Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Párkapcsolatban hogyan viselke...

Párkapcsolatban hogyan viselkedik egy aszexuális férfi?

Figyelt kérdés

Gyanús, hogy a párom aszexuális...nem részletezném, ha nem gond, nem őt jöttem kibeszélni.

Az érdekel, hogy egy aszexuális férfi hogyan viselkedik, ha szexre kerül a sor? Kerül-e egyáltalán? Vagy igyekszik mindig valami kifogást találni, csak hogy ne kelljen szexelni a párjával?



2014. okt. 8. 12:42
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

Csak beteg emberek mennek dokihoz nem? Akkor most szerinted is beteg?

Eddig tiltakoztál még az ötlet ellen is.

2014. okt. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Sikerült rájönnötök a szexualitás hiányának okára? :)

2015. jan. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
46%

A férjednek is sok esze van már ne is haragudj azzal kellet volna kezdeni h ő aszex ezt el tod fogadni akkor ok ha nem akkor keres inkább mást.

Na most én mint aszex beláttam h az emberek 99%-a nincs meg szex nélkül és ezért kerülöm is az efféle helyzeteket.

Már mint h nekik ne legyen kínos mer én eddig is megvoltam.


Nem is értem h minek egy aszexnek párkapcsolat ?

Szex nincs gyerek se lesz te meg tényleg meghülyülsz a hiányától. Ez eleve értelmetlen.

Az lesz a legjobb ha (még nem tettétek meg) h felbontjátok a kapcsot.

2015. jún. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim válasza:
100%

Tekintettel arra, hogy a leírásból ráismertem a feleségemre, valószínűleg ugyanúgy viselkednek az aszexuális férfiak, mint a nők. Kifogás-kifogás hátán, ráadásul úgy előadva, még szemétnek is érzed magad ha erőlködnél... Mert fáradt a munkától, a gyerekektől, zavarja ha vendégetek van a szomszéd szobában, fáj a feje, hányingere van épp, beteg, menstruál, esetleg álmos, éhes, dolga van... Aztán rájössz hogy havonta/kéthavonta jut valami, ha jut. Amikor gyermeket várunk, előtte 6 hónap szünet hogy a gyógyszer ürüljön, alatta 9 hónap mert folyamatosan rosszul van (ez nem igaz egyébként D), utána fél év. Ha szemétnek tűnök, nézzétek el, 21 hónap húzós volt dugás nélkül... Egyebekre nemigen volt hajlandó, mert az neki nem jó, mert csak felizgul... Tíz év alatt talán 2-300-szor feküdtünk le összesen, fel tudunk mutatni két gyereket, na meg számos veszekedést, mire végre bevallotta hogy nem érdekli a szex. Ha 5 percnél tovább tart, megunja. És csak annyit mond: "miért nem kérdeztél rá a gyerekek előtt" és "így kellek neked?"


Bakker, így belegondolva ebből a pár alkalomból is mennyi volt, amikor kelletlenül állt neki, vagy azt mondta "izgass fel" aztán feküdt. Amikor ezt szóvá tettem, visszakérdezett: "miért baj az, hogy csak fekszem és élvezem?" És panaszkodik hogy "nem látom már a rajongást a szemedben".


Szóval... ha arra jössz rá, hogy a párodnak (férfi vagy nő, tökmindegy) minden, de minden fontosabb mint a szex, kifogás jön kifogás hátán, sohasem kezdeményez, csak akkor van valami, ha már nagyon erőlteted... És akkor is csak tessék-lássék teszi oda magát... De mellette a kapcsolat többi része normálisan működik (a kérdezőt is a tenyerükön hordják D) akkor aszexuális D.

2015. okt. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 zimmi válasza:
Saját példám írom le. Nagyon későn kezdtem a szexet 25 évesen.9 éve maszturbáltam akkor már. Egy frigid csajjal jöttem össze,meg egy sokkal idősebb nővel. nem jelentett semmit. nem éreztem. Egy hosszú párkapcsolatom volt. Itt működött a szex és mindent megkaptam. Swinger klubba is jártunk,párcseréztünk. Ami fura volt,csak a páromtól tudtam elélvezni. Hüvelybe soha. Szájba és análisan csak. ennek 3 éve. Azóta egy egy kapcsolatom volt. 3 hónapos. Miután letiltanak egy csomó mindenről,nem úgy csinálják ahogy én szeretem vagy megszoktam,a szex kellemes csak nem élvezem. Régebben 30 perig is volt erekcióm,az orgazmus elmaradt. Ma már ott tartok,magamnak jó,mástól nem élvezem. Nyalok 40 percen keresztül is és ujjazok is,aktus nem megy. Szexuálisan zárkózott lettem,pedig vágyok kapcsolatra,komolyra.
2015. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
100%
Szerintem sem olyan fontos a szex, egy idő után engem is fáraszt csak. Az embereket más is összekötheti mint az állandó egymásra mászás. Hogy viselkedik ? Unottan, zavartan, azt láthatod rajta hogy szinte "kötelességtudatból" fekszik le Veled. Nincs ezzel semmi baj, egy csomó olyan tevékenységet, hobbit lehet találni ami még kielégítőbb lehet mint a szex. Menjetek el futni, sakkozzatok, csináljatok mindkettőtök számára hasznos programokat. Nincs tragédia, főleg válást ne...valami oka van annak, hogy együtt vagytok.
2016. máj. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
én már a 10. alkalom után unom a szexet ugyan azzal a személlyel rendszeresben :D Nincs ezzel semmi gond, férfiak vagyunk, ennyi. A változatosság a kulcsa mindennek (bárcsak én is aszexuális lehetnék, akkor tökre gazdag lennék már és boldog ^^)
2016. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
37-es az más, azt új-neurózisnak hívják. És úgy kell neked ha jól lehúznak a nők.:D:D Próbálj meg uralkodni magadon és nem leszel földönfutó féreg.
2016. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!