Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az emberekről,...

Mit gondoltok az emberekről, illetve magatokról?

Figyelt kérdés

Még elég fiatal vagyok (15/f), és elég rég óta gondolkozok azon, hogy az emberek mennyire különböznek és, hogy valójában tisztára nem tanultak/nem tudják alkalmazni az empátiát.

A másik nagyon fontos kérdésem, ami inkább felnőttekhez szól.

-Van, hogy arra gondoltok, hogy többet akartok?-Arra, hogy "Jó, hogy van feleségem, meg 2 gyerekem, de jól jönne még egy Olyan meló, amit szeretek, meg egy Fordot is elfogadnék, Igazgató akarok lenni a MOL-nál, UBISOFTOT föl akarom robbantani, BEAKAROK TÖRNI A PENTAGONBA, Föl akarom robbantani a Fehérház kertjében azt a fát, amin olyan furán mutat ott..." ... Szóval hasonlóak.... Van olyan dolog amit még szívesen megcsinálnál, de nincs rá keret/nem akarsz sok erőt elhasználni csupán az álmod megvalósítására/mozgás korlátozott vagy stbstb...:)))



#erkölcs #empátia #borsóleves #Kognitív Architektúra
2014. júl. 25. 00:11
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Én sem arra gondoltam, hogy hülyére keresem magam, bár jogos, ha úgy jött le bárkinek, de azt sem akarom, hogy egész nap gürizzek 200 ezer forintér. Bár ez így még mindig fura, mert anyum minimálbérért dolgozik, apumnak pedig 1 hónap alatt volt most 3 munkahelye. Mindenhonnan kirúgták, vagy leépítés volt. Neki diplomája is van, de szegény sehol sem tudja használni.
2014. júl. 27. 01:09
 22/23 anonim ***** válasza:
Nem akarsz egész nap gürizni 200 ezer forintért? Lehet, hogy később nagyon szívesen güriznél, ha 200 ezer forintot kereshetnél. Más nagyon szívesen csinálná, mert sokan 80 ezerért güriznek, nem 200 ezerért.
2014. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
jogos
2014. júl. 28. 03:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!