Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen szituációban tudnáto...

Ti milyen szituációban tudnátok elképzelni, hogy megöljetek valakit?

Figyelt kérdés

Kort és nemet írjatok!

Kösz!



2014. okt. 15. 18:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
28%
Odamegyek hozzá reggel, megbeszélem vele az osztály előtt, hogy rendezzük le kint, majd délután addig verném, amíg megdöglik. Túl sok embert bántott már meg. Nem való az életre.
2014. okt. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
64%
Semmilyenben, talán csak akkor, ha a saját vagy hozzám közel álló emberek élete veszélyben van. Az biztos, hogy hetekig enném magam utána, bárki legyen akit megölök. Egy papírdarabot nem szívesen dobok ki, mert hülyén hangzik, de sajnálom. Hát ha elteszek láb alól egy embert...
2014. okt. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
67%

Valamelyik nap szálltam fel a buszra és öhm.. valaki nekem jött, kiakart előzni, aztán egész utazás alatt azt hallottam, hogy fog megverni meg leszedni a buszról.

Láttam már pár olyan esetet ahol a kisebbségiek elkaptak valakit aki egyedül volt és maradandó sérüléseket szerzett, de volt aki bele is halt. Sokszor szoktam azt is hallani amikor beszélik a megállóban, hogy az büszkeség ha börtönbe kerül és csak keményebbek lesznek tőle. Még egy lány is börtönbe került pár hétre, mert verekedésben részt vett önkormányzatnál aztán hallottam, hogy mondta barátnőjének, hogy nagyon jól érezte magát a börtönben.

Tudtam, hogy az illetők a buszon hamarább fognak leszállni és bevallom az előző dolgokat ismerve kész voltam megvédeni magam, nem történt semmi, hozzám se szólt mikor elment mellettem pedig már láttam a szemem előtt mi fog történni.

2014. okt. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
17%

Nálam két lehetőség van hogy ilyet tegyek.

1. Ha a családom/barátaim veszélyben lenne.

2. Mivel van bennem egy enyhe pszichopata hajlam ezért csak úgy buliból is kipróbálnám egyszer-kétszer.

2014. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
49%

"Hát nem hiszem hogy valaha is megtudnek ölni valakit. Ha nagyon kell valamit választani, akkor talán egy olyan embert aki megölte az egyik szerettemet. Esetleg nagyon nagyon sok embert bántott, mindenki meg akarná ölni ezt a személyt, és nekem meglenne ra a lehetőségem."


Lefordítom magyarra, jó? ;) Olyan helyzetben, ahol fel tudnám menteni magam, találnék olyan okot, ami miatt nem kellene bűntudatot éreznem, sőt akár még azt is mondhatnám, hogy jót tettem.

2014. okt. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim válasza:
26%

Ha nem büntetnék akkor szerintem már öltem volna :D

Egyik barátnőm vmelyik nap pont arról beszélgetett a húgával hogy ha meg akarnának ölni vkit akkor engem kérnének meg rá xD a szavaival élve "Simán el tudnám képzelni hogy sorozatgyilkos leszel :D " de egyetértem aki azt írta h kipróbálná párszor ha lenne rá lehetősége ;)

2014. okt. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
46%
És ha nézük az ilyen CSI helyszínelős meg Dr.Csontos szorozatokat akkor megtudtjuk hogyan tüntesük el a hullákat.
2014. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 Vad-Ász ***** válasza:

Ha bántaná a 2 legjobb barátom egyikét.

Képes lennék megkínozni mielőtt megölném,lassú halált kapna , összevissza vagdosnám,megcsonkítanám szép lassan,az ujjaival kezdeném , majd mikor látom , hogy kezdiu elveszteni az eszméletét elütném autóval,majd rákötnék egy tucat dinamitot a testre és felrobbantanám a víz alatt.Majd morocsónakkal az apróbb darabokat széttrancsíroznám.A többi a halak dolga.


17/F

(barát alatt ezt értettem ---> a 2 legjobb lány barátom)

2014. okt. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ha a szeretteim veszélyben vannak... vagy ha valaki megeszi a csokimat..(lolnajóezértmégnemragadokmegegyláncfürésztacsokitmárnemkapomvissza:()

14/l

2014. okt. 18. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
64%
Elképzelni bármilyen szituációban el tudom.
2014. okt. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!