Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek azokról,...

Ghtyshd kérdése:

Mi a véleményetek azokról, akik még ma sem értenek egyet a nemek egyenlőségével?

Figyelt kérdés

Ma épp játszódtam egy játékon, és az egyik lány írt valamit. Erre egy fiú letámadta, hogy "ha ezt egy nő írja, akkor nem hiszem el". És én meg a legtöbb lány ráugortunk, hogy mondja vissza. Erre lelépett.

Nektek mi a véleményetek ezekről?


2014. aug. 13. 16:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
64%

Nehezen fékezem a gunyoros attitűdöt, ha valaki azt kivívja magának. Sajnálom - nem sajnálom.


Egyezzünk meg abban, hogy mindkét nem zsúfolásig van negatív személyiségjegyekkel. Vinnyogós, prűd, hazug, hűtlen, kapzsi, tiszteletlen, et cetera. Tehát, most az orrod alá dörgölöm az oldalon kolbászoló elveszett Gyakoris lelkek jeligéjét, figyelj! "Ne általánosíts!"

2014. aug. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

#4-es vagyok.


Kedves 9-es!

Lehet, hogy világít a negró a számban de legalább nem vagyok elvakult feminista tigris. Én kemény gyerek vagyok szal tudja a nő, hogy hol a helye! Ez az erőszakos szipirtyó viselkedés meg nagyon nem vezet jóra! Nyisd ki magadnak az ajtót!Puszi

2014. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem is értem, miért vitatkozik a 9-es a többiekkel, tényleg vannak sötét, buta emberek. De miért magyarázol nekik? Tudtad, hogy 33%-ban a genetika határozza meg, hogy ki lesz okos ember és ki nem? Ha már a genetikájuk rossz, mert a szüleik is surmók, akkor nem tehetnek róla, hogy ők is. Szerencsére nem kötelező velük beszélgetnünk, valószínűnek tartom, hogy a rendes életben a te baráti társaságodnak sem világít a negró a szájában, és az olyan embereknek, mint ezek, az időt se mondanád meg az utcán.:)
2014. aug. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
#13 Bárkit inspirálhat egy kósza komment. Bárkit elgondolkodtathat egy másik nézőpont. Bárki szemléletében fordulópontot jelenthet egy eltérő, új vélemény. Amit írtam nem csak nekik címeztem - hanem annak a valakinek, aki véletlenül majd belebotlik ebbe a kérdésbe.
2014. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
14: hátha kinyitja annak a valakinek egy nő az ajtót.:O:D
2014. aug. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
A törvényeket férfiak hozzák,mert mindenhol ,a politikában ,de nagy cégeknél is ők döntenek. A férfiak elsöprő többségben erősebbek és pénzesebbek is a nőknél, szóval ha nem tetszik neki valami egyszerűen leverik a nőket, vagy megveszik kilóra. Szóval egyértelmű ki az erősebb és nagyobb hatalmú nem. Nem ? Az egyenjogúság viszonylagos eltűrése csak egyfajta kegy lehet a férfiak részéről a nők felé, ami szintén mutatja ,hogy nem egyenlő a két fél. Lehet pampogni ,meg nagyon kevés ellenpéldával takarózni ,de ezen nem változtat semmi.
2014. aug. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

Nemek egyenlősége...na ne viccelj már.


Máshogy nézünk, ki, eltérőek a szerveink, máshogy fejlődünk fizikálisan és mentálisan, eltérő a hormonális működésünk, csak a nők képesek teherbe esésre. Ezek után ne jöjjön nekem senki semmien egyenlőséggel.

2014. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
#15: Ezen jót nevettem. :D
2014. aug. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Horus magnus est ***** válasza:
100%

Egy biztos.

Útépítésen nőt még nem láttam. Se öntödében. Se sok más helyen.

2014. aug. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!