Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek is ellenszenves, mikor...

Nektek is ellenszenves, mikor az emberek rengeteg szelfit raknak fel magukról?

Figyelt kérdés
Engem belül valami olyan érzés fog el, hogy az a személy buta... tudom, hogy nárcisztikusnak is, vagy minek nevezik, de mikor már a 50. olyan kép van, amin valami hülye arcot vág, vagy valami komoly arcot, vagy szomorú arcot, és közben próbál olyan képet csinálni, hogy lássuk, milyen szép a szeme, vagy akármije... annyira ellenszenves

2014. okt. 12. 19:49
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
31%

Kedves SShady


A kérdező írta, hogy "Engem belül valami olyan érzés fog el", azaz akaratlanul is előtörnek belőle ezek az érzések.

Úgy mintha valaki elhányná magát a buszon és te ezt látván undort éreznél.


Te sem örülnél, ha ilyen természetes reakciók, miatt valaki beszólna neked.


Mellesleg bunkó paraszt vagy és nem a földművelő fajtából.

2014. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Önmajmolás az egész, alapból fölösleges volt kitalálni.
2014. okt. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%

Amúgy tényleg igaza van, ha nem tetszik minek nézed?


Én például teljes mértékben leszarom ki milyen képet csinál, ha érdekel megnézem, ha nem érdekel nem nézem. Pont annyira tartom hülyeségnek, mint kiírni egy kérdést csak azért mert neked nem tetszik.

2014. okt. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%
Oksa akkor nem közölhetek véleményt, bunkó paraszt vagyok,megyek is a proli barátaimmal kicsit arrébb szembeszállni a természetes reakciókkal.Értem,már dugom is a fejem a homokba! :)
2014. okt. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Nekem az ellenszenves, hogy egyesek az alapján vonnak le messzemenő következtetést valaki intelligenciájáról, hogy hány képet tölt fel egy közösségi oldalra.

Szerintem aki ez alapján ítélkezik, az az ember buta.


U.i.: le lehet ám iratkozni az adott személy frissítéseiről. Egyszerűbb, mint itt dühöngni.

2014. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
0%

Mindig lesznek akik idegenkednek az új dolgoktól...

Ez is egy ugyanolyan természetes hatás mint maga az új dolgok kialakulása s ugyanugy van akit idegesit.

Engem pl. ez a kérdés idegesit kicsit, de azért együtt tudok élni vele.

2014. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
13. ez a hatás hogy valakik pattognak amiért másvalaki ir, s ahelyett hog ynem olvassák, magukat a betüket akarnák eltüntetni, ha udnák, ugyanolyan jelenség, mint pl. a szelfi, az talán a különbség, hogy engem jobban idegesit, mint a szelfi. Illetve a szelfi nem is idegeseit, de ez igen. De ez se annyira hogy kérdést irjak mi miatta.
2014. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15. amit leirsz az ugyanugy a betegsége velejárója, mint maga a pattogás.
2014. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

sokat elárul ez az emberről, szerintem...

úgy látom sokaknál nem ugyanezt a hatást váltja ki, mint nálam, de ez érthető

századjára már kicsit szánalmas, hogy beletolja az arcát a kamerába, és (jobban belegondolva talán nem is azok az igazán idegesítőek, mikor pofákat vág, hanem amikor komolyan néz) és hú de kifejező, meg minden...

2014. okt. 15. 18:19
 20/22 anonim ***** válasza:

igen...egyébként ha már itt tartunk, hogy milyen buta ember, aki ez alapján von le a másikról következtetéseket: fura, de nekem azok az ismerőseim, akik a való életben is normálisak, nem tesznek fel magukról vagy 500 ilyen idióta pózolós-pucsítós képet, ellenben a kevésbé értelmes ismerőseimmel, akikről egy darab normális kép nincs. nahát.

a többi kommentelőt megkímélem a fölösleges billentyűkoptatástól: persze biztos csak én vagyok szánalmas, akinek jobb dolga sincs, mint azzal foglalkozni, hogy mások milyen képeket raknak ki :/ :)

2014. okt. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!