Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti voltatok már ilyen halálköz...

Ti voltatok már ilyen halálközeli állapotban öngyilkosság miatt?

Figyelt kérdés

én inkább félelmet éreztem, félelem az

ismeretlenségtől hogy hova kerülök,

hova kerül a testem, nem tudtam

felfogni mi lesz ezután. Nem tudtam

felfogni mit jelent az hogy nem létezem. Ti mit éreztetek?



2014. dec. 3. 21:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Azok akik lepontoztak, elmagyaráznák, hogy az illető mikor követettel öngyilkosságot? Szerintem csak megkísérelte ti gyökerek. :D
2014. dec. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

Ne aggódj, engem is lepontoztak :-D


És mindenkit le szoktak aki az ilyen kérdéseknél nem az öngyilkosság mellett teszik le a voksát.


Tudod vannak itt bőven megkeseredett idióták akik pártolják az öngyilkosságot.


Csak azt nem tudom hogy ha ők ennyire mellette vannak akkor miért nem teszik meg ahelyett hogy ide jönnek és lehúznak mindenkit.


Én senkit nem ismerek aki igazán öngyilkos akart lenni és itt irogat.


Aki rendesen megunta az életét az kiáll a 10 emeletes ház tetejének a szélére és szájba lövi magát shotgun-al és miközben kiloccsan a szürkeállománya a teste leesik a mélybe.


Ezt nevezik öngyilkosságnak.


A többi az figyelemfelkeltés meg önzőség.


A kérdezőnek pedig mondom hogy nálad még nem kezdődött el a halálközeli élmény, a leírásod szerint ugyanabba az állapotba kerültél mint amikor elájul az ember.

2014. dec. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!