Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan gyógyulhatnék ki...

Hogyan gyógyulhatnék ki egyedül az Anorexiából és a Depresszióból?

Figyelt kérdés

2012. okt. 21. 20:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Egyél. A kedvenc kajádat. A szép és boldog élet titka: szarj bele mindenbe, egyszer élsz!:) csak ezt tudom ajánlani, ne szedjél bogyókat, engem ez húzott ki a bajból.
2012. okt. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!:)

Csak az a baj hogy nem bírok enni.. félek hogy elhízok.

2012. okt. 21. 20:33
 3/17 anonim ***** válasza:
Pont ez a lényeg. Kit érdekel? Élvezd az életet! Mozogj, sportolj akár csapatban. Ha ez megvan és tényleg elengedted magad, utána foglalkozhatsz azzal, hogy konditerem, meg egészséges, értelmes diéta. Hidd el, nem fogsz odáig elérni. Legyél sokat a barátaiddal:)
2012. okt. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*mármint odáig elérni, hogy elhízol:D sőt..
2012. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Az Anorexiánál nem az a legfontosabb elsősorban, hogy egyél. Az már csak következmény. Az anorexia nervousat nagymértékű önbizalomhiány, megfelelési vágy okozza. Amikor belenézel a tükörbe, és olyannyira nem értékeled önmagad, hogy már eleve mást is látsz, mint a valóság.

Azzal kellene kezdened, hogy többször mondogatod- átéléssel- magadban, hogy értékes ember vagyok. Tisztelem a testem. Szerethető vagyok.

Az ilyen embereket rendszerint rengeteg trauma érte, és ebből valamint a depresszióból nehéz kikerülni, de nem lehetetlen. Én azt tanácsolom, hogy keress fel egy szellemgyógyászt. Ne pszichológust, vagy pszichiátert- mert velük nem mész hosszútávon semmire.

A szellemgyógyászat által a legmélyebb okok kerülnek megoldásra- és utána már tapasztalatból fogod érezni, hogy a visszaállt rendes étkezés, mozgás már csak a belső változás következménye.

A depresszió összeköthető ezzel a betegséggel, ha valóban gyógyulni akarsz, akkor sürgősen felkeresel egy jó szellemgyógyászt szép Hazánkban.

2012. okt. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2012. okt. 28. 08:46
 7/17 anonim válasza:
100%

ha tényleg anorexiás és depressziós vagy el kellene menned egy pszichológushoz

ezek komoly betegségek

2012. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez az "anorexiás vagy? akkor egyél!" tanács kb. olyan volt, mint hogy "leállt a szíved? indítsd újra!". Persze értem a logikádat, tényleg jó lenne, ha az emberek az igazán fontos és szép dolgokkal foglalkoznának, de ha ez lenne, az egész világon béke uralkodna. Na, szerintem tudod, hogy ez nem így van. Ez egyáltalán nem ilyen egyszerű, valamicskét bonyodalmasabb lerázni magunkról "Anát". :\ Én még nem találtam megoldást.
2012. okt. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
58%
Miért fontos ebben, hogy egyedül? Egyedül milliószor nehezebb. Az ilyen "okos" tanácsoktól, hogy egyél, meg hogy nevess, nem múlnak el. Szóval szerintem ne egyedül mássz ki belőle!
2012. okt. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
44%
Tökjó, hogy mindenki az én tanácsaimat szidja, ehhez képest én egyedül, pontosan így gyógyultam ki.:D csak egy tanács volt, ha nem tetszik nem kell kipróbálni:)
2012. okt. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!