Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolatban hogyan viselke...

Párkapcsolatban hogyan viselkedik egy aszexuális férfi?

Figyelt kérdés

Gyanús, hogy a párom aszexuális...nem részletezném, ha nem gond, nem őt jöttem kibeszélni.

Az érdekel, hogy egy aszexuális férfi hogyan viselkedik, ha szexre kerül a sor? Kerül-e egyáltalán? Vagy igyekszik mindig valami kifogást találni, csak hogy ne kelljen szexelni a párjával?



2014. okt. 8. 12:42
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen volt?

Sokáig nem működhet így, a szex és intimitás nagyon fontos egy párkapcsolatban. Nem a legfontosabb, de azért fontos.

2014. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Mindig :(
2014. okt. 8. 13:31
 13/38 anonim ***** válasza:
Kérdező, tudsz angolul?
2014. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

A szex fontos része egy párkapcsolatnak.

Neked kell, neki nem. Meg eltol ha megérinted?

Ez nagyon egyszerű: nem működik.

Te frusztrált vagy, ami érthető, hiszen egészséges ember igényli a szexet, intimitást.

Szeretni egy dolog valakit, az meg egy másik dolog, hogy annak ellenére nem működik a kapcsolat.


Mióta vagy együtt vele?

2014. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
95%
Sztem valami rohadtul elvonja a figyelmét, (munkahely, család, hitel) és örülhetsz, hogy nála ez a semmivel párosul, és nem a baltásgyilkososbaromállat bújt elő. De ha mindig ilyen volt, akkor nem értem a kérdésed, tudtál róla mibe ugrasz bele, vagy tévedek?
2014. okt. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
17%

Léteznek az agyban rendkívül lassan növekvő tumorok, amik csökkentik a libidót, befolyásolják a szexuális vágyat. Egy életet le lehet velük élni, a nélkül, hogy más tünetet okoznának.

És ez csak a millió szóba jöhető szervi elváltozásnak, amiről fogadjunk nem tudtál...

2014. okt. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

15, nem tudtam, hogy ilyen. Amíg jártunk nem szexeltünk, mert még nem akartam. Nekem ő az első férfi az életemben.

Régóta vagyunk együtt.

Maradjunk az eredeti kérdésnél: hogyan viselkednek az aszex. férfiak, ha szexre kerül a sor?

2014. okt. 8. 14:00
 18/38 anonim ***** válasza:
32%

Magyarul hozzámentél az első férfihoz, aki szembe jött?

És házasság előtt le sem feküdtetek? Akkor honnan tudtátok, hogy működni fog hosszú távon?

Csak megsúgom, nem működik...

Válj el és keress egy normális férfit...

Eredeti válasz: Ilyen nincs.

2014. okt. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
92%
Hát, ez öreg hiba. Keress egy szeretőt, vagy válj el, ha ez neked égetően fontos, neki meg leszart dolog. Harmadik út, hogy belehülyülsz.
2014. okt. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

18-as, bocsánat, szerelmes vagyok/voltam. Tudom, égbe kiálltó bűn, hogy nem feküdtem le a fél megyével még házasság előtt, és romantikusan arra vágytam, hogy a férjemnek adjam magamat először.


Köszönöm a válaszokat.

2014. okt. 8. 14:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!