Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik zenei stílust szeretite...

Melyik zenei stílust szeretitek, és utáljátok a legjobban? Kort és nemet is írjatok!

Figyelt kérdés
Előre is kösz!

2014. nov. 11. 18:20
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:

Szeretem a pszichodelikus rockot, alternatív rockot,

de nem szeretem a gengszter rap-et. Bocs, a korommal kilógok a sorból: 38/N

2014. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:

Amiket nem nagyon bírok, az a dubstep és a rap, de mindkét műfajból van 1-2 jobb szám is, amiket szívesen hallgatok. Rock és metal-párti vagyok.:D

És ha már itt vagyok, a kedvenc bandám a Dead by April, mondjuk ők metalcore-osok, de nem baj.^^

14/L

2014. nov. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
Az oldschool west coast g-funk rappet és amit utálok az a zörej amit zenének neveznek, pontosan nem tudom mi a neve, de valami elektronikus lóf#sz. Na meg persze a spicli Mr. Bukta Zsófit.
2014. nov. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 piriiiiii ***** válasza:
Jaj, kimaradt a punk, a post-rock, a funky. Meg még biztos egy csomó minden kimaradt, hogy ezeket szeretem még. Meg a stoner rockot is. Szeretem.
2014. nov. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
Egy stílust sem utálok, ha valaki szereti hallgassa, de úgy, hogy ne halljam. Amit nem szeretek az a mostani felkapott gagyi magyar rap és a hip-hop. Amit szeretek az a hardcore, ezen belül az industrial főleg.
2014. nov. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:

Legjobban szeretem a rock legtöbb formáját, amit nem szeretek az ostoba gengszter (vagymilyen) rappek.

17/L

2014. nov. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
Sok zenei stílust szeretek, hip-hop, rap, r&b, de amit igazán szeretek, az a trash/power/melodic death metal, rock. :) Amit utálok, az a jazz, opera.
2014. nov. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
18# Jah és 21f :)
2014. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:

Főleg a metált szeretem, de egy-két igényesebb pop előadót is szívesen meghallgatok.

Nem utálok egyetlen stílust sem, de a mulatóstól és a cigányzenétől falnak megyek.

20/l

2014. nov. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!