Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nőket miért érdeklik ennyire...

A nőket miért érdeklik ennyire az emberi kapcsolatok és az érzelmek?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 00:42
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
A nőket csak a saját érzelmeik érdeklik, mindenki más érzelmeire nagy ívben tojnak. Manapság ha empátiára szorul az ember jobb ha férfihoz fordul. Bennünk még maradt.
2014. szept. 9. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
9%
Az első jól megfogalmazta, van benne igazság, komolyan mondom.
2014. szept. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem minden nőt érdekel...én pl férfi vagyok és párkapcsolati pszichológiát, testbeszédet és "szeretet mint életformát" tanultam könyvekből...nekem pl azért volt erre szükségem, mert életre szóló kapcsolatot szerettem volna, ami ha minden igaz sikerült is...megtaláltam a megfelelő párt és a megszerzett tudást alkalmazva elérhetem...jó ha ismeri az ember mik egy kapcsolat buktatói, hogyan kell jól kommunikálni a másikkal és hogyan kell kifejezni a szeretetet...hogyan kell reagálni bizonyos helyzetekre...szóval nálam pl ezért volt fontos...de több embertől hallottam, már, hogy ismeri az 5 szeretet nyelvet...de vannak olyan nők akiket nem érdekli ez a téma...szóval ez mind2 nemnél fontos lehet, de nem mindenkinél...
2014. szept. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért, mi érdekelje őket? A gépipar, számítástechnika, mindenféle technológiák, politika, hadtudomány?
2014. szept. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
például, annak van is értelme.
2014. szept. 9. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!