Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen ostoba sötét sok...

Miért ilyen ostoba sötét sok ember, ha a homoszexualitásról van szó? Pedig felnőtt emberek!

Figyelt kérdés

NEM provokálásnak szánom a kérdést, de komolyan nem értem. Én meleg vagyok, de tényleg nem tudom már néha, hogy sírjak-e vagy nevessek.

Sok kommentnél, főleg cikkeknél látom, hogy átlagba 40-50 éves felnőtt CSALÁDOS férfiak, nők olyanokat írogatnak teljes meggyőződéssel, hogy csak pislogok. És tényleg némelyikből a totál sötétség árad.


Mikre értem:


44 éves 2 gyerekes családanya: "A homoszexualitás pusztán csak divatirányzat, ez tény."

- ha valaki megpróbálta a hölgyeményt kijózanítani az álomvilágából, akkor a nő az illetőt alpári stílusban leosztotta, és győzködte az embereket, hogy ez "divat".


38 éves férfi (hogy van-e családja, nem tudom): "Bele se merek gondolni, hogy a melegek milyen szemmel nézhetnek szegény ártatlan gyerekekre"

- na ennél nagyobb hülyeséget én nem láttam. De kérdezem, miért? Hogyan képes valaki ilyen baromságot mondani? Hogyan képes valaki egy átlagos, de homoszexuális embert gyermekmegrontó pedofilnak tartani? A pedofilok többsége heteroszexuális, ráadásul itt a nemi irányultságnak semmi jelentősége, mert a gyereket károsítja meg.

Hogyan képes egy elvileg felnőtt, 38 éves ember ILYEN HÜLYESÉGET állítani, és szó szerint ettől félni? Én ezt komolyan nem értem.


40 éves nő: "A homoszexualitást nem szabad a gyerekeknek ELTANULNIA, mert az egész döntés kérdése."

- szintén nem értem, hogy valaki 40 éves felnőtt nő létére, hogy lehet ilyen korlátolt. Valaki megkérdezte tőle, hogy "Ön mikor döntötte el, hogy heteroszexuális lesz?" Erre rávágta, hogy az a természetes állapot, abba születni kell.



Lehetne még sorolni, de komolyan nem értem, hogy egyes emberek, akik elvileg felnőttek, hogy tudnak ilyen baromságokat teljes meggyőződéssel állítani, terjeszteni, vagy ezekben hinni?


Ha valaki normálisan forrásokra, vagy érvekre támaszkodva kifejti, és elmagyarázza az illető(k)nek, hogy butaság az amit állít, és nem helyes, akkor sem értik meg, akkor sem fogják fel, és még nekik áll feljebb, gyakran minősíthetetlen stílusban.



Miért? Miért ilyenek egyes emberek?


Mit gondoltok ezekről? Ti olvastatok már hasonló "elmés" dolgokat?



2014. júl. 19. 18:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Lehet bennem van a hiba, de én nem alkotok valamiről úgy véleményt, hogy baromi felületes az ismeretem róla, és csak "ezt meg azt hallottam XY-tól".

De oké, íjon véleményt, viszont ha valaki ráírja, hogy ez nem teljesen igaz, vagy hülyeség, akkor miért kell minősíthetetlen, undorító stílusban lehordani a másikat?


Nekem igazából az tűnt fel, hogy valaki nagyon ragaszkodik az állításához, hiába bizonyították be, hogy baromság, hiába mondták neki, hogy ez nem így van, akkor is az a jó amit ő mond. El nem tudom képzelni, h a való életbe milyen lehet együtt élni ilyen végtelenül makacs, és primitív emberrel.



Igen, azért írtam bele, hogy valaki felnőtt létére, mert rengeteg felnőtt embertől hallom, hogy "ezek a mai fiatalok, buták, stb". De ha annyira el vannak telve attól, hogy ők már felnőttek, akkor miért vannak egy nagycsoportos zsarnok utálatos óvodás szintjén? Nem is értem.

2014. júl. 19. 21:51
 12/22 A kérdező kommentje:
*írjon
2014. júl. 19. 21:52
 13/22 anonim ***** válasza:
18%

Azt én is utálom amikor valaki elkezdi keverni a pedofilokat a melegekkel. Ha valaki meleg az nem lessz egyből veszélyes a gyerekekre o.O Egyébként van aki tényleg divatból lesz meleg, de ez már egy más téma.

17f /aki a heteroságot "választotta"/

2014. júl. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
89%

A probléma az, hogy a melegeket lejáratja pár identitás zavaros, skizofrén, kretén állat. A tv-ben rendes meleget nem látsz. A meleg felvonulásokról is csak a feltűnősködőket közvetíti a tv. A melegek jó megítéléséért leginkább a melegek tudnák a legtöbbet tenni azzal, hogy kulturáltan mutatkoznak és nem vállalnak közösséget a magamutogató kreténekkel. Igenis a meleg felvonuláson a normális melegek mondják meg annak a f*.szokat rajzolgató, papnak öltözött hulladéknak, hogy: "Kisfiam haza lehet ballagni, ez a rendezvény nem erről szól!"

... erről meg le lehet szokni, hogy mindig mindenki más a hibás. Az ember abból okul, amit lát. Hiába az átlag meleg normális, a legtöbb emberhez csak a pávának öltözött, utcán kefélő hibbantak képe jut el. Fogjanak össze a melegek az ilyenek ellen!


27F

2014. júl. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
74%

nem csak a homokos témában ennyire sötétek.

ha van kedved nézz át a fogyókúra kategóriába,ott gyakorlatilag a biológiai törvényszerűségeket cáfolják meg minden nap a kérdezők és a válaszolók.

pl nem megyek kondizni mert kigyúrt leszek 1 hónap súlyzózástól naturálban.

hogy tudok helyileg fogyni?

a fehérjétől megizmosodom edzés nélkül kalóriadeficitben.

a futástól megizmosodott a lábam.

a tea zsírégető?

szóval nem csak a homár témával van ez,hanem a fogyiban is és igazából minden másban.

és azért mert igazából tojnak rá,nem érdekli őket mélyebben a dolog,ezért utána sem néznek a mikénteknek,mert érdektelenek,lusták,a pletyka igényük viszont nagy.

2014. júl. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy unalmas frázist puffogtatok, de sok ember - aki annyira ellenséges a homoszexuálisokkal szemben -tulajdonképpen irigy, mert ő is az lenne, de nem meri megélni. Abban sem hiszek, hogy divatból valaki a saját neméhez vonzódik. Marhaság, én pl.: nem veszek fel hagymaszoknyát, ha éppen "divatos", mert nem érezném jól benne magam, és nem is állna jól. Nem is lehet "elkapni", mint egy náthát. Ez is marhaság. Nagyon sok ember él aki, nem önazonos, és ezért frusztrált. Nem csak erre a kérdésre értettem, hanem másban is.
2014. júl. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
78%

Utolsó előttinek igaza van.

De ezek a műsorok,pl EZO tv,meg tv shop-os,fogyj le napi 5 perc mozgástól általában délelőtt vannak:d


Ki nézi?Az idősek,nyugdíjasok,háztartásbeli szappanopera függők.


Az ilyen buta emberek mindent elhisznek:d


Persze,le lehet fogyni a fogyasztótablettától meg a napi 5 perc mozgástól:D


Akkor mások miért járnak napi 2 órát edzeni?:D

Hogy lehet ilyen buta valaki,hogy ezeket benyalja?:D

2014. júl. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe talán belejátszik az is, hogy minden vaskalapos politikai kurzus merev szabályrendszerekben gondolkodik. Most épen ilyen van hatalmon és sokan a hatalmon levő párthoz tartozónak szeretnének látszani (akár így névtelenül és arctalanul is), ezért ugyanazt a nótát fújják és magukat is erősítik ezzel lelkileg. Meg aztán mindig a nagyszájúak hallatják a hangjukat, akik aztán osztják az észt meg a tutit. Az ilyen rétegfórumok nem tükrözik a valóság teljességét.
2014. júl. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

Elég rossz,ha valaki egy ilyen rosszindulatú tömeghez akar csapódni.

De lehet benne igazság.

Sajnos sokan politikai hasznot húznak mások életének a tönkretételével.

2014. júl. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben jócskán van agymosás is. Külső ember, aki azt hiszi, hogy nincs homoszexuális ember a közelében (pedig szerintem mindenkiében van, szélesebb körben már 100%), az azt hiheti, hogy minden homoszexuális olyan, mint a Pride-on azok a hírhedt provokátorok, mint pl.: aki a nemzeti érzelműeket sértő térképet tartotta, papnak öltözve. Véleményem szerint semmi oka nem volt erre a provokációra, és ami a legszomorúbb, nem veszi észre, hogy széles körben mennyi embernek ártott is ezzel a kis akciójával. Én is az LMBT kisebbségbe tartozom, hogy melyik betűbe pontosan, az nem lényeg, de annó jártam egy egyesületbe is, és el kell mondjam őszintén: az emberek 80%-a borzalmasan lelki sérült, pszichopata, elmeháborodott bunkó volt, akik a legeslegjobban ahhoz értettek, hogy egymást hogyan alázzák meg. Oké, kifogtam egy rossz közösséget, egy eleve belterjesen működő társaságot, de egy életre megtanultam. Sajnálom azokat a sorstársaimat, akik kénytelenek hozzám hasonlóan rettegni és bujkálni, a kedves polgárpukkasztó "sorstársak" miatt. (Nem a kézfogásra, és egyebekre értem a polgárpukkasztó jelzőt!) Viszont ami számomra a legfájóbb marad, a legnagyobb pofonokat is azoktól az emberektől kaptam, akiktől a legkevésbé vártam volna.
2014. júl. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!