Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én tartom roppant primití...

Csak én tartom roppant primitív hozzáállásnak azt, hogy a férfiak laza erkölcsét evolúciós indokokkal magyarázzák?

Figyelt kérdés

A férfi dolga a fajfenntartás, ezért "belekódolták", hogy minél több nőt hódítson meg.


Még mindig ez az általánosan elfogadott nézet, miközben már rég nem ott tartunk, mint az őskorban. A nő szerepvállalása is teljesen átformálódott. Mégis a férfit továbbra is úgy kezelik, mintha bunkósbottal járna és csak a vadászat és a fajfenntartás lenne a szerepe. Én roppant primitívnek és visszataszítónak találom, hogy ilyen indokkal a férfiaknak megannyi dolgot el KELL nézni, mert hát férfi. Mégis miért? A nő sem az már, aki volt több tízezer évvel ezelőtt, akkor a férfit miért nem lehet változásra késztetni? Miért kezelik még mindig másképp a férfit, mint a nőt?


2014. szept. 5. 11:11
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
*elégtételt
2014. szept. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
10-es: más sem szórakoztat jobban, mint amikor egy vadidegen ember látatlanban szidja a külsőmet és próbál egy jellemképet alkotni rólam. Hajrá!
2014. szept. 5. 11:47
 13/38 anonim ***** válasza:
30%

"10-es: más sem szórakoztat jobban, mint amikor egy vadidegen ember látatlanban szidja a külsőmet és próbál egy jellemképet alkotni rólam. Hajrá!"


nem tudom hány éves vagy, de a szövegértési feladatok elég nehezen mehetnek!

a külsődet ki szidta, egy árva szóval sem volt megemlítve.

a kérdés meg enyhén provokatív, és elég volt csak elolvasni, hogy mindenki lássa, téged megcsaltak, és most provokatív hangnemben kiírtál egy kérdést, a férfiakat burkoltan szidva!

2014. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
64%

"A" ferfiak laza erkolcset?


Dragam, ki jogositott fel arra hogy igy altalanosits?


Egyebkent meg igen, a genetika altal belenk kodolt dolgok most is pont ugyanolyanok mint 100.000 eve, tudat alatt pontosan ugyanazok a kobunkos osemberek vagyunk mint akkor, csak a tudati mukodes ezeket jotekonyan elfedi, ill. tompitja.


De az oszton ma is ugyanolyan mint akkor. Lehet ezen problemazni, de attol meg igy van.


Az hogy noknek kisebb az izomtomeguk, kevesbe agreszivek, es sokkal kevesbe kepesek tajekozodni idegen helyen, az is pontosan ugyanilyen genetikai okokra vezetheto vissza.

2014. szept. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

13-as: mondom, higgy csak, amit akarsz. Bizonyára engem megcsaltak és most fel vagyok háborodva meg egyébként is feminista vagyok stbstb. Igazad van!


A kérdés nem provokatív, csak maximum általánosít, mivel "csak" 10ből 8 (de inkább 9) férfire igaz.

2014. szept. 5. 12:37
 16/38 anonim ***** válasza:
De mi igaz 9 ferfire?
2014. szept. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

Pl ez:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


És a legutolsó válasz verte ki a biztosítékot.

2014. szept. 5. 14:02
 18/38 anonim ***** válasza:
24%

hiába lázadozol a valóság ellen, az ember egy állat. a nő is, csak magán nem veszi észre/szebben hazudik.


miért nem megy a változás? mer az ember nem változik, csak jobban hazudik, ha kényszerítik. egyébként sem másoknak kellene megmondani, hogy valaki hogyan éljen.


lépj túl a csalódásodon, legyen több eszed, mint legutóbb, ne a világot hibáztasd a saját naivitásodért.

2014. szept. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
24%

feminizmus:

igen, valami ilyesmiről van szó. az ilyen az aki fennhangon reklámozza magát, 2 hónap múlva meg megint ágybabújik egy tahó alfával, vagy dacból leszbikusat játszik.


a szövegértés jól tükrözi a felismerési és problémamegoldási szintet.

2014. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
myzantro, köszönöm hogy ezt leírtad, így legalább látja, hogy más is így gondolja.
2014. szept. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!