Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti milyen szituációban tudnáto...

Ti milyen szituációban tudnátok elképzelni, hogy megöljetek valakit?

Figyelt kérdés

Kort és nemet írjatok!

Kösz!



2014. okt. 15. 18:53
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Mint volt katona a saját életem megóvása és az hogy hazatérjek, engem ez "motivált". Nem ölni nehéz, hanem együtt élni vele. Mikor a kezedben van a fegyver egy mozdulattal meghúzod a ravaszt és előtted összeesik a nyomorult, ezt vagy feltudod dolgozni és legközelebb is meghúzod szemrebbenés nélkül, vagy vége és egy nyomorult leszel. Én az előbbi vagyok.
2014. nov. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
0%

"Mint volt katona a saját életem megóvása és az hogy hazatérjek, engem ez "motivált"."


Üres rizsa. Legalább legyél őszinte, senki nem kötelezett arra, hogy kimenj és olyan konfliktusba üsd az orrod, amihez nekünk magyaroknak kb. semmi közünk sincs. Nem kell szépíteni a pénz motivált.

2014. nov. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
50%
Így van, a pénz motivált. Nem vagyok magyar, román vagyok és igen, semmi közünk nemvolt a háborúhoz viszont az az 5-10 000 USD fejenként igen kecsegtető volt, jobban fizetett mint a Légió ezért is váltunk ki. Katona parancsra öl és parancsra hal, mondjuk utóbbit azzal véded ki hogy mindenre lősz ami két lábon jár legyen az civil, katona, nő, férfi, gyerek főleg egy olyan rohadt országban ahol kibelezett holttestekbe tesznek robbanó anyagot.
2014. nov. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
0%
Ha az érdekeimet szolgálja. A cél szentesíti az eszközt.
2015. júl. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Én igazságügyi elmeszakértő vagyok, tehát közvetett módon, de öltem már embert.

Annyi pszichopatával beszéltem már, hogy ha valami ellenszolgáltatást kapnék érte, és nem kerüpnék börtönbe, akkor bárhol és bármikor bárkit megölnék. Így ragad rá az emberre a szakma.

38/F

2018. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!