy onnan jönnek hozzánk fiatalok, és azt látom, hogy az intelligenciájuk, az értelmi szintjük a hasonló korú magyar fiataloké felett van bőven, de úgy értem ezt a bővent, hogy nagyságrendekkel! Aztán lehet csodálkozni a jó kis magyar sötétségen, amikor pl. a középiskolás srác legjobb haverkája egy meleg osztálytársa, és mikor ezzel a magyarok szembesülne, látom rajtuk, hogy egyszerűen nem tudják hova tenni a helyzetet.


Ezzel szemben nálunk mi megy? Konkrét példa: a srácot azért tiltotta el az anyja a saját unokatesójától, mert kiderült róla, hogy meleg, és szegénykém nagyon félt, hogy a "fejlődésben lévő" 17 éves kicsi fia esetleg elkapja. Most kell még bármit mondanom, hogy érzékeltessük az átlag magyar szellemi színvonalát és ismeretanyagát e témakörről? .... sztem nem.


Az pedig nagy igazság, hogy nem létezik olyan ember, aki környezetében ne lenne meleg, csak szeretünk vakok lenni, és a magyar akkor is jobban szereti csak azt látni, amit ő akar, ha az orra előtt van az ellenpélda. Ha csak azt veszem, hogy az én köreimből már hány állítólagos nőfaló fiúról derült ki, hogy bizony mégse annyira a lányokkal foglalkozik, akkor bizony megint elgondolkodok ...

2015. jan. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Én most azt mondom amit otthon hallok apámtól, mikor a melegeket felhozom, és ez alapjan próbálom meg elmagyarazni a gondolkodasmódjukat....

Egy 40-50 éves hetero családapa, akit egyaltalan nem érdekelnek a melegek szóval nem olvas utana meg semmi ilyesmi, mi alapjan alkot velemenyt? Hát persze, az alapjan amit eddig tud a melegekről! Ez egyetlen forrasból van! Megpedig a melegfelvonulas! Hogy őt idézzem : "sok kis k*csög rázza a seggét es büszkék rá hogy s*ggbe b*sszák őket! Most menjek én is az utcara es ünnepeljem meg h hetero vagyok és dolgozom es magyar vagyok?! En sokkal büszkébb lehetnek mert nkm van is mire!"

Ha egy ember egyetlen forrasból tájékozódik valamiről es az is hibas, negativ kepet ad akkor az ő megítélese is hibás es negatív lesz! A meleg szo hallatán "s*ggrazo k*csogok"re asszocial, és nem normalis, tisztesseges emberekre akik ugyanolyanok mint ő csak mást szeretnek az ágyban....ez a helyzet ez van!


Gondolj bele kedves kérdező egy egyszerű helyzetbe...csakhogy értsd hogy hogyan működik az emberi agy

Képzelj el egy számodra jó filmet! (Ez a homoszexualitast szimbolizálja) Az emberünk erről a filmről eletében nem hallott. Egyszercsak lát egy elcseszett reklamot a tvben a legrosszabb jelenetekből (vagyis latja a pride-on a s*ggrazokat)! Mit gondol arrol a filmről?! Hát persze! Úgy dönti el hogy utálja es ő sose nézi meg, hogy látott belőle 2 percet...


Remélem erted:) ha valami elsőre nem jön be, taszítja az embert akkor eldönti hogy megutálja, bebeszéli maganak a hülyesegeket és esze agában sem lesz utána nézni!

2016. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!